Şimdi Ara

Hayao Miyazaki Animelerinden Favoriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçen gün Spirited Away'i izleyebildim oldukçada beğendim.

Miyazaki filmlerini hep izlemek istiyordum ancak fırsat yaratamıyordum kendime.

Onun diğer yapımlarını izlemekte var aklımda, size sorum favoriniz hangisi ? Beğenileri takip edip hevesim varken özellikle çok beğenilen eserlerinden biri ile devam etmek istiyorum.

Bu arada geçen gün Spirited Away hakkında blogumda bir yazı yazmıştım kendi izlenimlerimle ilgili. Daha önce izlememiş olan varsa fikir almak isterse yazımıda okuyabilir. :)
    https://kendinebohem.blogspot.com.tr/2017/10/bir-miyazaki-animesi-spirited-away.html

• Komşum Totoro ve Prenses Mononoke güzeldir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTFR

Komşum Totoro ve Prenses Mononoke güzeldir.

Genelde Totoro ve Yürüyen Şatoyu çok duyuyordum, Prenses Mononoke'u araştıracağım, teşekkürler tavsiyen için.
  • Tenkuu No Shiro: Laputa Miyazaki filmlerinin zirvesidir ondan sonra da Mononoke Hime gelir bana göre.

(Naussica ve Caligostro izlemedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jungian_Shadow -- 1 Kasım 2017; 10:24:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek ayırmıyorum ya

Ama Sen to Chihiro no Kamikakushi ve Prenses Mononoke arasında gider gelirim hep

Bazen Totoro derim tamamiyle ruh halime bağlı dediğim gibi hepsini severim :D
  • Kendi favorim açık ara “Kaze no Tani no Nausicaa”.
    Edit: Yazınızı şimdi okudum;elinize sağlık çok akıcı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uldyssian -- 2 Kasım 2017; 18:34:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün yerli ve yabancı piyasada çoğu kişinin favorisi MONONOKE HIME sanırım, lakin rüzgarlı vadi yi tek geçerim sonra da PORCO ROSSO ve WIND RISES çok hoştur.
  • Prenses Mononoke ve ruhların kaçışı
  • hepsini severim ama heidi' nin ayrı yeri var bende. mononoke no hime karadenizli ve doğa aşığı birisi olarak en sevdiğim animeler listesinde başa oynar.
  • Princess Mononoke
  • Uldyssian kullanıcısına yanıt
    Giriş yapmamıştım bir kaç haftadır, yeni gördüm yorumunuzu teşekkür ederim, ilgili birisinden bu eleştiriyi almak sevindirici benim için.

Tüm arkadaşlara teşekkür ederim tavsiyeleri için, Totoro'yu izledim geçenlerde, sıradan diğer tavsiyelerinizi de izleyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.