Şimdi Ara

Hayalimdeki teknik direktör boşta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leonardo jardim. Monaco ile işi bitti. Bitik monacoya yıllar boyu milyon dolarlar kazandırdı. Mbappe yi ve daha nice futbolcuyu bulup parlatip deli fiyatlara satan bir adam. Düşüncesi her kim olursa olsun hücum mantığı. Gittiği her takımda, takımına en çok gol attıran TD olmuştur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• devre arasından sonra gelme ihtimali var
  • B planı olarak durmalı bir kenarda.Acaba maaş falan versek bizim maçları izler mi,taktik destek verir mi.

• Devre arası b planı olmalı ama bize bırakırlar mi ihtimaller çok düşük

• Benim hayalimdekiler de

Hayalimdeki teknik direktör boşta
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

B planı olarak durmalı bir kenarda.Acaba maaş falan versek bizim maçları izler mi,taktik destek verir mi.
    Hocam bu adam cidden hücum futbolunun günümüzdeki en net örneği . Altyapiya çok önem veriyor ve çok 3-5 e aldığı adamları 30-50 ye satıyor. Gençlere cidden önem veriyor ve gittiği takimlarin bütçeyi kara geçiriyor. Adama 3 liralık bütçe veriyorlar 30 liraya çeviriyor. Senelerdir takip ederim. Monaco bırakmaz diyordum ama PSG ile basedemedigi için pesetti yönetimi. Gerçi bu adamı bize yedirmezler.

• bize küçük bütçeli bir takımı, altyapıdan gelenler ve scoutingle çok iyi yerlere getirmiş bi td lazım.. yani bunu daha önce bir takımda yapmış olan biri
  • Monaco’da yaptıkları gerçekten takdire şayan Hücum oynatmasıda bir + ama neden gelsinki

• Bence Fenerbahçe'de teknik direktör sorunu yok.
    Mevcut kadronun herhangi bir hocanın sistemine uyacağını sanmıyorum.
  • En büyük avantajı Fransa Ligi'nden olması.
  • 5 yılda 450m euro harcadığından haberiniz var mı jardim in
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

5 yılda 450m euro harcadığından haberiniz var mı jardim in
    450 m para harcadı ama 5 senede en çok kazandıran adam oldu. Bı kaç sene önce kar rekoru kırdı.

• WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    14-15te başlamış
    14-15
    Harcanan 39 Kazanılan 89

15-16
    H 101 k 185

16-17
    H 50 K 18

17 18
    h 123 k 244

18 19

h 128 k 316

Adam 16-17de hariç sürekli kar etmiş.Gelenlerin yaş ortalamaları her sene maks 22. Sürekli oyuncu sattığı halde psgyi geçip lig şampiyonu olmuşluğu ve Cl yarı finali var.
  • Ya 450 harcamış bı yerde okumussun tamam.
    Kazandıklarını da okusaydin keşke

Ortalama 40 milyon kar yapmış.

Senelik tüm gelirler dahil 40 milyon kar yapan Türkiye'de kulüp yok

Adam 44 yaşında en az 20 yıl daha antrenörluk yapar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gambit666 -- 13 Ekim 2018; 19:30:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

14-15te başlamış
    14-15
    Harcanan 39 Kazanılan 89

15-16
    H 101 k 185

16-17
    H 50 K 18

17 18
    h 123 k 244

18 19

h 128 k 316

Adam 16-17de hariç sürekli kar etmiş.Gelenlerin yaş ortalamaları her sene maks 22. Sürekli oyuncu sattığı halde psgyi geçip lig şampiyonu olmuşluğu ve Cl yarı finali var.
    hesap komple yanlış önceden alınan oyuncu satışlarıda var ayrıca asıl satışlar başarılı olduğu tek yıl olan 17 den sonra yapıldı anlamsız şeyler yazıp duruyorsunuz bu adam yarım milyar euro harcadı mı harcadı fb nin seneye harcayabileceği rakam an itibariyle 0
    jardim bu yaz 130m euro harcadı monaco nun durumu şimdiki fb gibi düşme hattından çıkmaya çalışıyorlar sonucunda kovuldu
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    bunları transfermarkttan aldım. adamın aldığı oyuncuların çoğu çok genç ve küçük takımlarda oynayan oyuncular. seneye fenere gelirse ( beşiktaşlı olarak gelmesini istemem) yapacağı projeyle feneri çok rahatlatır, ama gelmez.
  • Altyapiya onem veriyor ne demek ya Adamlar altyapidan mbappe cikariyor onu oynatiyor sizde ahmethan köse var ondan mbappe mi cikaracak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam psg hegomonyasını yıkan adam

Bu sene kötü olmasının nedeni tamamen oyuncularla alakalı

Çelsi de bile oyuncular dünyanın en iyi teknik adamını yolladılar aynı şey monacoda olamazmı sandınız

Gelmez ama bence ali koç proje takim yaratmak istiyorsa yanlis adreste hollandalilarla yola cikilmaz hollanda futbolu bitik biz cok yanlis ciktik yola

Ayrica cocunun elinde bulundurdugu kadroya baksaniza bi psvde inanilmaz oyuncular var

Cocu ilk haberlere dustugunde ben inanmamistim biyle bi kadroyu birakip nasil bizim copluge geliyor diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Flight Of Icarus

bunları transfermarkttan aldım. adamın aldığı oyuncuların çoğu çok genç ve küçük takımlarda oynayan oyuncular. seneye fenere gelirse ( beşiktaşlı olarak gelmesini istemem) yapacağı projeyle feneri çok rahatlatır, ama gelmez.
    yahu bu mantığın aynısı cocu için geçerli gelmeden yazılanlara bakın genç oynatıyor şu kadar oyuncu satışı yaptırdı altyapıdan çıkardı vs. jardim genç oyuncu alsa ne olur 10m 20m verip aldıktan sonra adamlar wonderkid topluyor, fb nin bütçe 0 son kez yazıyorum pişman ettiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

hesap komple yanlış önceden alınan oyuncu satışlarıda var ayrıca asıl satışlar başarılı olduğu tek yıl olan 17 den sonra yapıldı anlamsız şeyler yazıp duruyorsunuz bu adam yarım milyar euro harcadı mı harcadı fb nin seneye harcayabileceği rakam an itibariyle 0
    jardim bu yaz 130m euro harcadı monaco nun durumu şimdiki fb gibi düşme hattından çıkmaya çalışıyorlar sonucunda kovuldu

Alıntıları Göster
    Yazdığın şeyler tamamen yalan. Elle tutulur somut veriler değil. Adam sana yazılı bilgiler veriyor. Kaynaklı bilgiler veriyor. Sen ise totondan bişeyler uyduruyon.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.