Şimdi Ara

Hayatta bir kez olsun diskoya gidip eğlenememış genç nesil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
5.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi doğruya doğru, pc önünde oyun oynayarak olmuyo bu işler, genç olupta kendini ezikleyenlere acıyom doğrusu. Biraz olsun çılgın sosyal ortamlarda bulunmanız şart, yoksa gençliğinizi boşa heba etmiş olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 20 Şubat 2020; 18:39:18 >

• aşırı boş bir konu. ne alakası var?? disko ne? diskoya gidip eğlenmemiş adam eksikmiş de neymiş de .. ne alakası var? disko kuru gürültünün olduğu ve zamanın heyebeye harcandığı pislik bir yerden başka birşey değil. artık böyle saçma sapan yerlerde vakit harcamayan adam kaliteli adamdır AÇIK, NET ve TARTIŞMAYA KAPALI.
  • Disko ne ya ? Safi kirli gürültü.Estetikten nasibini almamış.İlla tragedist takılacaksak başka başka fanteziler var.Berserk izleyenler bilir
  • 2002 - 2004'de memleketteki diskoda (bg'de) cumartesi geceleri yabancı müzik (R&B, Hip Hop, House vs) çalıyordu, bizim tayfa da sabahlara kadar deliler gibi eğlenirdik. Hey gidi güzel anılar, o eski hevesimiz hırsımız olsa keşke. Gençlik gibisi yok, kıymetini bilin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Disko ne ya ? Safi kirli gürültü.Estetikten nasibini almamış.İlla tragedist takılacaksak başka başka fanteziler var.Berserk izleyenler bilir
    Tavsiyem 18 ila 24 yaş gurubunu ilgilendirir. O yaşta da bu tür çılgınlıklarınız olmadıysa kusura bakmayn ama > EKSİKSİNİZ <
  • metal konserine gidip headbang yapmak daha eglenceli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

metal konserine gidip headbang yapmak daha eglenceli
    O dönem millet müslümü dinlerken bende bunu dinliyodum ilk kez 2002 yılında memleketteki diskoda.

Gerçek R&B budur

DİKKAT ! 0:36, 3:01 - 3:04, 3:46 - 3:48

Christina Aguilera - Can't Hold Us Down [2002]

Not: Seni seviyorum Chrisi

• Diskolar aptal ergenler içindir. Bir kere gittim nefret ettim. Diskoda eğlence arayanlardan hayır gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Cheritto

Tavsiyem 18 ila 24 yaş gurubunu ilgilendirir. O yaşta da bu tür çılgınlıklarınız olmadıysa kusura bakmayn ama > EKSİKSİNİZ <

Alıntıları Göster
    Eksiklik tabi.Lüzumsuzsa bile denemek gerekiyor.Düzenli gitmek ise aklı karı değil
  • quote:

Eksiklik tabi.Lüzumsuzsa bile denemek gerekiyor.Düzenli gitmek ise aklı karı değil

Alıntıları Göster
    Gitmedigin için eksiksin diyorum, ben en az 35 - 40 defa gitmişimdir (tabi çok eskiden)

Bu ayrıca ilk sevişmeme vesile olan etkenlerden biriydi, kız bulgardı kendi evine atmıştı beni. Hayatımın en unutulmaz gecesiydi, diskodan gelen ödül

• Bir de böyle tipler çıktı hehehehe Allah eşine dostuna anana babana sabır versin..
  • quote:

Gitmedigin için eksiksin diyorum, ben en az 35 - 40 defa gitmişimdir (tabi çok eskiden)

Bu ayrıca ilk sevişmeme vesile olan etkenlerden biriydi, kız bulgardı kendi evine atmıştı beni. Hayatımın en unutulmaz gecesiydi, diskodan gelen ödül

Alıntıları Göster
    Gitmiştim izmirde.Ama eğlendiğimi hatırlamıyorum

• disko sevmiyorum daha cok pub tarzi muhabbet edip icebilecegimiz yerlere gidiyoruz. Ayrica maymun gibi dans ederek hatun tavlamam muhabbetimle vururum.
  • Bizim burda iki tane pavyon var arada ziyaret ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

Diskolar aptal ergenler içindir. Bir kere gittim nefret ettim. Diskoda eğlence arayanlardan hayır gelmez.
    Nasıl bir diskoya gittin sen, bizim memlekette eskiden herkes giderdi ama hiç sorun şikayet olmazdı.
  • Mr. Cheritto kullanıcısına yanıt
    İngilterede cameo diye bir yere gittim. Dj türktü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Bizim burda iki tane pavyon var arada ziyaret ederim
    Canım çekti bak

Not: Diskoya en son 2008'de gitmiştim. Bizden geçti artık sıra gençlerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 20 Şubat 2020; 21:25:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

İngilterede cameo diye bir yere gittim. Dj türktü.
    İngiltere xD Rave partilerden uzak durun. Gidenlerin çoğu hapçıdır (yani %90)

İngiltere tehlikelidir daha guvenli yere odaklan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Cheritto -- 20 Şubat 2020; 15:4:38 >
  • quote:

Gitmiştim izmirde.Ama eğlendiğimi hatırlamıyorum

Alıntıları Göster
    Eğlenmek için hırs gerek (biz buna eski argo dilinde MUZA diyorduk, bir çeşit ilham). Özellikle de takılabileceğin uygun musait ortam gerekli. Uygun ve müsait ortam yoksa ne yaparsan yap yürümez, pek çok şeyden zevk alamzsın. Sonuçta insanlar (gençler) birbiriden etkilenerek harekete geçer. Yalnız olmaz.

Ben şu anda yalnızım mesela hiç arkadaşım yok. Benim yaştakilerin çogu eski tanıdık ya evlendiler yada uzak ülkelere (daha yıllar önce) kaçıp yeni hayat kurdular. Yani eski bağlarımız çoktan koptu.

• quote:

Eğlenmek için hırs gerek (biz buna eski argo dilinde MUZA diyorduk, bir çeşit ilham). Özellikle de takılabileceğin uygun musait ortam gerekli. Uygun ve müsait ortam yoksa ne yaparsan yap yürümez, pek çok şeyden zevk alamzsın. Sonuçta insanlar (gençler) birbiriden etkilenerek harekete geçer. Yalnız olmaz.

Ben şu anda yalnızım mesela hiç arkadaşım yok. Benim yaştakilerin çogu eski tanıdık ya evlendiler yada uzak ülkelere (daha yıllar önce) kaçıp yeni hayat kurdular. Yani eski bağlarımız çoktan koptu.

Alıntıları Göster
    Kopan bağlar özellikle saçmalık.Pelesenk edilen bir büyümedir gidiyor.O zamanda şimdiye ne değişti ? Hiçbir şey !

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Bir de böyle tipler çıktı hehehehe Allah eşine dostuna anana babana sabır versin..
    Annem babam da eskiden (80'lerde) giderlermiş diskoya, kendileri söyledi.

Hatta fotoğrafları bile var istersen paylaşim. Senin anne banan hiç gitmedi mi yoksa
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.