Şimdi Ara

Hayalinizdeki sistem... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • imzamdaki sistemdi kurdum:Gerçi eskidi biraz ama canavar gibi yinede
  • işte benim hayalimdeki sistem! (gülmeyin ama)
    8 adet opteron cpu... hızları da şöle 10Ghz falan olsun .. yani 8 x Opteron 10Ghz.. (XP 50000 :))) )
    8 Cpu lu bir anakart (4 ekran karti ve GB larca rami ayni anda takilabilsin)
    ramlerde artik 10-20GB olur herhalde
    harddisk? eh 10Tb olsun bari
    ekran karti..
    valla 8 cpu ya 1-2 ekran karti az gelir . şöle 4 de ekran karti olsun
    ses karti ve diğer gerekli ivir zivirlar tam olsun..[bandt]
    bu kadar bitti.. ne kadar az şey istedim değil mi?
  • Armee senin bilgisayar iyi ama fiyatını yazmamışlar çok ucuzya ondandır her hal[^]
    starcool [evlol][evlol][evlol]
  • [jwdwn][jwdwn][jwdwn][jwdwn][jwdwn]amiga 500 [jwdwn][jwdwn][jwdwn][jwdwn][jwdwn]
  • Fazla bişey değil..
    Dört Opteron + X800XT
  • birşey alıyoruz iki gün sonra bi bakıyoruz ki yenisi çıkmış bizimki hiçbir işe yaramıyor.ne yapalım???
  • vuhaa hayaliniz cok geride kalıyor beyler.bukadarmı.tabi turkiyeye hersey gec geldigi gibi hayal gucude geri kalmıs.
    eger hayalse su anda da ulasılacak birseyse.japonyadaki earth simulator isterdim sanırım 25 giga flops(YOKSA 25 milyon giga flops mu yanılıyor olabilirim rakamlar pek alımda degil) yani amd 3200+islmcisi 1 megaflops desek iste anlayın.yaklasık 8000 tane xenon islemcisi var.terabytları asan bellek miktarı ve bir bina buyuklugunde.

eger su anda bulunmayan bir bil. ise kuantum bilgisayarı.hersey ısık hızında.yada daha yakın tarihte olacak olan yani kuantumdan once olacak olan organik bilgisayarlar.sinir sistemi uzerine kurumus bir platform.

ya sende cok uctun son kullanıcıya gel dersen.ozmanda alienware su cift ekran kartlı ve cift islemcili yeni modeli baya iyi.hatta ona nitrojenle sogutup bide overclock caktınmı soyle 5ghz ye falan tamam alsana farcryda 25 fps lik yer 30 fps [evlol]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by TyR-x</i>
    <br />alsana farcryda 25 fps lik yer 30 fps [evlol]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Dogru diyosun valla Tyr. Hatta o da AA kapaliyken olur ancak[evlol][evlol][evlol]
    Sam
  • Valla doğrusun Tyr insanlar artık hayal bile kurmak istemiyor.Gerçi yukarıda bayağı hayal kuran var ama [evlol] varya para üretmeyi bir bulim hepinizin mail adresine 10.000$ göndercem tüm hayalleriniz gerçek olsun diye![bgdnc2]
  • [pray]allah raz1 olsun allah ne murad1n varsa versin.[pray]
  • Ama önce benim hayal gücü mü kullanıp para üretmeyi bulmam lazım onun için hep beraber [pray][pray][pray]
  • haylleri bırak calısıp kazanmaya bak.hayaller karın doyurmaz.

DUZELTME:
    yukarda yazıdıgm earth simulator islem kapasitesi 35.9 teraflops olup bir athlon 3200+ islemcisi 1 gigaflops gucundedir.bu buyuk bilgisayarda 5200 e yakın islemci bulunmaktadır.
  • amiga 500 ne innesi
  • [Deleted by Admins]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by TyR-x</i>
    <br />haylleri bırak calısıp kazanmaya bak.hayaller karın doyurmaz.

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Tamam çalışıcam hayal kurmicam yaklaşık 200 yıl sonra bu paraya ulaşırım.Hemen başlıyorum [evlol]
  • DÜNYANIN EN ZENGİN ADAMI OLMAK İSTERDİM!!.. şaka bi yana bilgisayar yetiyoda, benim 94-AstraGSI'ın motoruna bi güzel dereceli egzantrik+lexmaul emme manifoltu+superchips + 1.5-2bar basabilen bi turbo intercooler yada supercharger + NOS + kadett pistonları... kısacası 150HP olan motoru 250-300HP civarlarında olmasını isterdim. ozmn ne M5 tanırım nede M3..(tek rakiplerim:P)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.