Şimdi Ara

Hayat ne kadar sıkıcı :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 yaşındaysanız ve mutlu değilseniz, gerçekten öyle

• değil mi :///////
  • he
  • 8 yaşındaysanız hayat gerçekten çok güzel
  • beyler, anlaşamıyoruz beyler
  • Çok sıkıcı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 yaşına kadar bir baltaya sap olamamışsan ve ailende sosyal değilse Evet sıkıcı. (26 yasındayım)

• Yas 17 kopuyoruz suan bira icki kizlar ohh be hayat super be karsim tab yasamasini bilene

• Yav kardeşim ben de böyle düşünürdüm ama şu aralar taşınırken anladım ki elimdekiler değerlı. Taşınmamıza 1 gün kala,TV yok bilgisayar yok yataklar yok. O zaman beğenmediğim Televizyonu özledim. Taşındık,kamyon gelirken kaza yapmış,yatak yok,yemek yok. Tahtada uyudum. O zaman yatağımın değerini anladım ama 3-4 gün sonra yatağı gözüm bile görmedi. Biraz elindekini kaybet nasıl değeri olduğunu anlarsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en büyük derdin bu olsun kardeş.
  • cedric level 20
  • yaa
    bir hüzün çöktü

• yapacak hiçbir şey yok, var gerçi ama yapasım da yok. galiba, tek ihtiyacım şimdilik bir kız arkadaş ama o da yok. nasıl olacaksa? sevmeden de olur mu?
  • Kardei bak bende ahanda öyleyim yaş 18 mezunada kaldık ne yapıcam bilmiyorum böyle kendimi boşlukda hissediyorum gün öldürüyorum resmen herşeyden sıkıldım birden sosyallikse sosyalde oldum ne var ne yok yaptım oyunsa alayını oynadım ama yok yani içimde bir boşluk var..
  • üniversite kazanmak kolay iş, onu dert etme. ben kazandım ama bu sefer de hazırlıkta kaldım :d okul çok da önemli değil, şimdi psikoloji kazanasım var ama bu da kafamı karıştırıyor, okulumu da seviyorum ama asıl ilgi alanım psikoloji gibi. bir de artık, hayatın daha eğlenceli olması gerek galiba, yaşım daha çok genç ve tam anlamıyla eğlenemedim.
  • saçma müzikli filmler ve anlamsız kahkahalar, onun yanında bir de iğrenç kalabalık.
  • burada da iplenmeyen adam olduk be!
  • ama bir gün her şeyi değiştirmek mümkün olacak, biliyorum.
  • değil mi beyler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.