Şimdi Ara

Hayatımda hiçbir atraksiyon yok (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüz ,kitap oku ama bestseller olmasın , arkadaşlarınla bir şeyler içmeye git

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edıfıce

Efese paraşütle atlamaya gitmeyi düşünüyorum takıl bana

Yok hocam sert düşerim platin falan kayar Allah korusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ak genclik kollarina katil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Röntgenci. -- 21 Temmuz 2015; 18:41:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mantıksız Adam

Ak genclik kollarina katil

Evvett beklediğim fikir sağol hocam

• Dışarı çık, yolun ortasında dur, araba gelince senin önünde duracak, sen kapıyı açıp, elemanı dışarı çıkartıp, arabaya bin, bankaya dal, kasayı arabaya bağla ve bas gaza, sonra 6 yıldız polisten kaç, daha sonra Bahamalar'a git oralardan bir ada satın al, sevgilinle pilajda sonsuz okyanus manzarasında yürü, THE END
  • Sex yap

• Meslegin yoksa polis yada asker ol

• quote:

Orijinalden alıntı: 5EVEN

Dışarı çık, yolun ortasında dur, araba gelince senin önünde duracak, sen kapıyı açıp, elemanı dışarı çıkartıp, arabaya bin, bankaya dal, kasayı arabaya bağla ve bas gaza, sonra 6 yıldız polisten kaç, daha sonra Bahamalar'a git oralardan bir ada satın al, sevgilinle pilajda sonsuz okyanus manzarasında yürü, THE END

Bana eşlik etsene bu fikirde
    Tek araba kasa çekerken zorlanırım

• Arkadaş edin, dışarıda sık sık takılan, arkadaşlarını da unutmayıp çağiran birileri olsun. Sap gibi kalabalık bir erkek grubu olmasın, kızlar da olsun.

• Atalarimiz sebin bana yaptigin atar hayatima renk katar demistir.
    Tum.mahalleyi cagir hepsi sana diss atsin zAaasa xd xd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalpencee -- 21 Temmuz 2015; 20:30:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaius Cladius Glaber

Saman gibi yaşıyom saman bile daha eğlenceli yaşıyordur
    Kafayı yicem
    Birşeyler önerin taktikler verin hayatıma renk girsin

Benle gez atraksiyona doyarsın çünkü dün teröristlerce önüm kesildi. felaket atraksiyon yaşadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Straw Hat

Arkadaş edin, dışarıda sık sık takılan, arkadaşlarını da unutmayıp çağiran birileri olsun. Sap gibi kalabalık bir erkek grubu olmasın, kızlar da olsun.

Nasıl edineyim
    Şuanki arkadaşlarım tam mal cidden sadece kafeye oturup sohbet etmeyi biliyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: Gaius Cladius Glaber

Saman gibi yaşıyom saman bile daha eğlenceli yaşıyordur
    Kafayı yicem
    Birşeyler önerin taktikler verin hayatıma renk girsin

Benle gez atraksiyona doyarsın çünkü dün teröristlerce önüm kesildi. felaket atraksiyon yaşadım

Sonu kötü olmayacaksa olabilir

• benim hayatımda seninkinden farksız kardeşim antalyada oturuyorum antalyada oturmama rağmen ne bi kız arkadaşım var ne doğru dürüst arkadaşım var daha doğrusu hiç arkadaşım yok dışarıya çıkmaya kalkışsam önüm arkam sağım solum sera+tarla anca tarlaya girip çalışırım ben bazen intiharmı etsem diye düşünüyorum antalyada oturmama rağmen geçen yaz hiç denize bile gitmedim kafayı yicem böyle hayat mı olur nasıl yaşıyorum bende hayret ediyorum
  • Arkadaşlarınla beraberken çıkart masaya vur, daha fena atraksiyon yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: godblesyouwbdcbuddy0

benim hayatımda seninkinden farksız kardeşim antalyada oturuyorum antalyada oturmama rağmen ne bi kız arkadaşım var ne doğru dürüst arkadaşım var daha doğrusu hiç arkadaşım yok dışarıya çıkmaya kalkışsam önüm arkam sağım solum sera+tarla anca tarlaya girip çalışırım ben bazen intiharmı etsem diye düşünüyorum antalyada oturmama rağmen geçen yaz hiç denize bile gitmedim kafayı yicem böyle hayat mı olur nasıl yaşıyorum bende hayret ediyorum

Bende izmirdeyim aynı sayılır

• Ülkü ocağında "her biji apo" diye bağır

• Gaius Cladius Glaber kullanıcısına yanıt
    bana göre bence küçüklükten sosyal hayatımız olmayınca geleceğimizide etkiliyor gibi hiçkimseden utancım falanda yok ama ağzım laf yapmaz pek konuşmam anca sanal ortamda ben yaşayan ölü gibi birşeyim herhalde aynı şekilde hiç atraksiyon yok benim hayatımdada herkezin yaptığı şeylerin çoğunu yapmadım herkez arkadaşlarıyla denize giderken ben gitmedim daha doğrusu gitmeyi bırak arkadaşım bile yok 17 yaşındayım birtane bile olmadı nede bir kız arkadaş en basitinden facebook, instagram, twitter vs vs.. sosyal ağlar kullanmadım veya bi game of thrones izlemedim benim hayatım serada tarlada ve hal de geçti malesef ve böylede devam edicek bana göre bunun sonu yok ha bu arada acıtasyonda yapmıyorum yanlış anlaşılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godblesyouwbdcbuddy0 -- 21 Temmuz 2015; 21:10:32 >
  • Gaius Cladius Glaber kullanıcısına yanıt
    Film izle, al kitabını git bir deniz kıyısına kitap oku, arkadaşlarınla bowlinge git, ilgini çeken herhangi bir şeyin kursuna başla (yabancı dil, güzel sanatlar filan)
  • Eline Kuranı Kerim meali al ve okumaya başla

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.