Şimdi Ara

Hayatımda GTA 5 Kadar Kötü Oyun Görmedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
4.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba öncelikle lütfen şu yazdıklarımı fanboyluk yapmadan okuyun. PS 3 e GTA 5 almıştım 2014 yılında ingilizcem orta seviyedir Far Cry 3 oyunlarını falan senaryosunu anlarım, ama bu GTA 5 in senaryosunu bir türlü anlayamadım çünkü oyunda senaryo diye bir şey yok abi. İlk başta soygunla başlıyo tamam trevor gelene kadar tamam ama ondan sonrası kopuyo her şey karışıyor . PS3 deki 10 fps çalışma sorunu yüzünden sıkıldım bıraktım oyunu 180 TL verdiğimle kaldım. Yıllar sonra güçlü bi pc topladım 1080p ultrada 60 fps oynamaya başladım türkçe yama yapıp ama bu kadar sıkıcı bir oyun daha görmeidm artık başıma ağrılar giriyordu bu oyunun sıkıcılığından pc dede 100 tl vermiştim bu arada. Görevler tamamen aynı görev başında 2 tane aptal diyalog bütün görev boyunca araba yada uçak sür 2 çatış ve bitiyor. Aynı görevleri 100 kere tekrarlıyorsun oyunu bitiriyorsun. Bu oyunu baş tacı yapmalarını anlamıyorum cidden bıktım artık dünyanın en çok satan oyunlarından biri GTA 5 miş haketmiyo gerçekten. Çatışma mekanikleri rezalet yakın dövüş zaten aptal ötesi karakter yumruğu tekmeyi spastik gibi atıyor. Bu oyunun salaklığı beni bıktırdı. Araba yavaşça dokunuyor adam yerden kalkamıyor fizikler rezalet senaryo berbat sıkıcı baş ağrıtıcı bir oyun tamamen. Toplam 280 TL kaptırdım bu oyuna ölmek istiyorum artık.

• bana göre dünyanın en iyi serisidir Gta

Canın sıkılmaz. Hertelden vakit geçirebilirsin ( kaos yarat , görev yap , gez , eğlen , keşfet vs.vs. )

ben asla sıkılmam ki halen bilgisayarımda Gta 3 , Gta Vice city , Gta 4 ve gta V yüklüdür. ve oynarım sürekli..

Tercih mesela..

kısaca : Basketbolu seven birisine Futbolu sevdiremezsin
  • Senaryo kısa ve sıkıcı bu konuda hak veriyorum ama grafikler optimizasyon harika gta 4 gibi rezil bir oyun değil sende hikayeyi bitir online gir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hikayesinin ve görevlerin kötülüğüne bir şey diyemem orada haklısın fakat oyundaki karakter animasyonları çok iyi bence. O kadarda yermemek lazım. Kaybederse hikayeden ve kendini tekrar eden görevler kaybeder onun dışında altyapı olarak piyasadaki oyunlara açık ara fark atar.
  • bende son yıllarda gta 5 kadar keyifli oyun görmedim. rpg falan keyif alamıyorum tek yaptığım mouse'la tıklayıp olayları seyretmek. oysa bunda alıyorum bi eski araba rebel radio'yu açıp kasabaları öyle geziyorum o bile keyif veriyor.
  • GTA 5 in fizikleri kötü diyen adamı ciddiye almam
  • Dark souls serisini oynada fizik gör spastik gibi yumruk atan bir karakter iyimi şimdi
  • Beğenip beğenmemek göreceli bir kavramdır, beğenmemene; oyunu sevmemene saygı duyarım... AMA

Oha lan.. PS3 için 180 TL verip, üstüne beğenmeyip.. PC toplayıp; şikayet ettiğin her şeyin muazzam bir PC 'de düzeleceğini sanmak tam bir ahmaklıktır... Beğenmeyen insan oynamaz arkadaş...

Hikayeyi anlamıyosan da ingilizcen de sorun vardır.. Bi de kursa git istersen.
    Xbox al bu sefer, Xbox 'ta sevebilirsin bak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birader düzgün konuş ahmak falan diyorsun babanın oyununu mu ? PS3 de oyun kasıyor grafikler çöp bıraktım oyunu pc alınca bir deneyim dedim bu kadar sıkıcı oyun görmedim ben
  • bana göre dünyanın en iyi serisidir Gta

Canın sıkılmaz. Hertelden vakit geçirebilirsin ( kaos yarat , görev yap , gez , eğlen , keşfet vs.vs. )

ben asla sıkılmam ki halen bilgisayarımda Gta 3 , Gta Vice city , Gta 4 ve gta V yüklüdür. ve oynarım sürekli..

Tercih mesela..

kısaca : Basketbolu seven birisine Futbolu sevdiremezsin
  • Gta v'in araba hasar olayı cidden rezalet. Araba Chiliaddan taklalar açarak yuvarlanıyor ve sonuç : Çizikler cam kırıkları kaputun yamulması. Gta iv'de çok daha güzeldi bu olay arabanın önünü çok çarpınca resmen motor küçülürdü (tabii o biraz abartı ancak ortasını bulmak zor olmamalı) Ha tabi realastic mod var ancak x360'ta oynayan adam (mesela ben) ps3te ps4te x1'de oynayan adam ne yapacak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam bi yerde haklı Gta V'i dün bitirdim görevler hep birini öldür gel çatışmaya gir adamı öldür görevi bitir uçak yada helikopter sür görevi bitir mantığında.Fizikleri fena değil ama arabayla biryere çarpınca yada başka araca çarpınca beni gülme krizi tutuyor o nasıl bir fiziktir arabanın resmen ön tarafı çiziliyor hiç içine göçmüyor bu konuda GTA IV 1 numaraydı bir kaza yap araba ortaya kadar giriyordu GTA V de malesef böyle bişey yok.Hikayesi senaryosu çok saçma geldi bana türkçe yama ile oynayıp bitirdim bidaha da başlamam Son olarak modifiye olayı süper olmuş her aracı sokabiliyosun garaja NFS oyunlarındaki gibi modifiye oluyor.Şuan sadece araba modifiye edip geziyorum birde internetten modifiye edilebilen arabalar indirip oyuna ekliyorum daha güzel oluyor

• Hikaye kısmı sıkıcı online kısmı geliştirildiği takdirde büyk zevk verecek oyun altyapı güzel üst yapı rezalet

• Abartmışsın

• "GTA 5 kadar kotu oyun gormedim"

Bir de oturup bu baslik altinda yorum yapacagiz yavv?? Bana da lanet olsun bu yorumu yaptigim icin.
  • +1
  • Online oynamadiysan boyle konusman normal

• Bu konular artmaya başladı bende kaç senedir GTA5 oynarım ön siparişle arkadaşlar noldu çokmu kötü oldu?
  • Hikaye kısmındaki oynanış diğer GTA'lara göre çok güzel değil, şahsen ben de zaman zaman sıkıldım özellikle de GTA IV'ten sonra. Ancak GTA V genel anlamda çok çok kaliteli bir yapımdır. Bu kadar olumsuz eleştiriyi hak etmediğini düşünüyorum. Bir de, GTA'yı diğer oyunlarla karıştırmamak lazım. GTA; yarış, nişancı vb. oyunlarına nazaran çok daha detaylı bir oyun. Hemen her şeyi içinde barındırdığını görebilirsiniz. Dolayısıyla bazı konularda eksik kalabilir, örneğin bir yarış veya simulasyon oyunundaki araç fiziklerini göremezsiniz. O yüzden onları fazla dert etmemek gerekir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • hayatım boyunca oynadıgım en güzel oyun
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.