Şimdi Ara

hayaldi hüsran oldu gibi..240tablet finish quantum kargobedava 51.78hepsiburada (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
6
Favori
15.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • banada 120 adet geldi.sonra eksik ürün bildirimi yaptım rededildi.arkasından tekrar eksik ürün itirazı yapıp link i ekledim akrabama 240 adet gönderdiniz bana niye 120 adet dedim.yine rededildi.şikayetvar a yazdım yine sonuç yok.ensonunda cayma hakkı ile iade ettim.ürün onlara ulaşınca aradılar 8 kutu olarak gönderelim mi dediler, bende tamam dedim.ertesi günü yine 4 kutu geldi.2 gündür telefon ile görüşüyorum 4 kutu daha göndereceğiz diyorlar fakat her aradığımda problemi tekrar anlatmak zorunda kalıyorum.amma uğraştırdılar ya.

Bağlantı: http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=95405397
  • quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

banada 120 adet geldi.sonra eksik ürün bildirimi yaptım rededildi.arkasından tekrar eksik ürün itirazı yapıp link i ekledim akrabama 240 adet gönderdiniz bana niye 120 adet dedim.yine rededildi.şikayetvar a yazdım yine sonuç yok.ensonunda cayma hakkı ile iade ettim.ürün onlara ulaşınca aradılar 8 kutu olarak gönderelim mi dediler, bende tamam dedim.ertesi günü yine 4 kutu geldi.2 gündür telefon ile görüşüyorum 4 kutu daha göndereceğiz diyorlar fakat her aradığımda problemi tekrar anlatmak zorunda kalıyorum.amma uğraştırdılar ya.

Aynısını bana da yaptılar. Ürünü iade etmiştim. Telefonla aradılar 8 paket göndereceğiz kabul ediyor musunuz dediler. Evet dedim. Sonra, iade ettiğim kutu aynen geri geldi. Tekrar mesaj attım 5 gündür cevap vermediler. Yazışmalar:

Soru: Bu siparişimi iade etmiştim. Son durum nedir?
    Cevap: Değerli Müşterimiz,
    Eksik gelen ürünlerin tarafınıza gönderimi sağlanacağı için iade işleminiz iptal edilmiş durumundadır
    Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz
    Saygılarımla

Soru: İade ettiğim ürün paketi bugün aynen geri geldi. Eksik ürünler gelmedi. Eksik ürünler daha sonra mı gönderilecek?

Sanırım tüketici hakem heyetine başvurmam gerekecek. İlk defa. Zevkle yapacağım. Ama biraz daha bekleyeceğim belki gönderirler.

• telefon açın gönderirler bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

banada 120 adet geldi.sonra eksik ürün bildirimi yaptım rededildi.arkasından tekrar eksik ürün itirazı yapıp link i ekledim akrabama 240 adet gönderdiniz bana niye 120 adet dedim.yine rededildi.şikayetvar a yazdım yine sonuç yok.ensonunda cayma hakkı ile iade ettim.ürün onlara ulaşınca aradılar 8 kutu olarak gönderelim mi dediler, bende tamam dedim.ertesi günü yine 4 kutu geldi.2 gündür telefon ile görüşüyorum 4 kutu daha göndereceğiz diyorlar fakat her aradığımda problemi tekrar anlatmak zorunda kalıyorum.amma uğraştırdılar ya.

Aynısını bana da yaptılar. Ürünü iade etmiştim. Telefonla aradılar 8 paket göndereceğiz kabul ediyor musunuz dediler. Evet dedim. Sonra, iade ettiğim kutu aynen geri geldi. Tekrar mesaj attım 5 gündür cevap vermediler. Yazışmalar:

Soru: Bu siparişimi iade etmiştim. Son durum nedir?
    Cevap: Değerli Müşterimiz,
    Eksik gelen ürünlerin tarafınıza gönderimi sağlanacağı için iade işleminiz iptal edilmiş durumundadır
    Firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz
    Saygılarımla

Soru: İade ettiğim ürün paketi bugün aynen geri geldi. Eksik ürünler gelmedi. Eksik ürünler daha sonra mı gönderilecek?

Sanırım tüketici hakem heyetine başvurmam gerekecek. İlk defa. Zevkle yapacağım. Ama biraz daha bekleyeceğim belki gönderirler.

Bugün 4 paket daha geldi. Toplamda 240 adet tableti 52 liraya almış olduk Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.