Şimdi Ara

hayatta okuduğunuz en iyi kitap hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
1
Favori
2.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana bir kitap önerebilirmisiniz. korku ve aşk romanları dışında herşey olabilir birde 100 temel eser olmasın güncel kitapları severim onlarıda önerebilirsiniz...

• Henri Charriere - Kelebek
  • vayy özetini okudum gzlmiş gerçekten...
  • angelanın kulleri frank mccourt
  • Tutunamayanlar / Oğuz Atay
  • Burak Özdemir-Tanrı'nın Doğum Günü
  • suç ve ceza
  • Başlık çok kötü. Başlık şöyle olsaymış; "Şu ana kadar okuduğunuz en güzel kitap?" daha iyi olurdu değil mi?

Robert Ludlum=> Geçmişi Olmayan Adam, Medusa Darbesi ve Son Ültimatom.

Not: Yukarıdaki kitaplar seridir.
  • Knut Hamsun - Açlık
    Kitaptaki tespitler ve kahramanın sefaletini anlatırken kullandığı kelimeler beni çok etkilemişti.
  • Ahmet Ümit > Bab-ı Esrar
  • Dan Brown - Melekler ve Şeytanlar

Tadı hala damağımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cro-X

Dan Brown - Melekler ve Şeytanlar

Tadı hala damağımda

bende okudum onu gerçekten çok gzl 2 günde bitirmiştim. okuduğum en iyi kitaplar arasında...
  • jack london deniz kurdu

• 120 sayfa filandı 1 saatte okudum acayip akıcı ve güzel...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakaz

Knut Hamsun - Açlık
    Kitaptaki tespitler ve kahramanın sefaletini anlatırken kullandığı kelimeler beni çok etkilemişti.

Bunu yazmak için girmiştim ama benden önce birinin yazmasını şaşırtmıştı ama sevdiğine sevindim. Betimleme konusunda Knut Hamsun gibisi yok bence. Onun Sinekle olan kısa bir hikayesi var. Mükemmel betimleme yine. Okumadıysan okumanı tavsiye ederim. Açlık'ı okurken tok olmama rağmen yine de acıkıyordum. O nedenle sürekli abur cabur okudum o kitabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uygurca

quote:

Orijinalden alıntı: Fakaz

Knut Hamsun - Açlık

Bunu yazmak için girmiştim ama benden önce birinin yazmasını şaşırtmıştı ama sevdiğine sevindim. Betimleme konusunda Knut Hamsun gibisi yok bence. Onun Sinekle olan kısa bir hikayesi var. Mükemmel betimleme yine. Okumadıysan okumanı tavsiye ederim. Açlık'ı okurken tok olmama rağmen yine de acıkıyordum. O nedenle sürekli abur cabur okudum o kitabı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OCB

Tutunamayanlar / Oğuz Atay

Hiç şaşırmadım
  • Viran Dağlar - Necati Cumalı , çok etkliyeciydi .
  • John Steinbeck - Gazap Üzümleri
  • etkilendiğim ve kült kitaplarım çok var ama şeker portakal'ın yerini tutabilen çıkmadı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.