Şimdi Ara

HAVELSAN’dan para ödüllü savaş oyunu yarışması: Ciddi Oyun (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
0
Favori
18.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Havelsan ne yahu hevalsan gibi

Aynen kardeşim bende ilk okurken hep hevalsan diye okuyorum.
  • yorum yapanların çoğunluğu sanki daha önce oyun yapmış yada bir stüdyoda çalışmış bir uzman gibi yorum yapmışlar:)

bu konu başka bişey olsa 30 saniyede onun uzmanı olurlar ben en çok bu forumda buna kızıyorum. insanlar hiç bir bilgisi olmayan konuda bile kendini çok bilgili sanoyor

• Para ödülü yetersiz. Bu bütçeye giriş ekranı yapar millet ancak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen ödülü ve süreyi belirleyen kişinin bu konularda hiçbir bilgisi yoktur.
  • Şaka desin biri lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

yorum yapanların çoğunluğu sanki daha önce oyun yapmış yada bir stüdyoda çalışmış bir uzman gibi yorum yapmışlar:)

bu konu başka bişey olsa 30 saniyede onun uzmanı olurlar ben en çok bu forumda buna kızıyorum. insanlar hiç bir bilgisi olmayan konuda bile kendini çok bilgili sanoyor

bu fiyatların düşük olduğunu söylemek için oyun yapımcısı olmaya gerek yok , 3 gram beyin yeterli..
  • Havelsan'da kafalar baya iyiymiş, bizde orda mı çalışsak acaba ?

• Ödüllerde 1 sıfır eksik.
  • ödülün az olduğundan yakınan arkadaşlar farkında değil bu bir iş ilanı. işini iyi yapana iş verecekler. ödül önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Grafikler kesin 8 bit olur

8 olursa şükret :D :D
  • Günün Trollü...

• Böyle ciddi bir proje için verilen miktar çok komik. Böyle bir oyun için kendi alanında uzmanlığını kanıtlamış insanlar çalışmalı. Bütçe de en az 150 Milyon dolar olmalı ki ortaya elde tutulabilir bir sey çıksın.

Oyun geliştirmenin basit bir şey olduğunu zanneden arkadaşlar biraz araştırsın bir oyun için ne paralar dönüyor görsünler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arma 3 istiyor, indie game parası veriyor. :)

• Yalnız haber görselinde (habere girmeden olan görsel)
    Zula oyunundan bir harita, adamın elinde Mehmetçik Türkiye silahı olması benim istemsizce Zula oyununa Havelsan'dan 25.000 TL ödül geldiği ya da böyle bir e-spor yarışması yapılacağı ödülünün 25.000 TL olacağı fikrine kapılmamı sağladı.
    Yapmayın etmeyin :D

• oyunun adi hewal san olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valve CSGO için yapılan bir silah skinine, operasyona giren bir haritaya 40.000$'dan fazla para veriyor. Bir de HAVELSAN'a bak. Koca oyun isteyip 10k $ bile vermiyor :D

• aga bu nedir
  • 3 ay tam zamanlı çalışıp bunu bitirecek adam ama ödülü az bulma hakkı olmayacak öyle mi? böyle işe bu ödülü veren kurum çalışan olarak alırsa köle olarak kullanır sanırım ne içtinizde savunuyorsunuz şunu söyleyin bizde içelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

25 milyon versinler arma 3'e mod yapalım. Yok illa sıfırdan oyun yapılacaksa Türkiye'de bunu yapacak ne stüdyo var,ne yetişmiş eleman, ne de para. Dont starve'ın asker modunu bile yapmazlar o paraya.

Sana oyun yap dememişler.

İstedikleri sadece gerçeklik ve detaylar.

EDİT : "Tank ve ZPT tipi araçların palet simülasyonu ve bu araçlara ait paletlerinin yeryüzü üzerindeki gerçekçi etkileri (Örneğin, çamura saplanma, asfaltta gitme, asfaltta giderken palet ya da tekerlekte yer alan çamurların dökülmesi gibi.)"

BF1 oynayıp böyle bir "kampanya" başlatmışlar heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 29 Ocak 2017; 1:42:41 >

• Para ödülü belirtildiği gibi çok az, indie oyunların bile bazıları daha çok kazanmıştır.
    Ya katılım çok az olur ya da kalitesiz ürünler çıkar ortaya.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.