Şimdi Ara

Hayat Eve Sığar uygulamasına yeni özellik: Ücretsiz maske kodu alınabiliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
5.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence biran evvel maske satışı serbest bıraksınlar isteyen istediği fiyattan alsın zaten serbes piyasa biri pahalı satar diğeri ucuz sen de gidersin ucuzdan alırsın pahalı satanın elinde kalır di mi ama. Zaten milletin yüzde 99 unda siyah maske var. E bunları devlet dağıtmadığına göre demek ki kendi seçtiği sevdiği marka modeli rengi kullanmayı tercih ediyor. Bitmiştir.

Not: Bize iki maske için de SMS geldi. Birini aldık diğerini almadık. Ucuz ve basit maskeler, elimizde daha iyileri vardı. İhtiyacı olanlara verirler dedik. Ayrıca ne SMS ile ne de E-Devlet üzerinden talepte bulunmadık. Kendi kendine geldi mesajlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 4 Mayıs 2020; 9:55:45 >
  • Maske talep edebilmek için tckn, baba adı ve doğum tarihi ile kayıt olmak gerekiyor. Kayıt olmaya çalıştığımda ise ne gördüm dersiniz? "Bu kimlik numarası başka bir hesap ile eşleştirilmiş" mesajı. Hadi bakalım. Ayıkla pirincin taşını. Bir işi de düzgün yapabilseler keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Bana kod verdi, kısmetse yarın eczaneye gidip bakacağım.
    banada 4 haneli kod verdi barkod diyor bu kodu yazıp versek olur mu
  • berk768 kullanıcısına yanıt
    Yalan borcumuz mu var sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berk768

Dünya ülkeleri birbirlerinin maskelerine el koyarken devletimiz ücretsiz dağıtımını yapıyor.

Mart-Nisan ayları içinde SMS ile toplam 2 kod geldi 10 paket maskeyi aldım.Mayıs ayında 1 kod geliyor bide bu uygulamadan istesem 1 ayda 10 paket vermezler her halde :D

Gördüğüm kadarıyla bazı üyeler burada maske dağıtmıyor diye yalan yanlış şeyler yazıp algı yaratmaya çalışıyor.İtibar etmeyiniz.
    5 Nisan'da yani 29 gün önce pttavm ve e-devletten başvurmama rağmen ne maske gönderildi ne kod

gönderildi, niye yalan söyleyelim, kod gelmesi için profil resmimizi Abdulhamit ile değiştirsek

faydası olurmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

banada 4 haneli kod verdi barkod diyor bu kodu yazıp versek olur mu

Alıntıları Göster
    Valla ben telefonla gideceğim, barkod olduğu için belki okutması falan gerekiyordur eczacının, bilemiyorum.
  • ahmet kontuy kullanıcısına yanıt
    Maske beklemeyin.

Mis gibi videolar var kendi maskenizi kendiniz yapın derim. Ben öyle yaptım.

7-8 tane var. Haftada 1 yıkıyorum.
  • hiç bir şekilde maske alamadığım halde bana; maskenizi almışsınız diyor.

bunlar halk ile dalga geçiyorlar, yeter be yeter!
  • öyle bir buton yok uygulamada
  • programı güncelleyin.
  • önce posta dediler, Sonra e devlet, Şimdide bu uygulamamı çıktı verecekleri bir maske . Devlet işine döndü buda sanki Devletin sırrını bize verecekler
  • 3 hafta once 5 maske almistim maskenizi aldiniz yaziyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • defeat kullanıcısına yanıt
    Dün gece programı ben ve eşim güncelledik.
    Başvurumuzu yaptık ve qr kodlarımızı aldık.
    Eşim bu sabah eczaneden (ilk gittiği eczane uygulamadan habersiz olduğu için farklı eczeneye gitmiş) teslim aldı.
    Önceki haftada pttden eşime ve bana aynı şekilde 5er adet maske geldi.

Bana PTT'den maske geldi veya uygulamadan qr kod üretebildim diye sizi yalancılıkla itham etmiyorum.
    Fakat "gelenleri gördük, yollamasalarda olur" mesajınızdan niyetiniz belli
  • Hiç maske alamadım, uygulama da “hakkınız yok” diyor. Neye göre belli değil...

• Allah devletimize zeval vermesin, adımıza maske alma hakkımız yokmuş. Anlamadığım ikinciyi alan var bize niye çifte standart uyguluyorsunuz. Biz bu ülkenin vatandaşı değil miyiz? Verginizi de alıyorsunuz fazlasıyla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa Dümen -- 4 Mayıs 2020; 12:43:38 >
  • Yanlış başlık. Alındıysa kodu gösteriliyor.

Tabi hiç kod-mid nasıldır girmedim bu güne kadar

• 1 defa aldık ona da kod falan vermedi eczaneye sorup aldık 10 günü geçti. Bugün sorduk yine yok dediler uygulamaya bakıyoruz almışsın diyor.

Vermemek için 1000 takla atmaya başladılar.
  • Hayat Eve Sığar uygulamasına yeni özellik: Ücretsiz maske kodu alınabiliyor

Değişen bişey yok ha mesaj olarak gelmemis ha uygulamada gelmemis

• Bana cikmamis daha heryerden basvurdum

• Çok riskli bölgedesiniz yazısını görünce bir tedirgin oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.