Şimdi Ara

Hayatımdan Ekşi ve Donanım’ı çıkartıyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
1
Favori
8.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
134 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kelise

Ben bu foruma geldiğimde 15 yaşında falandım ya da 16. 2008-2009 seneleri olması lazım, hatırlıyorum forumda sadece gırgır dönerdi. Ne siyaset, ne ekonomi ne başka birşey. Ha hiç yok diyemem tabii ama tartışma olmazdı pek. Açılırdı bu konular 1 gün üzerinde konuşulur sonra aşağılara düşerdi. Şimdi popüler konuların hepsi siyaset ve ekonomi ile alakalı. Herkes gergin, birbirine saydırıyor. Tipim nasıl SSli konuları azAldı ve eski ilgiyi görmüyor. CSBler de çok azaldı. Çok gülerdim bu forumdaki cevaplara önceden. Şimdi sadece geriliyorum mesajları okudukça. Ben de insanları geren mesajlar yazıyorum bazen, benim de hatam var tabii ama bizi bu hallere getirenler utansın. Hepimiz ayrıştık ç.
    forum yaşlandı hocam. büyüdü herkes, bu süreçte ülkenin okenomik durumu da çok kötüye gitti. hayat çarptı çoğu kişiyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vain

Eskiden forumda siyaset yasaktı, millet kural dışı olarak bazen tartışıyordu ama mesajlar siliniyordu. Sonradan ülke ve dünya gündemi kategorisi açılınca forumun en popüler yeri haline gelmeye başladı. Temel sebep bu.

Tabi 2008-2012 arası döviz kuru/ekonomi de bu kadar kötü değildi ondan dolayı yakınan daha azdı. Burası bir teknoloji sitesi olduğundan doğal olarak insanlar artık yeni çıkan teknolojik ürünleri videolardan

izlemekle yetinip satın alamadığı için yorumlarda sitem ediyor, içini döküyor. Siyaset de yasak olmayınca olacak olan bu.

siyaset yasaktı ama anasayfada reisin kocaman fotoğrafı ve üzerine dang diye basılan evet mührü serbestti... o zamanlar vitaminsiz mesut ve ekibi laf söylettirmezdi hükümete hepimizi direk banlardı şimdi işlerine gelmediği için serbest olduHayatımdan Ekşi ve Donanım’ı çıkartıyorum . son yıllarda popüler konuların siyaset olmasının sebebi berbat giden ekonomi, hükümetin cep telefonunu bile lüks olarak görmesi, ya altı üstü bir konsol 8500tl burası bir teknoloji formu başka ne bekliyordunuz ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: PomPom

siyaset yasaktı ama anasayfada reisin kocaman fotoğrafı ve üzerine dang diye basılan evet mührü serbestti... o zamanlar vitaminsiz mesut ve ekibi laf söylettirmezdi hükümete hepimizi direk banlardı şimdi işlerine gelmediği için serbest oldu . son yıllarda popüler konuların siyaset olmasının sebebi berbat giden ekonomi, hükümetin cep telefonunu bile lüks olarak görmesi, ya altı üstü bir konsol 8500tl burası bir teknoloji formu başka ne bekliyordunuz ki.

Alıntıları Göster

Demek istediğim buydu, insanlar yeni çıkan konsollara, telefonlara ve kartlara bakıp iç çekiyor anca videolardan izlemeyle yetiniyor.

O yüzden yorumlar ve konular daha çok bunun üzerine.

• Hocam sana sonuna kadar hak veriyorum. Yemin ederim varya foruma şöyle bir göz atıyorum psikolojim bozuluyor resmen. Zaten yaşam şartları zor buradakileri de görünce iyice dumura uğruyor insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 yıldır üyeyim bide bu hesaptan önce bilgilerini unuttuğum üyelikle beraber.

Lise zamanlarında aşk acısı çeken tayfa, tipim nasıl ss, no ss no güven, montla zıç gibi ciddiyetle goy goyun kralı dönerdi.

sıcak fırsatlarda bende dahil ölücüler. 2. el ilanları. sürüsüne bereket alış verişler.

ben bile burdan kaçtane abiyle görüşmüş alış veriş yapmıştım.

hatta ilk kazığımı burdan bir üyeden yemiştik :D

you rock smile :D

teknolojinin daha yavaş olduğu ama inanılmaz takip ettiğimiz burda birbirimize hiç bişy sormadan ürün almazdık.

ergen kardeşlerin hayali kız hikayeleri seviyorsan git konuş bence :D

ilginçtir atışırdık ergenler gibi laf sokmalar, özlü sözler savaşı vs.

fb-gs iddaaları hatta sakaryadan birine kutu kola borcum vardı.

şimdikiler zannediyorki bizlerde her türlü imkanlar vardı ama emin olun şuan sahip olduklarımızın yarısı bile yoktu.

casio hesap makineli saate kopya yazmalar. vaybee ne günlerdi.

dönem ödevlerine destekler.

geçen giden zaman içinde emolar vardı taksimde bar'a gidenleri ağzı açık dinleyenlerle oralara gidip ne yapacaklarını soran tayfa :D

mc donalds'a gitmiştik burdan 15 kişi falan :)

twitter ekşi dh şuanda full siyaset basıyor.

youtube bile zannedersin tartışma programların arşivi.

siyaset konuşulurdu yaşı büyük bi kaç abi konuşurdu günün sonunda hakaret etmeden herkes dağılırdı.

şimdi herkes zannedirsin büyük millet meclisi çalışanı.

burda şuanda herkes haklı, sadece kendi fikirleri doğru, sadece kendi inancı gerçek.

dini konular vardı ateist biri gelirdi "kedi mi kesiyonuzdan bi girerlerdi günün sonunda en fazla uzaklaştırma alırdı bi kaç kişii. ama hakaret yine bugünki gibi değildi.

birşey oldu buraya herkes siyaset işin komik tarafı şuanki tayfaya 1-2 kişi hadi bilemedin 3-5 kişi cevap veriyor 50-60 hatat daha fazlası konunun özünden kopmuş sırf hakaret ediyor.

saygı: 0

anlayış: 0

empati:0

hoşgörü:0

bilgi:0

tahammül: 0

herkes her konuda herşeyi biliyor.

mecliste arka oda da çay kahve içip çocuklarını aynı okula kayıt edenler var ama burdakiler onların yerine kavga ediyor.

geçen şey gördüm hagi alex tartışmasında özgür özel traktör dağıtacakmış oraya gitti konu

dedim buranın iyice cılkı çıktı.

bilgisi olmayıp fikri olanların yeri oldu.

seçim günü anket yapılırdı sonuç ne çıkarsa çıksın en fazla 24 saat bilemedin 36 saat sonra biri çıkar kızdan ayrıldım derdi.

biride çıkar sağ elinden mi ayrıldın haydaaaa goy goy time

avrupada tek bir gün bulunmamış biri yada avrupa siyasetinden tek kelime okumamış biri burda ahkam kesip kıyas yapıyor.

halbu ki savunduğu değerleri karşısındaki parti avrupada kiyle aynı kafada mesela.

çelişkiler tezattlarla dolu insanlar.

forumun huzurunu bozdunuz.

alım gücü eskiden de zordu. eskiden hatta ürünü bulamazdın. şimdi adam bulgaristan ps5 sipariş veriyor aynı adam yağ fiyatları zamlandı diye kavga çıkartıyor.

bi taraf yandaş bi taraf troll hatta pardon ikiside aynı tayfaya söyleniyor ama kendi yandaş olmuyor :D

olum siz kafayımı yediniz gidin üye olun partilere mecliste kozlarınızı oynayın.

adam açık öğretimi zor okuyor odtüye sallıyor :D

neyse şuanki tayfa ayvayı yemiş geleceklerini kurtarmak yerine anca konuşuyor.

öykü sertelin firikik fotolarına bakıp burda öyküye gömüyor :D

• XpressMusic34 kullanıcısına yanıt

bim urun inceleme konularini hatirliyorum, favori konularimdandi Hayatımdan Ekşi ve Donanım’ı çıkartıyorum 

• ve bunu sürekli mesaj gelmesi için konu açarak bildiriyorsun öyle mi Hayatımdan Ekşi ve Donanım’ı çıkartıyorum 

ulan bırakırken bile hala ilgi çekme peşindesin asdadasd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neytullah1 -- 21 Ocak 2021; 23:33:55 >
  • Malesef öyle Fakat gel gelelim ki o zamanlar güzeldi.. Piyasa bu kadar kötü değildi.. Döviz fırladı , Milletin bu zor alım gücüne rağmen birde üstüne aliexpress ürünlerine vergilendirme geldi , Elektronik ürünlerin fiyatları tavan yaptı.. Şuan forumun çoğu sadece izliyor alamıyor.. Bu Aralık-ocak ortalama özel hastaneye 10bin TL ye yakın para harcadım.. Devlette randevu yok 1 aydır,Şimdi gel gelelim SSK olmanın mantığına şimdi ben foruma girdim bu kafayla 10bin TL ye yakın bir para harcadım o sürekli kafamda dolasiyla hemen aklıma siyaset ülke gündemi gelecek endişesi.. Hani o eski eğlenceli teknoloji delisi bir insan gitti endişeler geldi anlicaniz.. Yani biliyorum ki benim gibi düşünüyor herkes çünkü biz bu forumun siyasetten nefret eden bir topluluğuyduk şimdi herşey siyasete döndü
  • mrjudge07 kullanıcısına yanıt
    Verdim şukunu.

Bir yerde zebaniiii çıkacak sanmadım değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk mesajım

• Doğru bi karar olsa da bunu buraya yazma gereği gördüğün için aklıma ilk bu geldi...

Hayatımdan Ekşi ve Donanım’ı çıkartıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narcissus© -- 22 Ocak 2021; 1:18:33 >
  • Çok iyi yapmışsın açtığın bu konuda bile siyaset yapılıyor halen
  • Kelise kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. :)
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 18 Mart 2021; 1:12:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.