Şimdi Ara

HAYATINIZDA DUYDUĞUNUZ EN İYİ ESPRİ? (129. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.626
Cevap
59
Favori
382.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • almanca sınavındayız , ben ve ya başka bir arkadaş "hocam bitiren çıkabiliyor mu " diye sormuştu
    hoca:--- "bitiren degil ikitiren çıkabilir " :////
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerason

almanca sınavındayız , ben ve ya başka bir arkadaş "hocam bitiren çıkabiliyor mu " diye sormuştu
    hoca:--- "bitiren degil ikitiren çıkabilir " :////

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Balık esir olunca ne olur tabi ki Balıkesir olur
  • benim en çok güldüğüm bir espri var
    bunu ilk okuyunca gülmeyebilirsiniz ama düşündükçe yeni anlamlar katıp gülen çoktur etrafımda :D

"Naber la anasını yıprattığım..."
  • . - Aşkım çocuğumuzun adını birlikte koyalım mı ?

.. - Ya git geri zekalı karı " Birlikte " diye isim mi olur !...
  • Bir gün tenefüste sınıftayız. Tenefüs boyunca kızlar akıllı tahtadan müzik açıp oynadılar. Dersin başlamasına 1 dakika falan bütün sınıf içeri girdi.

Dans eden kızlardan biri: "çok terledim yaa"
    Ben: "bizide terlettin"

Sonra sınıfta bir kopuş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan...

bizim arkadaşlarla sınıfta konuşuyoruz birden dersanelerden konu açıldı bizim dersane kazanana araba veriyo bizimki bilgisayar veriyor falan sıra bana geldi bende bizim dersane fe____hullah gülen le bir akşam yemeği teklif ediyor dedim herkes koptu

• quote:

Orijinalden alıntı: Lightmyfire

dergi icinden cikan kremin ne ise yaradigini sorgularken arkadasimin yegenimin popo kremi diye alay gecmesi uzerine
    ve benimde hizla donup al yuzune sur demem bir olmustu.

SONUC o arkadasi yillardir gormuyorum

Acaba şimdi napiyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: XeeZ

Bu Sercan a fazla mı takılıyorum ne?Bi anım daha var.Matematik dersindeyiz.Son dakikalar.Matematikçimiz Sercan ı spor ayakkabısı yüzünden uyardı.Sercan dedi bir daha böyle gelirsen ayakkabılarını alıcam,çıplak ayakla geziceksin dedi.Ben de hemen:"Sercan,terlikli günlere merhaba de yawrum!" hoca dahil sınıf kopuşş!

Acaba napiyordur Sercan

• quote:

Orijinalden alıntı: Nargile.

quote:

Bu Sercan a fazla mı takılıyorum ne?Bi anım daha var.Matematik dersindeyiz.Son dakikalar.Matematikçimiz Sercan ı spor ayakkabısı yüzünden uyardı.Sercan dedi bir daha böyle gelirsen ayakkabılarını alıcam,çıplak ayakla geziceksin dedi.Ben de hemen:"Sercan,terlikli günlere merhaba de yawrum!" hoca dahil sınıf kopuşş!

Acaba napiyordur Sercan

hic espiri falan degilmis neden yazmisim bunu ya kendimden tiksindim :(
    cevahirin önünde bardak misir standi var bi s**e derman olamadi Allah yardimcisi olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nargile.

quote:

Acaba napiyordur Sercan

hic espiri falan degilmis neden yazmisim bunu ya kendimden tiksindim :(
    cevahirin önünde bardak misir standi var bi s**e derman olamadi Allah yardimcisi olsun

Uzdun beni valla hocam :(

• quote:

Orijinalden alıntı: GktgyS

daha bu gün olan bi olayı anlatıyom olay stfa atl de geçiyo 10cy

kimya dersinde hoca gazdan buhardan bahsediyodu bi ara lafı geldi ve su buharı nedir diye sordu bende gaayet ciddi ve yüksek bi sesle uçan su dedim
    yarıldık ya sonra bende güldüm süperdi

• Gülmekten ölüyorumçok güzel espiriler
  • 9 senelik konu defalarca hortlatılmış hort hort hortlamış konu
  • Real® kullanıcısına yanıt
    gözlerimden yaş geldi :D
  • arkadaşlarla konuşuyoduk derste. hocayı gram iplemiyoruz ama. arkadaşın biri döndü dedi ki bana "oğlum üniversite sınavı var lan bi b*k olamıcaz galiba"

hoca ne kadar dolduysa artık elindeki kalemi fırlatarak ve yerinden fırlayarak "bencede ulan bencede bencedeeee " diye bağırdı. dersi kedi gibi dinlemiştik ama teneffüste baya gülmüştük
  • 2005 teki mizah anlayışına bakarmısın ? Yok kalkmış yok laf sokmuş yok bütün sınıf gülmüş bune lan

• Fem dersanesinde kantin girişinde ayağım takıldı düştüm. Herkes gülmeye başladı. Gülenin amk dedim.

Dersaneden attılar.

• Bikaç ay önce Okul bitmişti arkadaşla beraber otobüsün içinde otobüsün kalkmasını bekliyorduk.Otobüsllerin önünde beşyol meydan ya da çaltılık yazar.KIzın teki geldi şoföre "beşyol meydan mı ?"dedi.arkadaş patlattı cevabı:
    HAYIR OTOBÜS.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jmsy19

Fem dersanesinde kantin girişinde ayağım takıldı düştüm. Herkes gülmeye başladı. Gülenin amk dedim.

Dersaneden attılar.

Çok mu bağırdın normalde böyle bir olayda atmazlar

• 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.