Şimdi Ara

Hayatımda ilk kez Gaz Bombası Yedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evimde oturuyordum.Kimse yok bir ben varım boğazım yanmaya başladı en son kolanya falan sürmüştüm bide banyo yapmıştım acaba kolanya şampuan falan mı yaktı dedim şaşkınlıkla.Patlama seside duymamıştım.Sonra birden yüzüm yanmaya başladı.Hayatımda ilk kez böyle bir tecrübe yaşadığımdan fişlerde kablolardamı bişe var acaba dedim bizim ev 2katlı 2 kattaki tüm fişleri çektim o an merdivenlerden öyle bir hızla atladım ki ayağım kırılacaktı kendimi zor dışarı attım.Tam o sırada babam geldi arabaya atladım hemen sür baba hastaneye dedim.Bende kalp sorunuda var kalple ilgili bir şey sandılar neyse babam dur bekle dedi bakkala gitti sordu gaz bombası attı demişler 15dk arabada bekledim klima karşısında anca düzeldim hala yüzümü garip hissediyorum.

Özet:Gaz bombası yedim.Çok kötü bir şey.Malum 3 gruba hakkımı helal etmiyorum.

Birde bunu yazarken gördüm çok şehit olmuş dağlıcada allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.Elbet bunun hesabı sorulacaktır.

NOT:Mersinin bir ilçesinde yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smelly cat -- 6 Eylül 2015; 23:17:59 >

• Evin içinde mi yediniz ? Nasıl farketmediniz ? Anlamadım ama diğer yazdıklarınıza size katılıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dışarda atilsa da hissediliyor. Limon surseydin direk azaltirdi etkisini. Geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Babanın Tüfee

Evin içinde mi yediniz ? Nasıl farketmediniz ? Anlamadım ama diğer yazdıklarınıza size katılıyorum

Bende anlamadım hocam gaz bombası olabileceği aklıma hiç gelmemişti.Bizim ev 2 katlı aşşağı katta oturuyordum balkon falan var balkon kapısı açık pencere açıktı.Yaklaşık 40-50 metre uzaklıkta bir yerde atmışlar komşuların dediğine göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rzgrklc

Dışarda atilsa da hissediliyor. Limon surseydin direk azaltirdi etkisini. Geçmiş olsun

Hiç bir fikrim yoktu hocam gaz zehirlenmesi falan sandım ölecem sandım dua etmeye başladım
  • Alışırsın usta, gezinin ilk zamanı nefes alamıyordum, günler geçtikte normalmiş gibi gelmeye başladı. İlk tecrübense öyle olması normal, boğazını yakar, öksürtür, gözlerini yakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Alışırsın usta, gezinin ilk zamanı nefes alamıyordum, günler geçtikte normalmiş gibi gelmeye başladı. İlk tecrübense öyle olması normal, boğazını yakar, öksürtür, gözlerini yakar.

Aynen öksürttüğünü söylemeyide unutmuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz1905

quote:

Alışırsın usta, gezinin ilk zamanı nefes alamıyordum, günler geçtikte normalmiş gibi gelmeye başladı. İlk tecrübense öyle olması normal, boğazını yakar, öksürtür, gözlerini yakar.

Geçmiş olsun, eğer boğazın filan yanıyorsa su filan tüketme daha çok tahribata yol açıyor. Gözüne yanıyorsa sütü sulandırıp sürebilirsin rahatlatıyor. Yada evde talcid varsa onuda su ile karıştırıp sürebilirsin.

• Not:Hakkımı helal etmediklerimde genelleme yapmıyorum.Zaten belli
  • quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun, eğer boğazın filan yanıyorsa su filan tüketme daha çok tahribata yol açıyor. Gözüne yanıyorsa sütü sulandırıp sürebilirsin rahatlatıyor. Yada evde talcid varsa onuda su ile karıştırıp sürebilirsin.

Teşekkürler hocam. işte bayağ su içmiştim sonra arabaya bindim yüzümü klimanın önüne koydum.15 dk da geçti yukarı çıkınca annem ayran yaptı onu içtim.Şuan sadece az bişe kafam ağrıyor bide biraz garip hissediyorum.Neyse buda tecrübe oldu nasıl bişe olduğunu biliyorum artık hazırlıklı olurum.

• quote:

quote:

Evin içinde mi yediniz ? Nasıl farketmediniz ? Anlamadım ama diğer yazdıklarınıza size katılıyorum

Bende anlamadım hocam gaz bombası olabileceği aklıma hiç gelmemişti.Bizim ev 2 katlı aşşağı katta oturuyordum balkon falan var balkon kapısı açık pencere açıktı.Yaklaşık 40-50 metre uzaklıkta bir yerde atmışlar komşuların dediğine göre.

Ben aklımda apartman olarak kurguladım ondan dolayı anlamadım kusura bakmayın, geçmiş olsun.

• Malum 3 grup ne anlamadım

• quote:

quote:

quote:

Ben aklımda apartman olarak kurguladım ondan dolayı anlamadım kusura bakmayın, geçmiş olsun.

Saolun.Yok hocam ne kusuru

Bu arada silah sesleri geldi 4-5 el uzaktan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.