Şimdi Ara

Hayat neden olumlu varken olumsuzluk üzerine kurulu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • turbo qnq senin konuya girince kafamda deli sorular oluşuyo yav
  • Niye paranız yok diye mi intihar edeceksiniz ben yerinizde olsam elimde arabam var.Satarım ilçe ufak bir işe girerim.

Mesela çiğköfte bayiliği alsaydınız zamanında şimdi o benzin istasyonunu almaya yakındınız.

Kimse bir gece milyader milyoner olmuyor şayet babanız size gemicikler alamıyorsa.

İntihar etmeye sadece gülüyorum neden derseniz acizim diye daha büyük acizliklerin içine girmek çözüm mü olur?

Girin ufak bir işe en fazla ne olur bir arabanız var ondan olursunuz.

Ama korkarak hiçbir şey olmaz.

O 20.000TL ile ne işler kurulur ama siz hala aynı kafada babam para versin diye devam edersiniz.Kendinizi üzersiniz.

Gürcistan vs. gidiyormuşsunuz araştırın oralara bir şeyler satın mesela size önerim olacak.

Diliniz yoksa gidin bir dil öğrenin İngilizce sonra Avrupa'ya Mermer ihracatına başlayın çok güzel paralar var o işte hala da devam ediyor sektör imkanı olan girebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Niye paranız yok diye mi intihar edeceksiniz ben yerinizde olsam elimde arabam var.Satarım ilçe ufak bir işe girerim.

Mesela çiğköfte bayiliği alsaydınız zamanında şimdi o benzin istasyonunu almaya yakındınız.

Kimse bir gece milyader milyoner olmuyor şayet babanız size gemicikler alamıyorsa.

İntihar etmeye sadece gülüyorum neden derseniz acizim diye daha büyük acizliklerin içine girmek çözüm mü olur?

Girin ufak bir işe en fazla ne olur bir arabanız var ondan olursunuz.

Ama korkarak hiçbir şey olmaz.

O 20.000TL ile ne işler kurulur ama siz hala aynı kafada babam para versin diye devam edersiniz.Kendinizi üzersiniz.

Gürcistan vs. gidiyormuşsunuz araştırın oralara bir şeyler satın mesela size önerim olacak.

Diliniz yoksa gidin bir dil öğrenin İngilizce sonra Avrupa'ya Mermer ihracatına başlayın çok güzel paralar var o işte hala da devam ediyor sektör imkanı olan girebilir.

dediğin işler kolay değil.
    paran olmadığı zaman kendi paranın güvenliğini de sağlayamamıyorsun.
    herkes birbirini dolandırma derdinde.

şu an eczane kuracağım eczacı arıyorum. 4000tl de maaş yazmışım 1 kişi aramıyor.
    görüştüklerim de hep dolandırdıcı. batmış insanlar. 265000tl borcu var bu borcu öde ben sana öyle ancak eczacılık yaparım diyor
    eczane zinciri açmayı düşünüyorum bir kaç küçük ilçede. bunu bile yapmıyorum.işi biliyorum ama para olmadığı için sıkıntıyı çözemiyorum

araba işi yapıcam...ikinci el de teklif veriyorum.aracın piyasası 20.000tl ise ihalede 20.000tl leri geçiyor.

çiğ köfte bilmediğim için ben bildiğim işte başarılı olamıyorum ki çiğ köftede başarılı olayım.
    mermer ticareti yap diyorsun ama bunun için de ciddi para lazım

• onu bunu bırakında Türkiye şartlarında 30 yaşına kadar okuyacaksın sonra 65 yaşına kadar çalış çalış çalış(babadan birşey yoksa)hadi bir ev almak isteyeceksin krediyle en az 15 senenin kirasını verebilecek kadar parayı direk eve yatıracaksın.Ben zaten ölmüşüm bir ev için 25-30 sene çalışıcan üzerine kredi borcu ohoooo ölürsek o zaman rahat ederiz.
  • Dil bilseniz başkalarının paraları ile oynayarak kazanabilirsiniz.

Yapacağınız orada çalışan inşaat şirketleriyle aracaılık kurmak sonra buradan piyasadan mermeri alacaksınız oraya bunun için para değil ama karşıya güven vermek

lazım.Bakın eczacılık okusaydınız ne olurdu gördünüz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.