Şimdi Ara

Hayatımdaki Terslikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

12.12.2016

2. el forumda soğutucu arıyorum 1 aydır pazartesi günü 75 tl ye buldum ve aldım. Salı günü geldi kargoyu aldım kurdum foruma girdim tekrar aynı performansı verecek ürün 25 TL ye ilan verilmiş

26.12.2016

- Sabah 08:15 te dolmuş yolcu indirir ve tekrar hareket eder inen yolcu dolmuşun önüne yönelmiştir ve ani frenle 20 kişi birbiri üzerine çullanmıştır

- Sabah 9:30 sürat kargodayım yenisanayi şubesinden adalya şubeye kargo yönlendirdim tamam yarın (salı gunu ) burda olur dedi.

- Akşam uygulamadan dolmuşu takip ediyorum geldiğini gördüm yola çıktım bindik filan neyse 1 km gitti sonra kayış koptu herkes indi. Bende alternatif hattı kontrol ettim geldiğini gördüm 200 mt yürüyüp durağa gittim sistemden görüntülenen hat lf9 ama gelen otobüs lf 10 otobüsü uygulamaya yanlış tanıtmışlar. Sonra tekrar diğer hatta doğru 200 mt geri yürüdüm.

27.12.2016

- Sabah 9:20 Sürat kargo adalya şubedeyim ve soruyorum ( dün yönlendirme yapmıştık yeni sanayiden buraya geldimi acaba ? ) cevap ( kontrol edelim.. Kargo yanlış yönlendirilmiş dokuma şubeye gitmiş ordan almanız lazım )

• Normal şeyler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.