Şimdi Ara

Hayatıma Dair Yeni Bir Sayfa... - MoRTaLSouL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
1
Favori
2.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ibs denen illet

• Isler karisik Reis... Ne yapmaya calisiyor anlamiyorum/anlayamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Can sıkıntısının zirvesindeyim şu an

bende
  • Rapor nedir? Neden yazilir ve nicin elde yazilir. Yazar getirirsin tum sinifinkine bi kulp bulur.

Bre awk derdin ne? Ders islemiyon bi b*k yemiyon sonra gelip ottan b*ktan seylerle sinifi zora sokuyon.

Elle rapor yazmak ne la? Kacinci yuzyildayiz. Teknoloji okuyoruz ama gel gor ki elle rapor yazilacakmis vay ...

• Her sey ust uste geliyor.

• Dunya yansin s*kmde degil artik.

Simdiye kadar en ufak seyi dahi taktimda ne oldu?

-Hicbir sey.

Gayesiz bir insanim bu saatten sonra.

Kimseye deger kiymet vermeyecem.

Kimseden darbe filan yemedin sadece hayata bakis acimi degistiriyorum...

• Yine bir universite yolu...

• 16 gün olmuş yazmayalı...

Ah be Sado Dayı...

• Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak!
  • Geçmiş dönemlerde(sf) açmış olduğum bir konuyu burada kapatıyorum. Bir daha da açılmamak üzere. Çünkü bu konu açık kaldıkça ben çok yoruluyorum ve yıpranıyorum. Onun/onların haberleri olmasa bile ben yavaş yavaş bitiyorum.

Kaybeden o'nlar olacak :)
  • Cubba cubba

• Yalnizken daha mutluyum yaa ben

Karisanim yok, karsi cikanim yok, dik baslilik yapanlar yok, yanlis bildikleri dogrulari dayatanlar yok, SAHTE ve İKİYÜZLÜLER yok, hayat dogru yolda ilerleyince seni yormuyor ve tatli tatli sana eslik ediyor

• Ölümü arzuluyorum hemde ne şiddetli bir şekilde.
  • Beklentilerimi sıfırlamam gerek. Umutlarım ve hayallerimi yaktığım gibi beklentilerimi de sıfırlamam gerek..
  • Risk alamıyorsun. Kalbinin kırılmasından ve onu onarmaktan korktuğun için. Ama bu durum farklı. Mesafeler mesafeler...

1 ayda olacak iş değil... Keşke daha uzun zaman olsaydı. İşte o zaman her zamanki gibi korkusuzca yaklaşabilirdin. Ama şimdi ki durum farklı mesafeler mesafeler...

Yaşanmışlıklara bakarsan sonuçları hep hüsran. Bu kafayla sonucu hüsran olacak o yüzden hiç bulaşmamak.
  • Geleceğim meçhul, hayallerimi ve umutlarımı yaktığımdan beri onların dumanından dolayı önümü göremiyorum.
  • Boş bomboş bir hayat sürüyorum. Ümit ettiğim şeylerde beklentilerim kadar değil. İşte bu sebepten dolayıdır ki tek düze hayat yaşayıp beklentileri sıfırlamak istiyorum.
  • Tükenmişlik sendromu içerisindeyim. Daha yaşım 21 ama hayata karşı bakış açım sıfır. Ben gibi bir insan bile bu seviyeye gelebiliyorsa gerisini düşünemiyorum bile..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.