Şimdi Ara

Hayatımın hatası..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar . 6 aydır Samsung Galaxy S III kullanıyordum ve çok memnundum . Okuldayken derste telefonları bi kutuya koyuyoruz . Son derse girecektik ve derse geç geldiğim için her zaman en alta koyduğum telefonumu en üste koymak zorunda kaldım ve olan oldu . Fizik hocası dersin sonunda telefonları alın diye telefon kutusun kaldırdı ve sadece benim telefonum yere düştü . Tersten düşmesine rağmen (?) ekranı kırıldı . Arkasında kılıf vardı ve camı bile çatlamadı bu çok garibime gitti. Aldığım yere götürücem ama Kvk garantisi yok ama Brightstar garantisi var Vodafone'dan.
    Değişim için diretmeli miyim yoksa tamir için gönderilirse şükretmeli miyim ? Görüşlerinizi bekliyorum ..

• Tamire gonderirler ama buyuk ihtimalle senden para isterler gecmis olsun. Okula s3 goturmek ve her zaman en alta koymak ne kadar mantikli kafam karıstı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konsolalmayacalisanadam

Tamire gonderirler ama buyuk ihtimalle senden para isterler gecmis olsun. Okula s3 goturmek ve her zaman en alta koymak ne kadar mantikli kafam karıstı..

kılıf olduğu için en alta ters bi şekilde koyuyodum kutunun içinde bir şey olmuyordu onu demek istedim . Anlamadığım şu camda hiç bir şey yok ama ekran bozuldu
  • Bu nedir ya? Bin kusur lira para veriyorsun kilifiyla beraber dusuyor ve pert oluyor. Bir de Nokia'yi begenmezler. En azindan saglam yapiyor adamlar. Samsung gibi malzeme kalitesi cop degil. Gecmis olsun kardesim. Yaklasik olarak 2 asgari ucret para sayiyorsun, karsiligini alamiyorsun. Buna sinirlendim biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Bu nedir ya? Bin kusur lira para veriyorsun kilifiyla beraber dusuyor ve pert oluyor. Bir de Nokia'yi begenmezler. En azindan saglam yapiyor adamlar. Samsung gibi malzeme kalitesi cop degil. Gecmis olsun kardesim. Yaklasik olarak 2 asgari ucret para sayiyorsun, karsiligini alamiyorsun. Buna sinirlendim biraz.

Ben düşürsem bu kadar üzülmem birde hocam düşürdü de kırıldı . Birde bi arkadaşım söyledi telefonu biri aldı kaçarken arkadaşım yakaladı o sıra telefon yere düştü telefon dersen değiştirirler dedi sizce bunu denemeli miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smballz

quote:

Orijinalden alıntı: erolustun

Bu nedir ya? Bin kusur lira para veriyorsun kilifiyla beraber dusuyor ve pert oluyor. Bir de Nokia'yi begenmezler. En azindan saglam yapiyor adamlar. Samsung gibi malzeme kalitesi cop degil. Gecmis olsun kardesim. Yaklasik olarak 2 asgari ucret para sayiyorsun, karsiligini alamiyorsun. Buna sinirlendim biraz.

Ben düşürsem bu kadar üzülmem birde hocam düşürdü de kırıldı . Birde bi arkadaşım söyledi telefonu biri aldı kaçarken arkadaşım yakaladı o sıra telefon yere düştü telefon dersen değiştirirler dedi sizce bunu denemeli miyim ?

Denemekte fayda var hocam garantiye yollarsanız kullanıcı hatası derler. 100 tl falan isterler sanırım.

• quote:

Merhaba arkadaşlar . 6 aydır Samsung Galaxy S III kullanıyordum ve çok memnundum . Okuldayken derste telefonları bi kutuya koyuyoruz . Son derse girecektik ve derse geç geldiğim için her zaman en alta koyduğum telefonumu en üste koymak zorunda kaldım ve olan oldu . Fizik hocası dersin sonunda telefonları alın diye telefon kutusun kaldırdı ve sadece benim telefonum yere düştü . Tersten düşmesine rağmen (?) ekranı kırıldı . Arkasında kılıf vardı ve camı bile çatlamadı bu çok garibime gitti. Aldığım yere götürücem ama Kvk garantisi yok ama Brightstar garantisi var Vodafone'dan.
    Değişim için diretmeli miyim yoksa tamir için gönderilirse şükretmeli miyim ? Görüşlerinizi bekliyorum ..

Öncelikle geçmiş olsun ekran kırıldıysa kullanıcı hatası olaraktan işlem görecek ve 500 tl civarında size masraf çıkacaktır bilgilerinize

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcira

quote:

Merhaba arkadaşlar . 6 aydır Samsung Galaxy S III kullanıyordum ve çok memnundum . Okuldayken derste telefonları bi kutuya koyuyoruz . Son derse girecektik ve derse geç geldiğim için her zaman en alta koyduğum telefonumu en üste koymak zorunda kaldım ve olan oldu . Fizik hocası dersin sonunda telefonları alın diye telefon kutusun kaldırdı ve sadece benim telefonum yere düştü . Tersten düşmesine rağmen (?) ekranı kırıldı . Arkasında kılıf vardı ve camı bile çatlamadı bu çok garibime gitti. Aldığım yere götürücem ama Kvk garantisi yok ama Brightstar garantisi var Vodafone'dan.

Öncelikle geçmiş olsun ekran kırıldıysa kullanıcı hatası olaraktan işlem görecek ve 500 tl civarında size masraf çıkacaktır bilgilerinize

+1907

• ekran kırılma vakalarında iş alınan darbeye bakar.sonuç ta bu ekranlar kırılmaz diye bir kaide yok.gorilla glass koruyucu camında belirli bir dayanıklılık oranı vardır.yaşadığın olay benimde telefon aldıktan sonra başa dert olarak duşunduğum olaydır.tek çözumu telefonu sigortalatmaktır.diger çözümler kırılma yüzdesini düşürsede garanti çözüm değildir.senin soruna çözüm olarak ya servise 500 tl gibi meblağ ödeyeceksin.yada yurt dışından ekran tedarik edip burda montaj yaptıracaksın.

• Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim ama cam kırılmadı ben ona çok şaşırdım cam kırılmadı ama ekran kırıldı
  • Fotoğraf falan koyar misin ?

• Kardes ana ekranmi kirildi ? Yani altdaki ekranmi ? Eger altdaki kirildiysa bosuna tamir etdirme. Orjinali gibi olmayacak. Sat veya degistir. Galaxy S3 ve Note-larin en kotu noktalarindan biride ekran kirilmasi.

• garantı oyle bır fıyat soylerkı moralın bozulur sen ver ama yıne dısarda yaptırırsın o cıhazı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.