Şimdi Ara

Hayatta kalma mücadelesi veren birinin hayatını anlatan bir kitap arıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hayatta kalma mücadelesi veren birinin hayatını anlatan bi kitap arıyorum.

Yani lost dizisinin kitap hali yada pi nin yaşamı nın kitap versiyonu gibii...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21Temmuz -- 28 Eylül 2018; 11:56:22 >

• Merhabalar,

Avustralya'da Aborjinler ile geçen gerçek bir hikaye olan " Bir Çift Yürek" i okuyabilirsin. Amerikalı tıp doktoru Marlo Morgen'in aborjinler ile berbaber 120 gün süren Hayat mücadelesi, yaşama koşullarını anlatıyor.

Yazar, aborjinler ile beraber çölü aşarken pek çok zorlu deneyimden geçer ve kitabına da her anı ayrıntısına kadar anlatır.

Aynı gün içerisinde bitirebileceğin kısa bir kitap, okumanı kesinlikle tavsiye ederim.
  • Dostum tam bahsettiğin tanıma uymuyor ancak okumadıysan eğer mutlaka Stephen King' in Sadist romanını tavsiye ederim. Hayatta kalmak için roman yazması gereken bir yazarın hikayesi. Okumadıysan oku derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskimeyenkitaplar

Merhabalar,

Avustralya'da Aborjinler ile geçen gerçek bir hikaye olan " Bir Çift Yürek" i okuyabilirsin. Amerikalı tıp doktoru Marlo Morgen'in aborjinler ile berbaber 120 gün süren Hayat mücadelesi, yaşama koşullarını anlatıyor.

Yazar, aborjinler ile beraber çölü aşarken pek çok zorlu deneyimden geçer ve kitabına da her anı ayrıntısına kadar anlatır.

Aynı gün içerisinde bitirebileceğin kısa bir kitap, okumanı kesinlikle tavsiye ederim.

Çok sağ ol Hocam listeme ekledim en yakın zamanda alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazyfriend712

Dostum tam bahsettiğin tanıma uymuyor ancak okumadıysan eğer mutlaka Stephen King' in Sadist romanını tavsiye ederim. Hayatta kalmak için roman yazması gereken bir yazarın hikayesi. Okumadıysan oku derim.

Okumadım ama tavsiyenız üzerine okuyacağım Hocam
  • mrb, size en iyi tavsiye bu olur gibime geliyor. gir idefix'e, mutlaka sana hitab edecek bir kitap bulacaksın. İdefix vazgeçilmezim.

idefix.com
  • eskimeyenkitaplar kullanıcısına yanıt
    Çevirileri pek sevmem genelde dili ağır geliyor bana ama bu dediğiniz eser ilgimi çekti okuyacağım teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.