Şimdi Ara

Hayatımı düzene sokuyorum, yardımınıza ihtiyacım var.(Kişisel bir konudur)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Hayatımı düzene sokuyorum, yardımınıza ihtiyacım var.(Kişisel bir konudur)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    Uyku saatlerim berbattı onları düzeltmekle başladım. Şimdi devamını getirmem gerek. Beslenmeyi düzelteceğim, sonra hedef belirlemeliyim ki ders çalışayım(ne alakası var demeyin hedef belirlemeden ders çalışamıyorum, bir ay boyu çok iyi ders çalışmıştım hedefim vardı çünkü şimdi hedeften koptum bölüm hedefi seçmeliyim). Sonra günlük dışarıda yürüyüş hedefim var. Yardım etmenizi istediğim konu ise şey, hedef belirleme. Matematikten nefret eden bir tmci bi kardeşinizim. Matematiğe sınava kadar tahammül edebilirim ama mesleğimle ilgili olmamalı. Bi de iş imkanı iyi olan bi bölüm olmalı. Sizce ne için uğraşayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mal İnsan -- 18 Ağustos 2018; 5:39:50 >

|
    |
    Öncelikle kendine bir hedef belirle ve araştırmalara başla. O hedefe odaklı şekilde çalış.

Kitaplar oku, makaleler oku. Belgeseller izle.

Spora başla.

Neyse, robot olma. Bugün şunu bunu yapmam gerek. Plana mutlaka uymalıyım kafasında olma. Zamanla isteyerek yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

Öncelikle kendine bir hedef belirle ve araştırmalara başla. O hedefe odaklı şekilde çalış.

Kitaplar oku, makaleler oku. Belgeseller izle.

Spora başla.

Neyse, robot olma. Bugün şunu bunu yapmam gerek. Plana mutlaka uymalıyım kafasında olma. Zamanla isteyerek yap
    Tmciyim ve tmde iş sıkıntısı var sanırım. Bölüm genişliği pek yok. Aklımda psikoloji vs. var ama klinikte çalışmak da istemiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Mal İnsan

Tmciyim ve tmde iş sıkıntısı var sanırım. Bölüm genişliği pek yok. Aklımda psikoloji vs. var ama klinikte çalışmak da istemiyorum.

Alıntıları Göster
    ben sıfırdan mat öğrenmeye başladım toplama çıkarmadan başladım. yks ye daha çok var düzgün bi bölüm için mat fen şart.

Orijinalden alıntı: afacanlouiee

ben sıfırdan mat öğrenmeye başladım toplama çıkarmadan başladım. yks ye daha çok var düzgün bi bölüm için mat fen şart.

Alıntıları Göster
    Mf hayatta yapamam.

|
    |
    Hayatımı düzene mi sokayım yoksa düzene mi sokayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.