Şimdi Ara

Hawkeye Firefly 7S 2160P WiFi FPV Action Camera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Arkadaşlar bu ürünü alıpta kullanan oldu mu sipariş verdim gelsin bakalım görecem ön bilgisi olanlardan yorumlara açığım

ben gearbestten aldım bir de kupon bulmuştum isteyenler içinde onu da ekledim.

http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_365568.html?lkid=10361985

Kupon kodu: GBFirefly
    fiyat: 65.99$

• 7 ay önce yaptığım sjcam m20 ile kıyaslama videosu. kameranın esas adı f88 4k aliexpreste daha uyguna bulunabiliyor. full hd 60 fps de 20 mbit veri aktarımı mevcut , sj4000 , eken h9 gbi kameraların piller uyuyor. daha sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

• 6S ile ilgili edineceğim tüm bilgiler bu kamera için geçerli + olarak arka ekran var. Ben firefly serisini çok beğeniyorum.
  • SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Hocam firefly 6s ile 7s in üreticileri farklı 6s i szdome 7s ise tekcam firması üretiyor. 6s fullhd 60fps de 30mbit bitrate ulaşırken 7s 20mbitte kalıyor. Bu yüzden 6s 7s e göre daha kaliteli video çekmektedir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

7 ay önce yaptığım sjcam m20 ile kıyaslama videosu. kameranın esas adı f88 4k aliexpreste daha uyguna bulunabiliyor. full hd 60 fps de 20 mbit veri aktarımı mevcut , sj4000 , eken h9 gbi kameraların piller uyuyor. daha sormak istediğin bir şey varsa sorabilirsin.

merhaba gearbestten aldım ama yedek batarya sipariş edemiyorum nedense.
    SJ4000 veya EKEN 'in hangi modeline uygun bataryalar ve nereden temin edebilirim?

• Lethian kullanıcısına yanıt
    2 batarya ceşidide buna uyuyor. Aliexpresste eken h9 uyumlu 2 pil +dual sarj aleti 11 dolar ordan alabilirsiniz. Yalnız kamera gelince son sürüme güncelleyin. Çok geliştirme yaptılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Cihaz elime ulaştı firefly_0314_001. Yazıyor software version. Daha yenisi var mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lethian kullanıcısına yanıt
    İnternet sitesine girin orda şubat güncellemesi var. Oni indirip kurun. Nasıl yapılacagını sitesinde yazıyor.

• merhabalar ürün hala alınabilir seviyede mi acaba. cihaz benim hoşuma gitti. lcd ekranı da var. sjcamlarin sesi çok kötü ve xiaomi yi nin de ekranı yok. ama nedense firefly 7s bizde pek tutmamış.
  • EKEN H9 H9R H3 H3R H8PRO H8R H8 pro SJCAM SJ4000 SJ5000 bataryaları bu cihaza uyuyor bilgilerinize.
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Firefly 7S 1080p60'da 36Mbit kaydediyor.
  • Fixx kullanıcısına yanıt
    ilk çıkan firefly 7s 20mbit ti ocam ayında yayıladıkları güncelleme ile 36 mbit e çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

ilk çıkan firefly 7s 20mbit ti ocam ayında yayıladıkları güncelleme ile 36 mbit e çıktı.

İnternet sitesinin adresi nedir? Gitup git2 ile firefly 7S arasında çok uçurum var mı?
  • Merhaba bende f88 4k modelinden aldım. Dün elime ulaştı cihaz suzlere birkaç sorum olacak öncelikle cihazda 2160p 24 fps kayıt yapilamiyor gyro kapali konumda tutuyorum.

Versiyon olarak 0705_001 yaziyor guncelmidir. Değilse sorun belki ondan kaynaklıdır diye guncellemeyi düşüneceğim.

Sin olarak ta uyumlu yazilim android telefina gore bulamadım. Daha doğrusu buldum kendi yazilimi var ama mesela 1 foto cekiyorsun donuyor menuye girip ayar yapamıyorsun. Cihaz bekleme konumuna otomatik gecince wifi bağlantısı kopuyor. Ne yapmalıyım bu sorunlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar varmı? Şimdiden teşekkürler..

• Merhaba,

Firefly 7s ve F88 4K aynı cihaz mıdır?

İnceleyebildiğim kadarıyla en başta gördüğüm fark firely 120 derece , F88 170 derece çekim yapabiliyor.

Bu ikisinden birini satın alacağım,yardım rica ediyorum.

Teşekkürler

• bu cihazın bi ana konusu yokmu arkadaşlar bulamadım ama
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.