Şimdi Ara

* (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
20
Favori
32.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz sağ el için değil sevgi için burada değilmiydik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumun suan ihtiyac duydugu en onemli sey hic sevgilsi olmayanlar kulubu Kız versiyonu piyasa temizlenir hekes rahatlar bu iki kulupteki uyeler evlenirse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukans13524

Biz sağ el için değil sevgi için burada değilmiydik

Aynen oylede ben isin makarasindayim

• Beni de ekleyin hocam en son 4.sınıfta olmuştu 1 ders sonra hep reddedildim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 senedir vardı da ne oldu. Gitti aldattı. Allah hepsinin belasını versin.

Sebebte neymiş; artık onu öpünce hoşuna gitmiyormuş ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eoudoxias -- 16 Nisan 2017; 15:52:18 >
  • Benide yaz en son ilkoul 1.sinıfta olduydu bi hareket yaptim bidaha kız arkadasm olmadı

• Beni de yaz hocam hem yakışıklı değilim hem utangacım 2 si birleşince zaten... 2.5 yıldır da platonik takılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

6 senedir vardı da ne oldu. Gitti aldattı. Allah hepsinin belasını versin.

Sebebte neymiş; artık onu öpünce hoşuna gitmiyormuş ondan

Harbi mı?

Ekle:Hayatının pamuk prensesini bekliyormuş

• artes16 kullanıcısına yanıt
    valla öyle.

gösterecektim ona hayatının pamuk prensesini de sabır tarafım tuttu.
  • Ekle bro, oldu ama yanına gitmedigimden bıraktı beni sayılmaz yani

• dur bakayım belli olur :)

ece, yalan söyledim, hala umut olduğunu düşünüyorum ve sürekli senin hakkında hayaller kuruyorum, öptüm bye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 16 Nisan 2017; 21:30:16 >
  • biz 250 gramlık et parçasinin peşinden koşacak adamlar değiliz

• Öncelikle şunu söyliyim sevgili yapmak için sevgili olmak kafasında olan sosyal medya apaçileri gibi sadece eğlenmek için bir kıza sakın açılmayın.İnanın sadece kendinizi düşürürsünüz böyle.Elimden geldiğince birkaç şey yazıcam hem moral olsun diye aynı zamanda da sorunu biraz kendinizde arayın diye (sevgilisi olmadığından yakınanlar için)

Öncelikle laylaylom kafasında olmayın yaşınız kaç olursa olsun.Evet yaşınız kaç olursa olsun en yakın arkadaşlarımdan biri 13 yaşından beri sevdiği kızla beraber şu an 19 yaşındalar.Ayrılırlar mı ? Bilmem çok zor.Öncelikle eğer sevgiliniz olmadığından yakınıyorsanız muhtemelen en büyük sorun ortamdır.Sokaktan geçen kızla sevgili olamıyacağınıza göre lise,üniversite veya arkadaş ortamı olmadan çok çok zor.Devamında bu soruna yakın en büyük sorun ise sizsiniz.Yok tipim kötü yok oram yamuk falan diye masal anlatmayın beyler özgüveniniz yoksa ancak sizin gibi pısırık bi kız çıkar karşınıza ki o bile çıkmaz.Ne kadar yakışıklı olursanız olun hiçbir kız size ilk adımı atmaz(nadir istisnalar var) zaten o durumda ilk adımı atan kızlardan da çok hayır beklemeyin ve bundan sonraki olay ise giyim.Gidipte en lüks mağazalardan giyinin diyen yok sadece bakımlı olun,güzel şeyler giyin hoş kokun.Zaten beyler bu yazdığım üç problemi hallederseniz tipiniz çok vahim değilse yapmayın etmeyin bulursunuz siz de.

Gelelim asıl konuya

Ben bu işte yaşım küçük olmasına rağmen ciddi kafadayım her zaman.Takılmak için kızla takılmadım kişiliğime uygun değil.Uzun zaman ben de çok yakındım sevgilim yok diye hatta bende genel bi mutsuzluk sorunu vardı hiçbir şeyden memnun olmazdım bu sorunu bile sevgilim olmamasına bağlardım.Hayatımda 2 kızla beraber oldum 1.ci ile 1.5 yıla yakındık çok sevmiştik çok değer vermiştik ama yanlışını gördüm ve bitti.Bundan sonra güvenim öyle bi gitti ki sanki bir daha hiçkimseyle beraber olamam gibi hissettim.Sonra hep dediler biri çıkar karşına alır aklını ben dedim hep yok olum benden bu kadar biri çıktı karşıma 4 ay olucak ve objektif yazmak ne kadar zor olsada çok düzgün,çok karakterli,ve çok güzel bir kız.Tabi dediğim gibi karşınıza çıkıyor ama siz de adım atacaksınız beyler lap diye gökten gelmiyor

Demem şudur ki gönülden sevgiliniz olunca hayatınızda çoğu şey değişiyor.Hiçbir zaman aklınızdan çıkmıyor,onun kılına zarar gelir diye ödünüz kopuyor,bir derdiniz olunca ilk ona anlatıyorsunuz,onunla seviniyor ve ağlıyorsunuz bunlar muhteşem şeyler.Olaya sadece cinsellik gözüyle bakanlar gitsin elini becermeye devam etsin evde veya 5 kuruş etmeyen karılara gitsin.

Olay budur beyler kimse benden bu yazıyı yazmamı istememişti ama ben yazdım içimden geldi sadece.Dediğim gibi ortam,ağız ve giyim,kuşam.Ortalama da tip olsun yeter.

İlişkide ise;SAYGI,GÜVEN VE SEVGİ.

• yaz hocam yaş 22
  • @blackjack8696 iki kere eklenmistir sen bize bot mu koyuyorsun

Yaz hocam yas 17 birseyler deneyip basarisiz olan ygsde 6691 yapmis hafif kilolu sac uzatan bi eleman

• quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist Reaper

Öncelikle şunu söyliyim sevgili yapmak için sevgili olmak kafasında olan sosyal medya apaçileri gibi sadece eğlenmek için bir kıza sakın açılmayın.İnanın sadece kendinizi düşürürsünüz böyle.Elimden geldiğince birkaç şey yazıcam hem moral olsun diye aynı zamanda da sorunu biraz kendinizde arayın diye (sevgilisi olmadığından yakınanlar için)

Öncelikle laylaylom kafasında olmayın yaşınız kaç olursa olsun.Evet yaşınız kaç olursa olsun en yakın arkadaşlarımdan biri 13 yaşından beri sevdiği kızla beraber şu an 19 yaşındalar.Ayrılırlar mı ? Bilmem çok zor.Öncelikle eğer sevgiliniz olmadığından yakınıyorsanız muhtemelen en büyük sorun ortamdır.Sokaktan geçen kızla sevgili olamıyacağınıza göre lise,üniversite veya arkadaş ortamı olmadan çok çok zor.Devamında bu soruna yakın en büyük sorun ise sizsiniz.Yok tipim kötü yok oram yamuk falan diye masal anlatmayın beyler özgüveniniz yoksa ancak sizin gibi pısırık bi kız çıkar karşınıza ki o bile çıkmaz.Ne kadar yakışıklı olursanız olun hiçbir kız size ilk adımı atmaz(nadir istisnalar var) zaten o durumda ilk adımı atan kızlardan da çok hayır beklemeyin ve bundan sonraki olay ise giyim.Gidipte en lüks mağazalardan giyinin diyen yok sadece bakımlı olun,güzel şeyler giyin hoş kokun.Zaten beyler bu yazdığım üç problemi hallederseniz tipiniz çok vahim değilse yapmayın etmeyin bulursunuz siz de.

Gelelim asıl konuya

Ben bu işte yaşım küçük olmasına rağmen ciddi kafadayım her zaman.Takılmak için kızla takılmadım kişiliğime uygun değil.Uzun zaman ben de çok yakındım sevgilim yok diye hatta bende genel bi mutsuzluk sorunu vardı hiçbir şeyden memnun olmazdım bu sorunu bile sevgilim olmamasına bağlardım.Hayatımda 2 kızla beraber oldum 1.ci ile 1.5 yıla yakındık çok sevmiştik çok değer vermiştik ama yanlışını gördüm ve bitti.Bundan sonra güvenim öyle bi gitti ki sanki bir daha hiçkimseyle beraber olamam gibi hissettim.Sonra hep dediler biri çıkar karşına alır aklını ben dedim hep yok olum benden bu kadar biri çıktı karşıma 4 ay olucak ve objektif yazmak ne kadar zor olsada çok düzgün,çok karakterli,ve çok güzel bir kız.Tabi dediğim gibi karşınıza çıkıyor ama siz de adım atacaksınız beyler lap diye gökten gelmiyor

Demem şudur ki gönülden sevgiliniz olunca hayatınızda çoğu şey değişiyor.Hiçbir zaman aklınızdan çıkmıyor,onun kılına zarar gelir diye ödünüz kopuyor,bir derdiniz olunca ilk ona anlatıyorsunuz,onunla seviniyor ve ağlıyorsunuz bunlar muhteşem şeyler.Olaya sadece cinsellik gözüyle bakanlar gitsin elini becermeye devam etsin evde veya 5 kuruş etmeyen karılara gitsin.

Olay budur beyler kimse benden bu yazıyı yazmamı istememişti ama ben yazdım içimden geldi sadece.Dediğim gibi ortam,ağız ve giyim,kuşam.Ortalama da tip olsun yeter.

İlişkide ise;SAYGI,GÜVEN VE SEVGİ.

Hocam sonuna kadar haklisin altina imzami atarimda onemli olan sevgi ask guven ve sadakat evlilik kendi canindan once esinin canini kendi nefsinden once esinin nefsini dusunmek demektir duygunun en guzeli karsilikli olandir hazzin en buyugu cinselliktir en az cinsellik kadar az veren ise asik oldugun kadini kollarina alip saclarini oksamak kokusunu icine cekmektir ama cinsellik olmadanda olmuyor en temel ihtiyac oda evlilik temeli ilk tercih sebebi degil en onemli olan o degil kalbinde sadece esinin olmasi saygi sevgi ask eslerin karsilikli olarak birbirine hizmet etmesi. Ayrica cinselliginde en guzeli agizlar susup gozler konusarak beden diliyle bir bakisla bir hareketle belli edip baslayanidir bence romantik ve duygusal bir adamim aileme karsi disariya karsida soguk birisiyim

• sifir sifir sifir burda da. beni de alın aranıza

• Anarchist Reaper kullanıcısına yanıt

• Beni de eklerseniz müteşekkir olurum

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.