Şimdi Ara

HAYATIMDA HİÇ BU KADAR REZİL OLMAMIŞTIM :( KAVGA ETTİM-KIZ KONUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün sabah sevgilim ile bulustuk okul öncesi parkta biraz takıldık sevgilimle daha 2. bulusmamızdı ben konusucak bisi bulamadım sevgilim sıkıldı okula gidelim dedi ders baslama saati 2 saat sonraydı :( tamam dedik parktan çıkarken yüz üstü çamurun içine düstüm üstüm basım mahvoldu böle camurdan cıkmak için sevgilime elimi uzattım bana böle sinirli sinirli bakıyordu hiç el tutusmamıstık o zamanda tutup kaldırmadı beni :( biseyin varmı falan diye sordu yok falan dedim salak gibi gülüodum hep böle oluyor :( nese montum üzerimde oldugu için bisi olmaz dedim okula gittik okulda yine 2 ay önce kavga ettim azeri cocukla karsılastım. Yani kantinde oturuyoruz önümüzde ki masaya oturmus bana bön bön bakıyo kız arkadasımda arkadasın mı falan diye sordu. Azeri cocuk ordan "ben onun abisiyim yaa" diyip güldü falan. bana "naber lan" dedi normalde baska biri olsa bu cocugun agzını burnunu kırardı ben son yediğim yumruğu hatırladım gülmekle yetindim. Sonra sevgilimle konusmaya basladılar :( ve cocuk kıza neyin oluyo bu zırto diye sordu sevgilim "arkadaş" dedi :((((((((((((((((((( azeri cocuk bi yarım saat masamızda oturdu en sonunda sen ne fena kızsın numaranı alıyım görüşürüz dedi içinden dedim dünyada hiç bi erkek bu duruma düsmemistir hayatımın geri kalanı bana zehir olucak bise yapmassam kalktım çocuğa bir tane gecirdim suratına yumruğum ile o sırada masada ki kız arkadasımın cep telefonu o arada düsmüs ekranı kırılmıs :( Azeri cocuk önce bi kantinin arkasına kaçtı pesinden gidiyim diye sey yapınca o bir anda dönüp suratıma geçirdi suan bunu yasarken bile buz sisesi tutuyorum tek gözüm görmuo desem yeridir. önce dayak yedim sonra kız ardaşımdan ana avrat küfür yedim sonra da beni müdürün odasına götürmeye kalktı nöbetci o an cok sinirlendim ve içimden bildiğim tüm duaları okuyordum ve dedim ki yeter artık ezilmeyeceğim bir anda yedi baslı onsekiz kollu cehennemin altıncı katında ki haketon zindanlarında dolasan bir zəbani ortaya cıktı önce sevgilimi ve azeri cocuku yedi sonra da beni zindana attı şuan buradan yazıorum bunları biraz sıcak. Suan bile utançtan yerin dibine giriyorum. ASLA GECMİYİCEK BU UTANC HALA TİTRİYORUM VE BİR DAHA OKULA GİTMEYECEĞİME YEMİN EDERİM :( ARKADASLAR NE YAPMAM GEREKİYOR BÖYLE BİR DURUMDAN ÇIKTIM KENDİME İNANCIM ÖZGÜVENİM KALMADI HERSEY BİTTİ ARTIK KENDİMİ ÖLDÜRMEK İSTİYORUM BİR YERE GİRİYİM HİÇ CIKMIYIM :((((((

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F97E00D06 -- 5 Ocak 2016; 18:44:36 >

• zebaniyi ctrl f radarına kaptırmamışsında olayı zindan bozdu
  • NİCE ZEBANİ
  • Güzeldi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.