Şimdi Ara

Hayatınızda izlediğiniz en saçma film? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
3
Favori
7.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sabit kanca, van golu canavari, oglum bak git.
    ...... ulan iyi bisi cikcak die bakiomda
    Sadece bakacam galiba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopol21

quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

Ben Carrie'yi sevmiştim. Nesini saçma bulduğunu anlamadım. Zaten Stephen King'in romanından uyarlama. Türk ve Hint filmleri çoğunlukla saçma bence

"Carrie: Günah tohumu (2013)"ten bahsetmiştim

Film çok anlamsız, hele sonu tam bir berbattı

Ben de aynı filmden bahsettim. Sonunu daha farklı yapabilirlermiş tabii ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanetli ada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asakiri Mansure

Disaster Movie

Neresini beğenmedin imdb de de düşük almış diye beğenmedin galiba.Güzel mizaha sahip espriler vardı arada ama bi anda izleyiciler boş bir film olduğu konusunda zincirleme bir reaksiyon başlattılar kendi aralarında galiba

• A serbian film
  • Ne kadar seviyorsunuz Türk filmlerini aşağılamayı. Bütün sinema tarihimiz şuan vizyondaki saçmalıklardan ibaretmiş gibi bilmeden atıp tutuyorsunuz. Kendi ürünlerini tamamen bilgisizlikle bu kadar aşağılayan başka bir millet daha var mıdır çok merak ediyorum.
  • Recep ivedik serisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rotarian

Sabit Kanca. Össden önce bi film izleyim deyip bunu seçmiştim, adam facebook esprilerini birleştirip senaryo yapmış.

aynen ama çoğu özentilerde yarılıyor bu filme
  • recep ivedik serisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Ne kadar seviyorsunuz Türk filmlerini aşağılamayı. Bütün sinema tarihimiz şuan vizyondaki saçmalıklardan ibaretmiş gibi bilmeden atıp tutuyorsunuz. Kendi ürünlerini tamamen bilgisizlikle bu kadar aşağılayan başka bir millet daha var mıdır çok merak ediyorum.

Popüler ve kitle kültürünü ne üretirse onları severler. Metin Erksan'ın adını ilk defa bu mesajda gördükleri için Türk filmlerin kötü olduğunu düşünmeleri doğal tabi.
  • Ada: Zombilerin Düğünü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeti: Curse of the Snow Demon
  • After shock Nasıl film aga bu gel demişler film yapak yapmışlar iyi halt etmişler
  • Ada:Zombi'yle Recep ivedik kapışır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.Rendroy

Ne kadar seviyorsunuz Türk filmlerini aşağılamayı. Bütün sinema tarihimiz şuan vizyondaki saçmalıklardan ibaretmiş gibi bilmeden atıp tutuyorsunuz. Kendi ürünlerini tamamen bilgisizlikle bu kadar aşağılayan başka bir millet daha var mıdır çok merak ediyorum.

Altına imzamı atıyorum.Zaten bu türk filmlerinin karalayanların çoğu velettir.O yüzden pek kaale almamak lazım.
  • Korkunç bir Film serisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 5 Mart 2014; 10:35:30 >
  • Eraserhead saçma denemezde neden izlediğimi dahil sorgulamıştım film bitince

• CONSTANTİNE bana saçma geldi belki içerdiği konu itibariyle bana uymadı
  • Sorun Yaratan Adam (2006)

türk filmlerinden sonra tabi
  • Düğün Dernek,kel oğlan karaprense karşı felan gibi bilimum son dönem türk fimleri. eski türk filmleri dünyanın en iyi filmleridir kıstılı imkanlara rağmen
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.