Şimdi Ara

Hayattan Bıkanlar! REZ Alın! Bu Sorunu Çözeceğiz! (9 Adım) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
18
Favori
1.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

quote:

Orijinalden alıntı: Kerem5466

Topluluk önünde rahatça konuşabilirken bi grup içinde konuşamıyorum bu sorunum olmasa hayatım çok daha güzel olucak

Toplum içinde konuştuklarınız az çok belli. Olabilecekler de. Ancak bir grup içinde olabilecekler sanki sizi daha yakından etkileyecek sonuçlar doğuracak gibi. Bu bence gerekli bir şey. Daha çok önem vermeniz gereken bir yerde önem vermişsiniz. Bu nedenle saçmalamak filan istemiyor olabilirsiniz. Gayet doğal bi durum. Tek çaresi tabiki denemekten geçiyor. Deniceksiniz konuşmayı...

Laf atılınca konuşuyorum genelde fakat kimse atmazsa grup dayanmaya çalışıyor , bir süre sonra dağılıyor

Bir de tam olarak neyden konu açacağıma karar veremiyorum bi kız arkadaşla aramda olan durumu açsam sade biz konuşabiliriz gerisi konuşamaz sonuçta

Erkek arkadaşla aramda olan bi durumu açsam gene sıkıntı olur

Bende bana laf gelince konuşuyorum yoksa susuyorum , onlar da farkediyor kerem çok sessizsin gene diyorlar yavda ne zamandır bi yere çıkmıyoruz gibi muhabbet açılıyor konuşuyorum ôyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 1-2 Milyon TL ile bütün sorunlarınız çözülür çiçek gibi olursunuz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Knife

quote:

Topluluk önünde rahatça konuşabilirken bi grup içinde konuşamıyorum bu sorunum olmasa hayatım çok daha güzel olucak

Toplum içinde konuştuklarınız az çok belli. Olabilecekler de. Ancak bir grup içinde olabilecekler sanki sizi daha yakından etkileyecek sonuçlar doğuracak gibi. Bu bence gerekli bir şey. Daha çok önem vermeniz gereken bir yerde önem vermişsiniz. Bu nedenle saçmalamak filan istemiyor olabilirsiniz. Gayet doğal bi durum. Tek çaresi tabiki denemekten geçiyor. Deniceksiniz konuşmayı...

Laf atılınca konuşuyorum genelde fakat kimse atmazsa grup dayanmaya çalışıyor , bir süre sonra dağılıyor

Bir de tam olarak neyden konu açacağıma karar veremiyorum bi kız arkadaşla aramda olan durumu açsam sade biz konuşabiliriz gerisi konuşamaz sonuçta

Erkek arkadaşla aramda olan bi durumu açsam gene sıkıntı olur

Bende bana laf gelince konuşuyorum yoksa susuyorum , onlar da farkediyor kerem çok sessizsin gene diyorlar yavda ne zamandır bi yere çıkmıyoruz gibi muhabbet açılıyor konuşuyorum ôyle

O zaman geriye kalan tek çare :

Naber, ișler nasıl, çocuklar yaramazlık yapıyı mu?

Neyden konu açıcağının belkide önemi yoktur, ayrıca konușmak için konuya ihtiyaç var mı, klasik muhabbet bașlangıçlarından da konu doğabiliyor sonradan. Biraz daha açık ol, illa sorunlardan bahsetme. Bașına gelen bir şey olabilir. Gördüğün bir şey olabilir. Çekinmen için bir nedenin yoksa çekinme bence.

Yani söyleyebileceğim pek bir şeyim yok benimde. Sessizlik te bazen güzeldir. Ama çekiniyorsan en azından bir dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CC8BE145A -- 8 Mart 2016; 10:48:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok çekinmem

Naber kızzzlar mı desem

Neyse giderim öğlen beraber yeriz yemeği konuşurum o ara sağolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O gelmezse sen gideceksin böyle beklersen gelmez tabi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.