Şimdi Ara

Hayatımda ilk defa birisinden etkilendim veya hoşlandım sanırım ama onu hiç tanımıyorum. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Teşekkür ederim hocam,deneyim oldu benim için de ,ilk defa böyle şeyler yaptığım için yanlış şeyler yapmış olabilirim haklısınız.Zaten bir daha işim elime almadan,biraz da aileden uzaklaşmasan böyle bir işe kalkışmayacağım. Dediklerinizi dikkate alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaptanUcube K kullanıcısına yanıt

Hepimiz yaptık bu hataları hocam hepimiz çok değer verdik çok önemsedik sonra kaybettik çok acı çektik ama sonunda kendi değerimizi anladık. Yanlış yaptım diye sakın kendini suçlama yanlış yapa yapa tecrübe ediniyorsun bir şeyler öğreniyorsun.

Aynen en güzeli kariyer gelişimi kimsenin peşinden koşmamak lazım bırak isteyen sana gelir zaten.

Kızlar doğaları gereği sürekli erkekleri test ediyolar en ufak bir zayıflık gösterdiğiniz anda direk soğumaya başlıyorlar.

Durup dururken soğuk yapmaya mesajlara cevap vermemeye başladıysa kafasında test etme senaryoları oluyor bunu bilinçli olarak yapmıyolar doğaları böyle o kendini geri çekince sen daha çok ilgi gösterirsen seni zayıf olarak algılıyor hatta bazı karaktersiz kızlar "yüz vermediğim halde hala bana yazıyo salak bu " şeklinde sağda solda bile anlatıyor.

İlk çektiğim aşk acısını hatırlıyorum da çok canım yanmıştı ama aynı zamanda bana çok şey öğretmişti. O yüzden bir kere sağlam bir aşk acısı çek yere düş sürün emekle en son ayağa kalktığında çok güçlenmiş oluyorsun.

Bir söz var "herkesin 'çok inanmıştım' dediği bir hikayesi vardır illa ki.. sonu hüsran ama tecrübeyle dolu olan.." Aynen öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reodentreomantik -- 10 Haziran 2022; 13:34:8 >

• reodentreomantik R kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam,dediğim gibi deneyim oldu benim için de,o ısrarla yazma meselesi falan ne yazık ki oldu ama bir daha yapmayacağım,mesleki bir hedefim var ona odaklanacağım bu yaz falan,zaten aklıma bile gelmiyor şimdi,yüzüne de bakmıyorum o kişinin,he kötülük yaptık mı birbirimize hayır,uygun değildik sonlandırdık.Uygun birisi çıkarsa karşıma denerim ama bir daha asla ısrar vs yapmayacağım.

• Açık açık konuşmanız lazım, başka çaresi yok bunun.

• Hanımevladi gibisin erkek olmayi ogrenmen lazim
    Erkekadam.org
    Belki bisiler ogrenirsin
    Iyi gunler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.