Şimdi Ara

hayatta okuduğunuz en iyi kitap hangisi? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
2.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Kan uykusu - Serdar Akinan

kesinlikle
  • Tom Robbins - Parfümün Dansı
  • dostoyevski-suç ve ceza
  • kelebek romanına başladım geçen hoşuma gitti devam
  • Okuduğum en iyi kitap Onat Kutlar'ın Yeter ki Kararmasın isimli kitabıdır. Murathan Mungan'ın Kırk Oda isimli kitabı da bende çok etki bırakmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aysun_0624

kelebek romanına başladım geçen hoşuma gitti devam

Yaşanan olayların tamamen gerçek olması kitaba ayrı bir güzellik katıyor.
  • Ben Kelebeği bulamadım ya d&rde falan yok siz nerden aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Ben Kelebeği bulamadım ya d&rde falan yok siz nerden aldınız ?

Orjinal kitaplar için her zaman kitapyurdu.com'u tercih ediyorum.Hem uygun fiyat hem de her aradığın kitabı bulabiliyorsun.Diğer türlü kitapçı kitapçı dolaşıp üstüne bir de pahalıya alıyorsun.

Yani kısaca internetteki kitapçılarda bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Méchatronic

quote:

Orjinal kitaplar için her zaman kitapyurdu.com'u tercih ediyorum.Hem uygun fiyat hem de her aradığın kitabı bulabiliyorsun.Diğer türlü kitapçı kitapçı dolaşıp üstüne bir de pahalıya alıyorsun.

Ok daha önce netten alışeriş yaptım ama hiç kitap almamıştım bide kitap alalım bari

• quote:

ben anneannemden aldım 1972 basım mı ne =)
  • quote:

quote:

quote:

Ok daha önce netten alışeriş yaptım ama hiç kitap almamıştım bide kitap alalım bari

Kitapyurdunda stok bitmiş sanırımhttp://www.hepsiburada.com/kelebek/productDetails.aspx?categoryid=1501767&productid=ke18

• quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

quote:

quote:

quote:

Kitapyurdunda stok bitmiş sanırımhttp://www.hepsiburada.com/kelebek/productDetails.aspx?categoryid=1501767&productid=ke18

Bu baskıyı ilk defa görüyorum.Kitapyurdu.com'da bir mail atsanız hemen temin ederler.

• Bu baskı benim daha çok hoşuma gitti . İkiside 2008 basımı ama kafam karıştı hepsiburada dan alsam resimdekini mi gönderirler acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

Bu baskı benim daha çok hoşuma gitti . İkiside 2008 basımı ama kafam karıştı hepsiburada dan alsam resimdekini mi gönderirler acaba?

Herhalde her sene yeni bir baskı çıkarıyorlar.

Bana sorarsan git korsan al.(Benim gibi)
  • henüz okumadığımdır
  • richard bach - martı

simyacı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rap_üstad -- 19 Mart 2010; 13:41:15 >
  • Semerkant-Amin Maalouf
  • Körleşme - Elias Canetti - Payel Yayınevi
    KÖRLEŞME, düşünce ile gerçeklik arasındaki sürekli savaşının görkemli bir simgesidir; dünya kargaşasındaki insanoğlunun yükselişini ve çöküşünü dile getiren bir anıt-romandır. Çağımız edebiyatının ağırlık noktalarını oluşturan tek bir konu yoktur ki, bu romanda işlenmiş olmasın. KÖRLEŞME, gerçekte büyük bir dehşetin romanıdır; görünüşteki bireysel boyutlar içerisinde, körleşmiş düşünce ve körleşmiş toplum gibi ana temellerden kaynaklanan, bu körleşmenin korkunç sonuçlarını sergileyen bir çağdaş destandır. Yarı cehennem, yarı dün dekorlarından oluşma bir sahnede Canetti'nin gözler önüne serdiği, gerçekte tüm yanılsamaları, düşünceleri ve egemen değer yargılarıyla, bütün bir kültürün çöküşünden başka bir şey değildir.

hayatta okuduğunuz en iyi kitap hangisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sebulba2001

Körleşme - Elias Canetti - Payel Yayınevi
    KÖRLEŞME, düşünce ile gerçeklik arasındaki sürekli savaşının görkemli bir simgesidir; dünya kargaşasındaki insanoğlunun yükselişini ve çöküşünü dile getiren bir anıt-romandır. Çağımız edebiyatının ağırlık noktalarını oluşturan tek bir konu yoktur ki, bu romanda işlenmiş olmasın. KÖRLEŞME, gerçekte büyük bir dehşetin romanıdır; görünüşteki bireysel boyutlar içerisinde, körleşmiş düşünce ve körleşmiş toplum gibi ana temellerden kaynaklanan, bu körleşmenin korkunç sonuçlarını sergileyen bir çağdaş destandır. Yarı cehennem, yarı dün dekorlarından oluşma bir sahnede Canetti'nin gözler önüne serdiği, gerçekte tüm yanılsamaları, düşünceleri ve egemen değer yargılarıyla, bütün bir kültürün çöküşünden başka bir şey değildir.

hayatta okuduğunuz en iyi kitap hangisi?

Bu kitabı forumda bir arkadaş daha önermişti.Mutlaka en yakın zamanda almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.