Şimdi Ara

Hayat Eve Sığar uygulaması Andorid ve iOS için indirmeye sunuldu: Risk bölgeleri artık cebimizde (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
5.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygulama o kadar kötü ki hemen silmek ZORUNDA kaldım.

Adamlar web sitesini uygulamaya gömmüş, bunu bize uygulama diye yediriyorlar. Ülkedeki bilinçli tüketici oranı %10-15 civarı olduğundan malesef bu uygulamayı görenler aşırı heyecanlanıp "Vay be, ne uygulama üretmişiz!" diye coşuyorlardır.
  • Geliştirilmediği sürece çöp yüklediğim gibi sildim uygulamayı.Maşallah herşeye de izin istiyor konum , telefon vs vs.Güvenilirliği de tartışılır.

• Uygulamanın ana fikri şu şekilde çalışıyor. Kişiler oradan nasıl hissettiğini seçiyor. Ona göre veri oluşturup çevrenizi size söylüyor. Mesela ben evdeki beş telefon ile halsiz hissediyorum seçeneğini işaretledim civardaki herkes otomatik yüksek riskli bölgede olmuş oluyor. Bu işlerden anlayan biri bilgilendirirse güzel olur. Zaten bin indirmesi var şu an. İndirenlerin çoğu da anlaşılan hasta olmayan kişiler.

Yani atıyorum Turkcell binasına gidip hangi hattı kullanıyorsun diye sorarsan Turkcell der herkes. Ee herkes Turkcell'i gözükür o zaman. Mantık bu şekilde

• Ya arkadaş devletin uygulamasında TC kimlik bilgimi ve numaramı istiyor deyip paranoyaklık yapmanın alemi ne? O numarayı o verdi sana zaten.
    Maksadı seni izlemek olsa TCnden telefon numarandan değil direkt telefonunu takip ederek yapar bunu çok rahat.
    Tövbe estağfurullah yok ya sustum birşey demiyorum.

Bazı arkadaşlar kod gelmemesinden falan bahsetmiş. Bana geldi anneme ve kardeşime yükledim onlara gelmiyor. Acaba adnroidin sürümü ile alakalı birşey mi bu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 20 Nisan 2020; 15:34:12 >
  • Yorumları anlamak imkansız. Yok çalışmıyor yok sms gelmedi yok bilmem ne at yalanı............
  • MMK46 M kullanıcısına yanıt
    duzgun calismiyor, ne var bunu soylemekte? ilk yukledigimde asiri agirdi, neye tiklasam 1 dakika sonra islem yapiyordu ben de arkaplanda calisiyor surekli diye kaldirdim. dun abimi aileye eklemek icin tekrar yukledim bu sefer de sms gelmedi

• saçma sapan bir uygulama yapmışlar. herkezde aynı şeyi söylüyor bulunduğunuz yerde yüksek risk vardır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.