Şimdi Ara

Haven (2010) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
8.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Crowley

Haven'ı beğenmeyen persons'a hiç bakmasın. O çok daha rezil bir dizi.

Katılıyorum izlerken acayip sıkılıyor insan.İki diziyi kıyaslayacak olursak Persons Unknown daha iyi bir yapım.

ne alaka bence havenden bin kat iyi çok iyi olmasada havene bin basar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dodgé

quote:

Haven'ı beğenmeyen persons'a hiç bakmasın. O çok daha rezil bir dizi.

Katılıyorum izlerken acayip sıkılıyor insan.İki diziyi kıyaslayacak olursak Persons Unknown daha iyi bir yapım.

Anladım ki bu yaz dizilerinde iş yok. Haven, Persons Unknown, Gates, Pretty Little Liars..

Hepsi çerezlik, birkaç bölümde sıkan yapımlar. Ben tüm dizileri yedim bitirdim, izleyecek birşey bulamıyorum diyorsanız izleyin tabi. Ama çok kaliteli bir sürü dizi var. Carnivale, x files, oz, battlestar galactica...

Edit: Happy Town fena değildi. Onda da ayda 1 bölüm çıkıyor, şimdi de internetten yayınlanacak deniyor

Evet yaz dizilerinin çoğu kötü oluyor. Özellikle Haven çok berbat, Gates tamamen iğrenç ötesi 1dakika bile dayanamadım yok vampir geliyor kurt çıkıyor vs. direk sildim. Pretty Little Liars, kızların için yapılmış güzellik, bakım ve sevgili arayışındaki genç kızları anlatan bir dizi. Ama lütfen bu dizilerin yanında Persons Unknown'u söylemeyin. PU bu dizilerden bin kat daha iyidir yaz dizisi olarak, tabi onun da bazı kötü özellikleri var ama ilerki bölümde onlar da düzeliyor. Konusu da diğer dizilerden farklı daha gizemli bir dizidir. 6.Bölüme kadar izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca @dodge sanırım yanlış anlamışsın, arkadaş haven, pu'dan daha iyidir demiş. Sende katılıyorum demişsin ve persons daha iyidir demişsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Marvel_ -- 20 Temmuz 2010; 18:04:11 >

• Düştü 3. bölüm. Bu bölüme göre devam edip etmeyeceğime karar vereceğim.
  • stephan king kitabından uyarlanmış güzel bir dizi olayın geçtigi kasaba muhteşem güzellikte bence seyredilir bi dizi
  • ben 2.bölümde izlemeyi bıraktım izleyenler için alt yazı düşmüş

http://divxplanet.com/sub/m/25440/Haven.html

belki bakarım ama sanmıyorum iyi olacağını

herkese iyi seyirler
  • quote:

Düştü 3. bölüm. Bu bölüme göre devam edip etmeyeceğime karar vereceğim.

Aynen.
  • Dizinin birinci bölümü fena deildi 2.ve 3. bölümlerini seyretmedim. stephan king romanından alıntı dizi boş olucagını sanmam bu tarz diziler herkese hitap etmeyebilir. Gerilim dizisi sevmeyende olabilir.
  • Şimdiye kadarki en iyi bölümdü ama hala hayal kırıklığı. Kötünün iyisi demek daha doğru bu bölüm için. Bölüm başı iyiydi meraklandırdı ama sonlarda sıkıldım yine. Hemen çözdüler olayı. Oyunculuk tatmin edici değil, diyaloglar çok basit. İzlemediyseniz Fringe, The X Files vb. dizilere başlayın. Önermiyorum bu diziyi, ben de bıraktım bu bölüm itibariyle.

Ayrıca çok saçma bir sahne vardı.

Nathan Duke'e saldırmışken bizim sarışın ajan arkadan elektrik veriyor ama Duke etkilenmiyor

• 4. bölüm gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dodge -- 31 Temmuz 2010; 10:03:33 >
  • Çıktı ama alt yazısı yok hala
  • bende Haven'a başıyım diyodum ama yorumları okuyunca vaz geçtim True Blood'a devam ediyim bari 2 bölüm baktım ama beni o kadar sarmadı nedense herkes hastasıda ben pek beğenmedim bu sezon başlayan en iyi yaz dizileri Persons Unknown ve Pretty Little Liars bana göre Eylül gele kadar bunlarla oyalıyım artık kendimi yine ne varsa kış sezonu dizilerinde var anlaşılan
  • Sardıra sardıra 4. bölümü zor bitirdim ama 5. bölümde açtım başını daha fazla dayanamayıp kapattım.Uzun süredir hiç bir diziye böyle muamele göstermemiştim ama dayanamadım Dizi benim için bitmiştir zira fazla uzun süreceginide sanmıyorum dizinin.
  • Birinci bölümü seyrettim güzel gibi geldi bütün bölümleri edindim yorumlar iyi deil herkes kötü diyor
  • Kız güzel olmasa izlemem
  • Kız afet zaten
  • 5.bölümü akşam izledim güzeldi

fringe tatındaydı
  • meraktan pilot bölümünü izledim ama hiç sarmadı fantastik gibi fakat biraz fazla fantastik devam etmiycem zaten sadece meraktan izledim bence vasat 6/10
  • 6.bölümde geldi

720p

single link
  • hala altyazı yok ya kafayı yicem
  • benden başka izleyen yok heralde
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.