Şimdi Ara

HAYATTAN BEKLENTİLERİNİZ NELERDİR ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
2.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknoloji girişimcisi olup milyarder olmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Sana söylemiştim

Neyi söylemiştim ?
  • Sadece sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Demiştim ki neden tüm konularını büyük harflerle açıyorsun? Bu soruma cevap alamadım

Çünkü dikkat çekmek istiyorum
  • Adam sapığın teki ve inançlı biri. Neden canavarmış gibi üstüne atlıyorsunuz? Ablacı yada aklından 250gram çıkmayan birisi olsun, bu size onlara saldırma hakkı verebilir mi? Kimin ne günah işlediğinden, dinini nasıl yorumladığından size ne? Adamın günahları için siz mi sınava çekileceksiniz? Sonuçta adam yasa dışı bir şey yapmıyor, gidip kadınlara asılmıyor (herhalde) sizin ahlak anlayışınıza ters davranıyor diye adama yapmadığınızı bırakmadınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: farkli acidan bakan

Adam sapığın teki ve inançlı biri. Neden canavarmış gibi üstüne atlıyorsunuz? Ablacı yada aklından 250gram çıkmayan birisi olsun, bu size onlara saldırma hakkı verebilir mi? Kimin ne günah işlediğinden, dinini nasıl yorumladığından size ne? Adamın günahları için siz mi sınava çekileceksiniz? Sonuçta adam yasa dışı bir şey yapmıyor, gidip kadınlara asılmıyor (herhalde) sizin ahlak anlayışınıza ters davranıyor diye adama yapmadığınızı bırakmadınız.

Allah senden razı olsun muhterem eksik olma
  • quote:

Hll knk byl dvm t

What is this ?
  • quote:

Adam sapığın teki ve inançlı biri. Neden canavarmış gibi üstüne atlıyorsunuz? Ablacı yada aklından 250gram çıkmayan birisi olsun, bu size onlara saldırma hakkı verebilir mi? Kimin ne günah işlediğinden, dinini nasıl yorumladığından size ne? Adamın günahları için siz mi sınava çekileceksiniz? Sonuçta adam yasa dışı bir şey yapmıyor, gidip kadınlara asılmıyor (herhalde) sizin ahlak anlayışınıza ters davranıyor diye adama yapmadığınızı bırakmadınız.

Adam sapığın teki inançlı biri...

• farkli acidan bakan F kullanıcısına yanıt
    Çok canın çektiyse sana da yapmadığımızı bırakmayalım. Hem kaçınılmaz olur hemde zevk almaya bakarsın. Bak sana uyar bu hem farklı açılardan bakıp değerlendirmiş olursun performansı

Saçma sapan konuşup insanın canını sıkmayın seninde ondan aşağı kalır yanın yok zihniyetiniz aynı.
  • hachiko kullanıcısına yanıt
    Milletin kendi dinini nasıl yorumladığı beni yada seni bağlamaz, adam kimseye zarar vermiyor.

• Mithardir kullanıcısına yanıt
    1.karşı arguman sunmadan beni tehdit ettin
    2.buyur ne yapacaksan yap

Neymiş bu "kötü" zihniyet söyleyiver. Madem o kadar kötü, yanlış ve etrafa zarar veriyor bırakalım.

• quote:

Neymiş bu "kötü" zihniyet söyleyiver. Madem o kadar kötü, yanlış ve etrafa zarar veriyor bırakalım.

Sen bunlara aldırış etme kardeş
  • Dostum senin davranışlarını onayladığımdan söylemiyorum, onlar vahşice saldırdıkları için söylüyorum.

• farkli acidan bakan F kullanıcısına yanıt
    Boş boş konuşma neyi savunuyosun gelmiş yok şöyle yok böyle, senin hoşuna mı gidiyo böyle tipler, buradaki olayı daha kavrayamamışsın sen adam din islam allah değip sapıkça konular açıyor. Altına dinle ilgili şeyler yazıyor sende bunu normal mi karşılıyorsun ? burda cinseliğe karşı durduğumuz yok olay bu elemanın sapık olması anladın mı o kadar özel mesajı var foruma açtıkları var okumadıysan oku.
  • Varlık içinde yokluk istiyorum param olsun ama kimsem olmasın ailem dahil,öyle ki yalnızlıktan kafayı yiyim
  • Beklentim değil de hedefim ablacı olmamak

• Mithardir kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam hoşuma gitmiyor

Attığı postları biliyorum hachiko özelden atmıştı

Adam kendi içinde çelişkili veya değil. Belki de hem dinden hem sapkınlığından uzaklaşamıyor.

Asıl demek istediğim şu; Adam dini, tanrıyı, ahlakı kendine göre yorumluyor ve doğal olarak kendini sapık olarak görmüyor madem yaptığı şeylerin yanlış olduğu konusunda eminsiniz yapacağınız şey basit

Senin yaptığın şey yanlıştır çünkü xxxx . Yaptığının yanlış olmadığını idda edemessin çünkü xxxx . İnandığın din senin düşüncelerinle çakışıyor çünkü xxxx ve benzeri.

Yani "sapık ahlaksız seni hem din din diyodun sonra sapık sapık karı muabbeti yapıyosun seni heryerde parmakla göstereceğim ve herkesin önünde aşşağılanmanı sağlayacağım çünkü bir insanın duygularını aşşağılama ile bastırmak mükemmel bir çözüm" değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahrayıceditli 77

quote:

Sen bunlara aldırış etme kardeş

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.