Şimdi Ara

Hayat Bir Savaştır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dışarıdan bir sürü düşman okul insanlar zorbalar hocalar işler patronlar sorunlar ekonomi ulkenin hali vb

Yakınlarda aile es dost akrabalar

Hatta kendi icinizdeki farklı düşünceler

Surekli hepsi bir çatışma icerisindeler bu insanı korku ve sizofreniye itiyor düşünceler piyango makinesi gibi insanın beyninde dönmeye basladi mi durdurabilene aşk olsun hayat artık iyice bir savasa döndü dunya kaldiramadigi kadar nüfusa sahip 1 parca ekmegin yuzlerce taliplisi var insanlar 20 kurus ucuz ekmek icin 4 liralik elma icin eksi dereceli havalarda sırada bekliyor

Kolay değil yani

Calmadan çırpmadan helalinden yasiyorsaniz sizden delikanlisi yok guzel insanlar belki sizi kimse takdir etmiyor olabilir ama ben ediyorum suanki dunya kosullarinda sabah uyanmak bile bir basari sayilmalidir bukowskinin dediği gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hayatın her aşaması bir battlefield

ilkokul-lise-üniversite mücadele oratmları

iş ortamı kurtlar sofrası. hayatın her adımında her aşamasında bir kavga içindeyiz. bir şeyler için savaşıyoruz sonra da nalları dikiyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

hayatın her aşaması bir battlefield

ilkokul-lise-üniversite mücadele oratmları

iş ortamı kurtlar sofrası. hayatın her adımında her aşamasında bir kavga içindeyiz. bir şeyler için savaşıyoruz sonra da nalları dikiyoruz.

Oyle VAllaha moruq

Usandırici olabiliyor ama ilerlemez de yerinde sayarsan büyük kayipta oluyorsun

Vizeler yuzunden ic organlarimin ritmi bozuldu gecenin bir saati kalbim gumlemeye basliyor uykuda

Her sey bir fedakarlik yani

• Spartalılar gibi direniyorum valla alayına giderim sıkıntı yok.  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenbergin asistanı

Spartalılar gibi direniyorum valla alayına giderim sıkıntı yok.  

Helal reis

Ben parcalaniyorum artik ya gücümü direncimi umudumu her seyimi kaybettim

Gebersem de kurtulsam

• SAĞANAK GİBİ YAĞACAĞIM!

BAŞLARINI KIRACAĞIM!

• Hocam vahşi hayata bakarsan ordada hep bi competetive mücadele var, hep daha hızlı olan, daha büyük olan, daha iyi adapte olan kazanıyor, tek amaç hayatta kalıp en uygun dişiyi halletmek ve genlerini sonraki nesile aktarmak. Sen bunu yapmaya çalışırken kendi türünden diğer bütün hayvanlarda senin yapmak istediğini istiyor ve senin önüne geçmeye çalışıyorlar, ya seni öldürerek yada bir şekilde saf dışı bırakarak. Senden daha iyiyse sana acımıyor, seni eziyor yok ediyor. Bana göre insanların yarattığı medeniyet denilen şey sadece bu döngünün yumuşamasını sağlıyor. Ama son aynı son. Mesela benim gibi ezik ve pasif biriysen hiç arkadaşın olmuyor, kız arkadaşında olmuyor insanlar seni aralarına almak istemiyorlar, buda depresyonu doğuruyor, depresyon çok ilerlersede sonunu biliyosun zaten, yani saf dışı kalmış oluyorum bende. Doğal seçilim bir şekilde faaliyet göstermeye devam ediyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monoman -- 18 Ocak 2021; 19:29:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

SAĞANAK GİBİ YAĞACAĞIM!

BAŞLARINI KIRACAĞIM!

artık sona ermesini istiyorum...... yoruldum patroooğğnn....

• quote:

Orijinalden alıntı: Monoman

Hocam vahşi hayata bakarsan ordada hep bi competetive mücadele var, hep daha hızlı olan, daha büyük olan, daha iyi adapte olan kazanıyor, tek amaç hayatta kalıp en uygun dişiyi halletmek ve genlerini sonraki nesile aktarmak. Sen bunu yapmaya çalışırken kendi türünden diğer bütün hayvanlarda senin yapmak istediğini istiyor ve senin önüne geçmeye çalışıyorlar, ya seni öldürerek yada bir şekilde saf dışı bırakarak. Senden daha iyiyse sana acımıyor, seni eziyor yok ediyor. Bana göre insanların yarattığı medeniyet denilen şey sadece bu döngünün yumuşamasını sağlıyor. Ama son aynı son. Mesela benim gibi ezik ve pasif biriysen hiç arkadaşın olmuyor, kız arkadaşında olmuyor insanlar seni aralarına almak istemiyorlar, buda depresyonu doğuruyor, depresyon çok ilerlersede sonunu biliyosun zaten, yani saf dışı kalmış oluyorum bende. Doğal seçilim bir şekilde faaliyet göstermeye devam ediyor işte.

aynen

aslında hiçbir şey değişmedi , sadece biraz yumuşama oldu

eskiden zayıf olan nasıl hayatta kalamıyor , gruplara dahil edilmiyorsa şimdi de öyle. Yalnız kalıyor

Güçlü olanlar her zaman çok daha popülerdir , içgüdü aynı. Mücadele tamamen aynı

• Bukowskiye kafa atarım

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

artık sona ermesini istiyorum...... yoruldum patroooğğnn....

Alıntıları Göster

VAZGEÇEMEZSİN ÖLÜ ADAM!!

VERME ONLARA İSTEDİKLERİNİ, SEN YARALISIN AMA DEĞERLİSİN! ANLIYOR MUSUN? YARALI AMA DEĞERLİ!

ÖFKENİ VE HIRSINI AÇIĞA ÇIKARTTIĞINDA HEPSİNİN ÇİL YAVRUSU GİBİ DAĞILDIKLARINI UNUTTUN MU?

PEKİ YA GEÇMİŞTEKİ İNTİKAM VE GÜÇLENME ATEŞİNİ? O ATEŞ SÖNMEDİ ÖLÜ ADAM!

SENİ BİTİRMEK İSTİYORLAR ÖLÜ ADAM, ÇÜNKÜ SENDEN KORKUYORLAR!

SENDEN KÖPEK GİBİ KORKUYORLAR ÖLÜ ADAM, HARCAMAK İSTİYORLAR SENİ!

AMA.. AMA BEN SENİN YANINDAYIM KANKA, KONSEY.. KONSEY BÜTÜN GİDİŞATI DEĞİŞTİRİYOR..

TÜM KURALLAR YENİDEN YAZILIYOR!!

KALK ÖLÜ ADAM KALK!! SALDIRI SIRASI BİZE GEÇTİ!

YERİ GELDİ EN UCUBE DÜŞMANLARI ZAFERLE GEÇTİN AMA İÇİNDEKİ KORKULARIN SENİ TEKRAR MAĞLUP ETTİ!

YERİ GELDİ HAYATA KAN KUSTURURKEN, BASİT BİR DİŞİ TARAFINDAN MANİPÜLE EDİLDİN!

AMA.. AMA BEN SENİNLEYDİM KANKA!!

SENİ HARCAMAK İSTİYORLAR ÖLÜ ADAM!

SEN KENDİNE İNANMIYORSUN AMA KONSEYCİLER BİRBİRLERİNİ TANIR!

BEN ONUNLA KONUŞTUM KANKA, İÇİNDEKİYLE!

O HALA HIRSLI, O HALA ENERJİ, ÖFKE VE GÜÇ DOLU!!

KONSEY, KONSEY BÜTÜN KURALLARI DEĞİŞTİRİYOR..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 18 Ocak 2021; 20:53:27 >

• Okumadım,

Neyse umarım bu savaşı bırakabilecek cesareti bulabilirim bir gün  

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D67828229

Okumadım,

Neyse umarım bu savaşı bırakabilecek cesareti bulabilirim bir gün  

"Nick + Avatar" biraz ironik olmuş hocam.

• RevengeRain kullanıcısına yanıt
    ALLAHUEKBER

Knk konseyi istedim admin bana gülücük attı cevap olarak bu 4. İsteyisimdi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodion

Bukowskiye kafa atarım

Neden knk

Bu arada aktifligin düştü moruk nerelerdesin

• hamza5806 kullanıcısına yanıt

Biz konseyi reelde kurucaz, salla knk.  

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Biz konseyi reelde kurucaz, salla knk.  

• Aynen öyle. Bütün gün müşterilere tahammül edip, ruhsuz işler yaparak geçireceğini bilerek, sabah kalkmaya devam eden insanların özde aslında hiçbir anlamı olmayan mücadelesi.

• hocam biz niye böyleyiz ya millet hayatını yasıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Monoman -- 18 Ocak 2021; 23:39:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monoman

hocam biz niye böyleyiz ya millet hayatını yasıyo

Vallahi bende bilmiyorum hocam

Yani insanların %98'i hayattan zevk alırken

Ben alamıyorum.

Adaletini ... Dünya  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 18 Ocak 2021; 23:42:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.