Şimdi Ara

hayatımı devam ettiremiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herşeyin üstesinden gelmekte zorlanıyorum mesela yazılılar başlıcak çarşamba günü nasıl hergüne 2 yazılı çalışacağım hiç bilmiyorum nasıl dünya bu be
    yaş 18 oldu hala sevgilim olmadı nasıl yapılacağı hakkında bildiklerimi uyguluyorum abaza muamelesi görüyorum lan nasıl tipsizler barbie gibi kızı yiyor anlamadım
    anne babam ölürse otistik gibi bişey olurum heralde
    saçmalık herşey kafamı keseyim saçmalık

• lise sondayım ben. artık takmıyorum dersi falan önceleri oturur 1 hafta önceden çalışırdım. şimdiyse son gün bakıyorum biraz isterse 25 gelsin umurumda değil. geçirmezse de geçirmesinler gider bütünlemeye kalırım. ygs'yide takmadım. şimdilerde yazılımcılık bilgilerimi genişletmeye başladım kendimi geliştirmek adına. arkadaş yok sevgili yok çok kafa yordum bunlar üzerinde hala da yoruyorum. üniye gitsem kafa dengi birilerini bulurmuyum diye de düşünüyorum. bakalım neler olacak. artık insanların istediğine göre yaşamak istemiyorum. kendi haline bıraktım her şeyi. istediklerimi yapıyorum ve mutlu olmaya çalışıyorum. okulada gitmedim hala. yalnız değilsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RegExp -- 25 Mart 2013; 23:00:27 >
  • istediğin her şeyi yapabilirsin bu senin elinde hiç mi birini sevmedin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IIIKurtIII

istediğin her şeyi yapabilirsin bu senin elinde hiç mi birini sevmedin?

sevmem mi? sevdim evlenecek kadar gittim komşu kızını sevdim kardeşi olarak görüyor o da söylemedim daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hærun -- 25 Mart 2013; 23:14:51 >
  • Yaklaşık 7 sene önce ortaokuldaydım.O kadar bunalıyordum ki evde,okulda.Ağlamadığım gün yoktu neredeyse.Eve gitmemek icin babamın işyerine giderdim okul çıkışlarında.
    Sonra ne mi oldu ? Aradan vakit geçti.Zamanla unutum,uzun bir süre de değil üstelik.Şuan gülüyorum o halime.

İkinci olarak bir kızı sevdim.Bir sebepten dolayı mesaj atmayı kesti.Konuşamadık.Karne günüydü,yine ağladım.Şuan buna da gülüyorum ve hala o kızı seviyorum.Sonuçta herkes yaşıyor bu durumları ama sabredip arkana bakınca gülüyorsun be hocam.Derse odaklan,sınava odaklan.Haziranda okulunu da kazan,tatilini de yap.Eğlen,gez.Daima mutsuzları oynamaya gelmedik.Gelecek ve geçecek bu da.
    Son olarak sevmemen ve sevilmemen,platonik olmaktan çok daha iyi.Detay istersen pm :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatkork

Yaklaşık 7 sene önce ortaokuldaydım.O kadar bunalıyordum ki evde,okulda.Ağlamadığım gün yoktu neredeyse.Eve gitmemek icin babamın işyerine giderdim okul çıkışlarında.
    Sonra ne mi oldu ? Aradan vakit geçti.Zamanla unutum,uzun bir süre de değil üstelik.Şuan gülüyorum o halime.

İkinci olarak bir kızı sevdim.Bir sebepten dolayı mesaj atmayı kesti.Konuşamadık.Karne günüydü,yine ağladım.Şuan buna da gülüyorum ve hala o kızı seviyorum.Sonuçta herkes yaşıyor bu durumları ama sabredip arkana bakınca gülüyorsun be hocam.Derse odaklan,sınava odaklan.Haziranda okulunu da kazan,tatilini de yap.Eğlen,gez.Daima mutsuzları oynamaya gelmedik.Gelecek ve geçecek bu da.
    Son olarak sevmemen ve sevilmemen,platonik olmaktan çok daha iyi.Detay istersen pm :)

muhtaç durumda pm atarım hocam
  • yaş olmuş 18 seviglim bile yok.ya arkadaş adma gibişeylere yakının ben 26 yaşındayım karşı cinsle iletişimim yok,nasıl başlatacağımıda bilmiyorum bilmekde istemiyorum .işine gücüne bak sınavlarını ver
  • Kafa kesmek öyle KVP deki gibi kolay değil hele söz konusu kendi kafansa sıkkkkar :D Sen derslerine adam gibi çalış kızdan bol ne var kardeşim üniversitede kız yağıyor kızzz oku adam ol kızlar üstüne atlasın
  • tavsiye verin
  • Sizinkide dertse ohoo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.