Şimdi Ara

Havuz medyası İstanbulluları böyle hortumlamış !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
5.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bold medya kanalının yayınlamış olduğu videoları paylaşmayalım.

Bold medya, muhalif görünümlü fetöcü YouTube kanalı ki Türkiye'de Youtube uygulaması üzerinden bu kanala erişim yasağı bulunmaktadır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gel la

• Sen kapa çeneni en iyisi. FETÖ de sizsiniz, 40 yıldır dibinde dolaşan da sizsiniz, her şey kanıtlı milleti daha ne kadar uyutacaksınız.
  • mulina kullanıcısına yanıt
    Fetönün yayın organına "fetöcü" dediğim için "fetöcü" ilan ediliyorum

Sadece ben demiyorum:
    https://eksisozluk.com/bold-medya--5997365?p=1

Fetö'nün söylediklerini analiz eden videolarından biri:

Şimdi de AKP'li ilan edildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktfoskta -- 4 Ocak 2020; 11:59:9 >
  • Bold medyadan haber paylaşmayın.

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Sebep ?
    Bold medyanın fetöcü olduğunu ısrarla anlamamak isteyen, izlediği kanala fetöcü dediğim için beni hemen "fetöcü ve akpli" ilan eden kullanıcı, şimdi de "boş yapma lan yürü" yazıyor sokak ağızı

Ne Bold medya'ymış arkadaş!

Sizin gibilerin bir tık altı da Facebook'ta gördüğü her habere inaniyor.

Fetönün söylediklerini ciddi ciddi analiz ettikleri video kendi kanallarında yayınlanmış, fetöye "cemaat hareketi' diyen ve hiçbir videosunda ağızlarından fetöye "fetö" kelimesi bile çıkmayan kanaldır bold medya.

Siz ve sizin gibi muhaliflik yaptığını zannedenlerden bile daha muhalif olduğumu anlayabilirseniz anlarsınız.

Hatalarını düzeltmekten sıkıldım sana bold medya ile iyi günler diliyorum

Fetönün A haberini izlemek gibi birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aktfoskta -- 4 Ocak 2020; 12:49:18 >
  • peki videoda anlatılanlar hakkında derin ve engin bilginle aydınlatır mısın bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 4 Ocak 2020; 18:45:30 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Video da anlatılanların doğru veya yanlış olması gerçeği değiştirmez. Sadece ben değil birçok forum da da Bold medyanın fetö'ye çalıştığı belirtilmiş ki ülke de o kadar muhalif gazete ve YouTube kanalı engellenmediği halde bu kanalın engellenmesi herşeyi belli ediyor.

Ayrıca kanalda firari fetöcü Ahmet Yavuz Arslan ve fetönün avukatı Nurullah Albayrak çalışıyor.

• tamam da onları sormadım ben.konuyu açan arkadaş videoyu sildi ve cumhuriyet gazetesinin aynı konuyla ilgili haberini koydu diyelim .. o şekilde devam edersek değerlendirmen nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 4 Ocak 2020; 18:45:0 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Havuz medyası olarak bilinen hükümetin medyasının zaten hükümeti hortumladığı, hükümetin de bizi hortumladığı uzun zamandır biliniyor bunda şaşıracak birşey yok.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.