Şimdi Ara

Hayatımdaki ilk içki tercihim viski oldu, pişmanım beyler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce hiç denememiş birisi olarak yalnızken deneyeyim dedim, bira vs hiç tecrübem yok direkt viski ile girişerek hata yaptıığımı kokuyu alınca anladım, sizce birkaç damal su dışında içimi nasıl yumuşatabilirim? Kolayı kimisi beğenmiş kimisi beğenmemiş eğer hassa mideli birisi olarak kola ile birlikte de sevmeyeceksem gidip boşuna almayayım, gerçekten berbat birşey bu, boğazımda bıraktığı tad falan, Teacher's almaya gitmiştim, Old No7 ile döndüm, iyi ki Teacher's yokmuş çünkü onun tadı daha isli birşey, bu kadar kötü olabileceğini tahmin edememiştim, nasıl bitirebilirim bu 700ml bana bir akıl verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F8D7B057F -- 24 Temmuz 2015; 21:18:21 >

• Maden suyuyla iç
  • İçkilerin hiçbiri sevilicek gibi değilki aga.meyve suyu ayran içer gibi lıkır lıkır sonra ohh falan yok yani.kafa yapıyolar işte.maksat alkol ortamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidip sodai kola , çikolata alıyorum olacak gibi değil.
  • 70 lik viskinin hepsini icersen komaya girersin etrafindada kimse yoksa olursun hasteneye yetismessen bu 1
    Ikinciside sek shot olarak icersen katlanilir
    Ilk defa iciyorsun birde 4/1 den fazla icme iflahin silkilir

• gitti tüm para, ne yaparsam yapayım midemi kandıramadım.
  • Dostum su bardağının çeyreğini viski doldur. Başka bir au bardağını da yarıya kadar sevdiğin bir içecekten doldur. Sonra viskiyi bir yudumda miğdene indir sonra aynı şekilde diğer içeceği. 10dk da bir aynen devam et. 4e kadar zorlanacaksın ama gerisi su gibi gelecektir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.