Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çaaari

quote:

Orjinalden alıntı: çaaari

quote:

Orjinalden alıntı: SNOW_LEOPARD

Bizim bir arkadaş anlattı aynen şöyle:

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

bu süper :D

yine güldm yaf

FeNaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sans Noblesse

Aslında espiri deil bu ama herkes komik veya ilginç anısını yazmış diye ben de öyle yapayım.

Lisede ismi lazım deil saftirik bi arkadaş var.Bu eleman cinsel konularda en fazla3 yaşındaki bi velet kadar bilgili.Bunu sınıfta tüm arkadaşlar anlaşıp erkeklerde 3 tane testis olduğuna inandırıyoruz.Ama herkes ayarlanmış.Hocalar bile.Yatılıydı bu eleman.Yatakhane de ayarlanmış.Herkes diyo ki "yapma ya demek sende 2 tane.Tüh tüh.Neyse canım 2 tane de işini görür." Çocok tabi bu kadar organize bişey olunca inanmak zorunda kalıyo.Gelip bi ara bize ağlaya ağlaya derdini paylaşmıştı Ne yapacam ben acaba ameliyat falanmı olsam diye.Enteresan İnsan

Biz de yurttan böyle bi arkadaşı inandırmıştık, vizelerden sonra memlekete gittiğinde camideki imama sormuş cuma namazı çıkışı
  • bu forum süper ya kopmamak elde degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shen

Bi tane de benden, sabırla okuyun;

Geçenlerde üniversitede Matematik Öğretimi 2 dersindeyiz. Kadın o gün "Dörtgenlerin Öğretimini" anlatıyor. Tabii sınıf hır, gür, şamata. Koskoca profesörü salladığımız yok. Laf arasında kadın bir soru sordu;
    -Her kare bir eşkenardörtgen midir yoksa her eşkenardörtgen bir kare midir? diye. Ben de hemen atladım tabii;
    -Hocam bu biraz "Tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan?" tarzı oldu, dedim. (Aslında fena sayılmazdı ama o an tüm sınıf üzerinde soğuk duş etkisi yaptı) Bunun üzerine kadın bana bi "Gözümden düştün, rezil! Defol karşımdan!" bakışı fırlatmaz mı? Harbiden mahfoldum. Neyse bir-iki yorumdan sonra kadın cevabı verdi;
    -Her kare eşkenardörtgendir ama her eşkenardörgen bir kare değildir, dedi ve bana bir bakış fırlattı. Cevap hakkımın doğduğunu anladım ve yapıştırdım kapağı;
    -Her tavuk yumurtadan çıkar ama her yumurta tavuktan çıkmaz!

cidden iyiymiş bu
  • hepsi harika ellerinize sağlık
  • çok iyiler yaaa :D:D
  • Bİ AKŞAM FENERBAHÇELİ BİR ABİM EVDE EŞİ ÇOCUKLARI VE BABALARIYLA BERABER DENİZLİ BEŞİKTAŞ MAÇINI İZLİYORLARMIŞ TABİ BU ABİM YENGEYİ BAYAĞI BİR KIZDIRMIŞ OLSA GEREK KADIN ADAMA TOKAT ATAR GİBİ YAPMIŞ AMA AYAR TUTTURAMADIĞI İÇİN ABİME VURMUŞ ABİMİN SURATINDA BEŞ PARMAK İZİ TABİ ABİM NE KADAR SİNİRLENSEDE TUTMUŞ KENDİNİ VE SADECE KIZMAKLA KALMIŞ NEYSE AKŞAM YATARKEN ABİM RÜYA GÖRÜYOR VE RÜYASINDA KAFASINA SİLAH DAYIYORLAR TABİ ABİM BAYAĞI BİR KORKMUŞ NASIL ETKİSİZ HALE GETİRİRİM DERKEN BİR ANDA BOŞLUĞUNU BULUYOR VE O KORKUYLA KAFAYI ÇAKIYOR VE BENİM KOPTUĞUM AN ADAM YATAKTAKİ KARISINA VURMUŞ KAFAYI TABİ CAN TATLI NASIL VURMUŞSA KAFAYI KADIN BİR HAFTA DIŞARI ÇIKAMAMIŞ YÜZÜNÜN SAG TARAFI MOSMOR......

BU ANLATICAĞIMDA YİNE AYNI ABİMİN BAŞINA GELMİŞ YİNE ABİM UYKUDA MAÇ YAPIYOR KALECİYLE KARŞI KARŞIYA TOPA ABANIP BİR VURUYOR TABİ YİNE KARISINA VURUYOR BU OLAYLARI BİLEREK YAPIYOSUN DİYOR TABİ KARISI ADAMA AMA ADAM BİR TÜRLÜ İNANDIRAMIYOR SONUNDA KİTABA EL BASTIRIYOR VE ANCA İNANIYOR
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadekar42
    up

Konuyu internet tarayıcından dışarı mı taşırmaya çalışıyorsun? Konu zaten üst konu statüsünde, daha ne kadar yükselebilir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mykt -- 28 Haziran 2010; 18:27:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayeramg

2 ay önce falan bi arkadaş biyoloji defterin tam mı diye sordu okulda. Ben de " yok öğrenci" dedim.

• Sene 2004. İstiklal Caddesin'de bir bardayız. Barda oturan epey alkollü bir kişi dikkatimizi çekti; 40 yaşlarında John Lennon gözlüklü inanılmaz alkollü biriydi ve sürekli olarak barda görevli bayanlara şirinlik yapma çabası içindeydi. Neyse biz barın diğer ucunda sohbetimize devam ettik.

Bir ara bir "boffff" sesi geldi; başımızı çevirince aynı adamın bayanlara yaranmak için bir numara denediğini gördük. Elini yumruk gibi yapıyor içine çakmak gazını dolduruyor sonra elini ağzına götürüp avcunda sıkışan gazı üflerken çakmağı yakıyor güya alev üflüyordu. Bayanlar dahil pek oralı olan olmadı.

Bir kaç dakika daha geçmemişti ki son derece loş olan bar bir anda aydınlandı! Bir döndük ne görelim: bizim artiz kendi saçlarını tutuşturmuş ve kafası alevler içinde

Yanındakiler alevleri söndürmek için kafasına tokat atmaya başlayınca adam bir de sinirlenip "ne vuruyorsunuz laaaynnn" diye bağırıyo bide salata

O panik anında adamın kafasını söndürmeyi başardılar.

2 koruma adamı kollarından tutup kafasından dumanlar çıkar halde kapıya doğru sürüklemeye başladılar.

O ana kadar zaten çok komik olan olaya korumalardan biri adama şöyle diyerek nokta koydu:

"Ne o len minik ejderha? Bizi de mi yakıcan? Yürrrüüüü"

• quote:

Orijinalden alıntı: SNOW_LEOPARD

Bizim bir arkadaş anlattı aynen şöyle:

Bu bizim arkadaş bir zaman kuş almış bir yerden.Poşete koymuş deli.Tam eve gidecek,yolda babasını görmüş.O da eve gidiyormuş."Baba sen bunu al götür eve" demiş.Babası da eve gelince annesine pazardan getirdiği poşetleri vermiş,yanında da bizim arkadaşınkini.Ne bilsin annesi hepsini buzdolabına koymuş.Neyse bizim deli arkadaş eve gelmiş,babasına poşeti sorunca "buzdolabında" demiş babası.Hemen kuşu poşetten çıkarmış ama hayvan kaskatı kesilmiş.Babası benzin damlatmış ağzına biraz.Kuş 2 dakika sonra havalanmış ama pencereye varmadan küt diye yere yapışmış.

Babası: "Benzini bitti"

bu cok komık oldum gulmekten
  • arkadasımın bana anllatıklarını anlatıcam kendısı host olarak calısıyor bır gun otobusde yolcuların bavullarını alırken adamın bırısı hemen kalkıyormu demıs arkadasta tabı abı bu yasta kalkmazmı bır ıkı tokatla hemen kalkar demıs ve baska bır zaman ıcecek servısı verıyor yolcu 1 bardak su verırmısınız tabı demıs yanındakıde bende 1 bardak alabılırmıyım deyınce arkadasta bos bardagı vermıs baska bır yolculukta kadının bırısı pardon bısı sorabılırmıyım demıs arkadas hayır demıs mıllet yarılmıs tabı arkadas fazla tutunamadı orda ısten ayrıldı hergun sıkayet gelıyormus :D sımdı baska bı fırmada hostluga basladı o fırmanın yolcularının cekecegı var
  • benim birkaç tane ama enkomiği bu :

ADAMIN BİRİ WARMIŞ 2.DÖNEM DÜZELTMİŞ

TATAR RAMAZAN SENİ SORDU HANGİ RAMAZAN ROKETATAR RAMAZAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykt

quote:

up

Konuyu internet tarayıcından dışarı mı taşırmaya çalışıyorsun? Konu zaten üst konu statüsünde, daha ne kadar yükselebilir ki?

Senin derdin ne?Alt konuydu üst konu olması için yaptım.
  • travestilere dedik gelin şu çınar ağacının altında TOPluca bir fotoğraf çektirelim:D:D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mykt

quote:

up

Senin derdin ne?Alt konuydu üst konu olması için yaptım.

Ben gördüğümde de üst konuydu. İyi yapmışsın afferin
  • Bi gün kimya dersindeyiz ben dersde arkadaşla konuşuyorum hoca baya bi sinirlendi

Hoca:oğlum kalk bakıyım ayağa
    (kalkdım)
    Hoca:lan sen hayvana dönmüşsün be
    Ben :Şimdide duvara döndüm
  • Bizim bakkal remzi abi var onun yanına gittik adamla dalga gecmistik rezmi fln dedik sonra biri girdi bakkala bağararak daha kapıdan aynen şu şekil : reeemzi kreyziii D: ( crazy) koptuk :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Bizde arkadaşlar ile otobüsteyiz

Orta yaşlı bi kadın arkadaşa

''yavrum bi müsade ette oturayım size öğretmiyolar büyüklere yer verileceğini'' dedi

Arkadaşta

''yok teyze bu sene müfredata koymamışlar''dedi

Biz gülmekten yerlere yatttık bütün otobüs bize bakıyordu ilk durakta indik yoksa linc edilebilirdik

En güzeli buydu ya koptum yemin ederim :)
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.