Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde aklıma geldi bir tane. Hem konunun devamı olsun.
    Okuldan çıktık bigün gidiyoz 3 kişi. Bi markete girdik arkadaş guya kitap alcak maksat herifle dalga geçme.
    Arkadaş: Abi şu kitap ne kadar?
    Adam:3 milyon.
    Arkadaş: 2 tane alsam 10 a bırakırmısın.
  • Üniversiteye hazırlık dönemi dershaneye gidiyorum.Gıcık olduğum fizikcinin dersi.Adam konuyu anlattı ve birkaç soru çözdü,sonra anladınız mı,sorun var mı gibisinden sorular sordu ve ardından örnekleri çoğaltalım mı sorusu gelince gözlerim parladı:
    -Nasıl çoğaltacağımıza bağlı hocam:)
  • Bu sefer lisede hazırlık sınıfındayız ve babamdan çok gördüğüm ingilizce hocamız geldi yine derse...Ben bir süre öksürdüm ve hoca sigara içtiğimi bildiğinden:"Fazla içmemek lazım" dedi bir süre bekledi "soğuk su" dedi.Arkadaşlar güldüler filan.Neyse aradan birkaç gün geçti hoca derse geldi tahtaya ilk yazı yazarken üst kısımdan başladı."Kollarım ağrıyor yukarı yazamıyorum kusura bakmayın" gibisinden konuştu kollarım çok ağrıyor filan diye üstünde durdu bir süre derken benden cevap geldi:
    -Fazla çekmemek lazım.....Şınav:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A_B_U -- 2 Nisan 2010; 3:32:35 >
  • geometri dersindeyiz, hoca çok matraktır. güldürür falan. keli parlıyordu geçenlerde. güneş vardı. tahtanın önünde bekliyor. işlemi çözüyor bi yandan. tahtaya bi daire çizdi.

sınıfta gözlüklü bir arkadaş var, hocam oradaki şekilin adı ne dedi?

hoca : yuvarlak evladim...

çocuk ; göremiyorum ki.

hoca: tahtaya bakmana gerek yok kendini çizsen yeter dedi.

koptuk o anda ya :D çocuk resmen ezildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unreminical -- 17 Nisan 2010; 11:54:35 >
  • konuyu ne hatırlamıyorum ama hocadan birşey istedim hoca kabul etmedi hocam lütfen felan filan o kadar dil döktüm hoca nuh diyor peygamber demiyor ben de son bir umutla hocaya dedim ki ' Bİ BİSKREM VERSEM' (o dönemlerde biskrem reklamları epey popülerdi)
  • Tüm bu konuya mesaj atanlara teşekkür ediyorum. Gece gece koptum resmen süper hepsi...

• Sınıftayız, sınıfın fırlama öğrenciyle hocanın biri atışıyor.

Öğrenci:Hocam... Gözünüzü açtığınızda Japonlara kapattığınızda Çinlilere benziyorsunuz.

Hoca:Bir yerlerimi açtığımda da Zencilere benziyorum.

Tüm sınıf okulu salladık, gülmekten...

• gece televizyon izliyoruz, filmin adı kutup macerası... annem filmi pür dikkat izliyor, bizde muhabbete daldık. ekranda da köpekler var falan. konuşan hiç bi varlık yok. annem diyo sesini açın televizyonun köpeklerin sesini duyamıyorum, bende dedim ki anne köpekler konuşmuyor ki :D

kardeşim evde anlatıyor, başkan oldum çok zor falan. herkes üzüyor beni diye... bende dedim ki, 23 nisan yaklaştı ya 1 günlüğüne koltuğuna geçireceklerdir seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baterist

Ben de internet kafelerdeki çocukların söylediği "İlk BOŞALANA ben oturcam" sözüne çok gülerim..

• derste yanımda oturan kız arkadaşımla olan konuşmamız aynen şu şekildedir ben:b kız:k
    b-nurhan dersi dinleyelim mi?
    k-yok ya dinlemeyelim
    b:tamam o zaman dinlemeyelim
    hoca-dinleseydiniz ya
    b-yok hocam dinlemiycez :D
  • enes anlamadım espriyi :S. Ben de bir tane anlatim bu arada yeni üye oldum. Bir gün dersanedeyiz kantinde. Bizim çok p.ç bi arkadaş var insanları zor duruma düşürmekten çok hoşlanıor. İşte herneyse poposu süper bi kız var onun arkasına geçti ben de onun önündeyim hemen. bu pis pis sırıttı.birşeyler olacağını anladım.bu birden sağa doğru çekildi ve aynen kızın duyacağı şekilde şöyle dedi:
    - Al bak oğlum(kızın poposunu işaret ederek) bunun için de sövülmezki..
    Ben öyle bi şoka girdimki ne yapacağımı bilemedim ama herkes gülmekten nasıl kırılıyor yerlere yatanlar vardı.. tabi kız sinirli sinirli gitti.
  • up
  • DAha neler neler yapıor bu arkadaş da.. Bi keresindede kız arkadaşımlayım dersanede bu arkadan gelip ohh vallaa okulda bitane dersanede bitane diyince kız bi bozulup gitti. sonra düzelttik tabi özür diledi :D
  • Sınıfta hoca bu sayıyı TERS ÇEVİRİP ÇARPAZAZ d'mi dedi bende neden abazamıyız ki ddm...
  • Birgun oturup yemek yiyoruz ertesi gün üniversiteye gidicem.. Bende de sakallar baya uzun yazık annem sordu
    -oğlum size okulda sakal biraktiriyolarmi?
    Babamin verdigi cevap:
    -hanım onlara cocuk bile biraktiriyolar

:D :D
  • arkadaşlarla ünv. teden otobüsle dönüyoruz aynı okludan bi kız merdivenlerde duruyor arkdaş kızım yol versene deyince kızın tepkisi nerden kızın oluyorum senin oldu arkadaışn tepkiside bana ne soruyon git annnene sor oldu
  • Yeğenimi test ediyorum.

-Debriyaj nerdedir.
    -Solda
    -Gaz
    -Sağda
    -Frene hangi ayakla basarsın.
    -Orta ayakla.
  • Bir gün kızla ilk buluşmamızda : oturduk kafede.. bi anda kızın teLeFoNu DeLi GiBi ÇaLMaYa BaŞLaDı.. kız hemen ceplerine çantasına baktı aradı aradı bulamadı ve en sonunda kesinlikle unutamayacağım şu lafı söyLeDi :
    GaLiBa eVDe uNuTMuŞuM :D :D
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.