Şimdi Ara

HAYATTA NEYİ CİDDİYE ALIRSINIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayat bazen acı bazen tatlı geçip gidiyor, ömür fırtına gibi geçip sönüyor. İşte geçen C.C. arkadaşımızın arkadaşı kilyos'ta vefat etti gencecik çocuk. Şimdi de Raskolnikov haber verdi ki arkadaşı felç halinde genç yaşında yaşamı kararmış gibi... Yani hayat çok enstrümanlı bir orkestra. Bazen bize dram çalıyor bazen oyun havası. Biz de ciddiye aldığımız müziğin ritmine uyup ona tepki veriyoruz. Gün gelebilir ki şu haberi verilen olaylar yarın hakkımızda cereyan edebilir. Örnek vermek açısından anlayışına güvendiğim ve önemli olan nick olduğundan ciddiyeti yansıtsın diye: 'Mewluth hoca yoğun bakımdaymış arkadaşlar acilen hastaneye kaldırmışlar bu akşam.' 'Duydunuz mu nakka trafik kazasında ölmüş arkadaşlar adli tıptan teyit ettim.' (zaten bunu istemli olarak kendim istedim cavallion arkadaşım açtı.bu topiği bulup çıkarırım).

Bu ve buna benzer örnekler hepimiz için her an gerçekleşebilecek şeylerden. Ama Allah bütün kardeşlerimi korusun. Sağlık ve sıhhat içinde bir yaşam ihsan etsin.

Şimdi soru: HAYATTA NEYİ CİDDİYE ALIYORSUNUZ....GEREKÇELERİYLE......

• ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir.
    c.c arkadaşım başın sağolsun
    Raskolnikov acil şifalar dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eärendil -- 9 Ağustos 2005, 22:19:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eárendil

ölümün olduğu yerde daha ciddi ne olabilir.
    c.c arkadaşım başın sağolsun
    Raskolnikov acil şifalar dilerim

+1 ölüm gerçek ve en ciddi şeydir
  • Hayatın kendisi ciddi bir şeydir zaten.Ölüm de hayatın bir parçası hem de en ciddi tarafından.Sadece bir ölüm hakkı var herkesin.
  • Hayatta ölüm dışında herkesin ve herşeyin bir alternatifi kesinlikle vardır.. (A.W)
  • Hayat herşeyi ile ciddiye alınmalıdır
  • hayatta yaptığım her işi ciddiye alır düşünerek yaparım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.