Şimdi Ara

Hayatınız boşa geçiyor, ayaklanın. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
22
Favori
43.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
210 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu konuyu trolleyenlerin alayını sınırsız banlamak lazım.

Yazı için teşşekür ederim ayrıca.
    Ülkede ciddiyet denen birşey kalmamış herkes laubali ve boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat Burç -- 22 Eylül 2019; 1:2:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet güzel konu,eline sağlık.
  • Adam haklı lan ezikler!
    Ama hepsinden önce bu ezik psikolojisinden çıkmalısınız demeyi unutmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardes inception'dan time parcasi linkini de ver, kuru kuru okunmuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Konu disindayiz nereye banliyon. Ciddi konuyu ozel'e acmali.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Yok hocam. Ne alaka acaba?

Alıntıları Göster
    Onur diye tanıdığım var oda Dh de takılıyor belki sen o olabilirsin diye sordum hocam

• ayaklandım şuan ayakta okuyorum mesajları
  • HAYAL DEYİL HAYEL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E57029DB9

Alakası bile yok. Yaptığın şey misyonerlik faaliyetidir. Güyâ bazı kıytırık şeyleri yapınca tatmine, nirvanaya ulaşacak bu çocuklar. Küçük çocuğa şeker gösterip gaza getirirsin, aynı şey. Bu iyilik değil aşağılamadır. Sadece ahmakların ve çocukların hayalleri olur.

Alıntıları Göster
    Formül isteyene formül.Herkes büyük adam olamaz.Arkadaş iyi niyetli.En azından daha fazla ataletlerini çoğaltıp etrafa zehir gibi saçmazlar.Kitap okumak amelelikten kurtarmasa bile ezkaza bir işin ucundan tutma ihtimalleri var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 22 Eylül 2019; 16:18:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Ben de FBI, CIA ve Mossad'a bildirdim, hadi bakalım.

Alıntıları Göster
    federal soruşturma bürosu (fbi), abd'nin iç istihbarat ve güvenlik gücüdür. mesajınızı beğenen 17 kişinin cahil olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C92BB3303

federal soruşturma bürosu (fbi), abd'nin iç istihbarat ve güvenlik gücüdür. mesajınızı beğenen 17 kişinin cahil olduğunu düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    EGM'ye bildirdim forum çapında geleneksel olarak yapılan bir şakadır, ben de bu şakaya çok bilinen bir kaç istihbarat gücünü de katıp daha büyük bir şakayla cevap verdim, sizin de şakadan anlamadığınızı veyahut forumda yeni olduğunuzu düşünüyorum.
  • Moving On kullanıcısına yanıt
    Ben direkt olarak kendisinin "xxx... (yazarsam ban yiyeceğim bir kelime") olduğunu düşünüyorum.
  • Dolar 5.7 olmus bize eglen diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Formül isteyene formül.Herkes büyük adam olamaz.Arkadaş iyi niyetli.En azından daha fazla ataletlerini çoğaltıp etrafa zehir gibi saçmazlar.Kitap okumak amelelikten kurtarmasa bile ezkaza bir işin ucundan tutma ihtimalleri var

Alıntıları Göster
    Haklısın zodi

• quote:

Orijinalden alıntı: kingofpotatoes

Ben direkt olarak kendisinin "xxx... (yazarsam ban yiyeceğim bir kelime") olduğunu düşünüyorum.
    siyah tişörtlerini çöpe atıp lacivert tişörtler almaya gitsene sen :D insanların sürekli aynı şeyi giydiğini düşünmeleri korkusu içini yiyip bitiriyor olmalı

• Ya git başımdan adama bak

• Birileri yeni işe başlamış ve hemen diğerlerini ezikleyip tatmin olma ihtiyacı hissetmiş ve bunu da DH'de yapıyor, değişen ne peki bütün gün DH'de takılıyorsun yine ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: KahveDüşkünü

Birileri yeni işe başlamış ve hemen diğerlerini ezikleyip tatmin olma ihtiyacı hissetmiş ve bunu da DH'de yapıyor, değişen ne peki bütün gün DH'de takılıyorsun yine ???
    Birader okuma yazman yok mu? kimi nasıl eziklemişim? herkese tavsiye vermişim, hayatlarını düzene sokmanın önemini anlatmışım ondan bile anlamıyorsunuz, yemin ederim siz iflah olmazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moving On

Birader okuma yazman yok mu? kimi nasıl eziklemişim? herkese tavsiye vermişim, hayatlarını düzene sokmanın önemini anlatmışım ondan bile anlamıyorsunuz, yemin ederim siz iflah olmazsınız.

Alıntıları Göster
    Bebişim git işine bak, iki tane kişisel gelişim hakkında bilgi edinip bize akıl vermeye kalkıyorsun. Kendi niteliklerini ve neleri, nasıl başardığını anlat. DH ahalisinin senin gibilerden nasihat dinlemeye ihtiyacı yok. Bu görevi icra etmeye kalkışmanız akıl karı değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: KahveDüşkünü

Bebişim git işine bak, iki tane kişisel gelişim hakkında bilgi edinip bize akıl vermeye kalkıyorsun. Kendi niteliklerini ve neleri, nasıl başardığını anlat. DH ahalisinin senin gibilerden nasihat dinlemeye ihtiyacı yok. Bu görevi icra etmeye kalkışmanız akıl karı değil..

Alıntıları Göster
    Troll mesaileri geç başlamış anlaşılan.

Oturup insan gibi tavsiye verdim, sende bomboş yaşamaya nasıl alışmışsan kudurdukça kudurmuşsun, gelip ne yaptın anlat, senden neden nasihat dinleyelim diyorsun, farkındaysan ben bilgeyim benden nasihat dinleyin demedim, gayet basit bir mantık kurup her saniyenin kendinizi geliştirerek dolu dolu geçebileceğini detaylı bir şekilde anlattım, kötü bir şey demedim ki uygulayan zarar görsün, fakat senin gibi yabaniler oldukça insanlar asla bu tür yazıları ciddiye alıp uygulamayacak, meslek seçimi hakkında tavsiye vermedim ki niteliklerimi belirtmek zorunda kalayım, boş boş oturmak yerine kitap okumanın, spor yapmanın, ikinci bir dil öğrenmenin, hatta en basite indirgersek bir şeyler öğrenmenin beyni meşgul edeceğini, dolayısıyla stres yapmayı engelleyeceğini ve mutlu olmanızı sağlayacağını bilmek için çok bir tecrübeye ihtiyacın yok, fakat belli ki sende her dakikanı bomboş oturarak, stres içerisinde, huzursuz geçiriyorsun ki bu tavsiyeleri verdiğim için bana saldırdın.

Üzülme dostum, boşa geçen vakitler geri gelmez fakat geleceğin senin elinde, forumda millete sataşmak, ortalığı karıştırmak, yaygara koparmak yerine bir kitap okusan, hatta bunu bile yapmayıp basit egzersizler yapsan bile hem bu kadar küçük şeyleri kafana takıp kavga çıkartacak kadar stresli bir yaşam sürmeyi bırakırsın, hem de çoğu hastalığın önüne geçer, metabolizmanı hızlandırırsın.

İyi forumlar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.