Şimdi Ara

Hayatımda Hiç Bu Kadar Yardıma İhtiyaç Duymadım Lütfennnnn !!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Sinle önemli bir sorun paylaşacağım
    Elimde Samsung r522 modeli bir laptop var ve bir gün internette dolaşırken birden bilgisayar kapndı ve actıgımda
    Bıos Bolumu dedigimiz o büyük mavi arkaplanlı samsung yazısı geldi ve ortdan hafif sola dogru çok az pixelmi desem
    onu gibi küçük noktalr hareket ediyordu taki windows başlatılıyora kadar windos başlatılıyor normal ama tam acılcak pc o sırada o bayrak
    dediğimiz windows başlatılıyor bölümü bir an kararıyor ve crash-dump hatası veriyor güvenli modda normal acıldı chkdsk combofiz ve sistem geri yükleme yaptım degsien bisen yok sonra format attım (win7) acılısda bios gene öyle yüklemey yaparken sıkıntı yoktu sonra ekran kartı için olsa gerek ekran bir gidip geliyor 3 kere filan 2ncide bisey olmadı pc yeniden baslatılması istendi baslattım sonra bir daha gidp geldi ekran ve çizgiler aynı neyse kurlumu yaptık çizgiler hala var asaüstünde ekran kartının programını kuracaktım tam kurdum ekranı bayagı bir küçülttü tam düzeli dicektimki ekran kartını yüklerken crash dump hatası verdi yine neyse güenli modda dendim bu sefer program yüklenmedi algılaycı gibi bir hata verdi yeniden format attm ve bu sefer hoşgeldinizden sonra oturum sesi geliyor ve büyük ihtimalle pcde donmuş oluyor ve her taraf çizgi oluyor masaüstünden eser falan yok
    Ne Yapabilrim lütfen yardım edin

• güncelllll lütfen
  • Konu açmadan önce Teknik Yardım Bölüm Kurallarını okuyunuz.

Konu başlığınız şu şekliyle, Bölüm Kurallarının 3. maddesine aykırıdır.

Bölüm kurallarını okuduktan sonra, kurallara uygun olarak, yeniden, bir konu açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.