Şimdi Ara

Havayolu Fırsatları Anakonu- Yurtiçi ve Yurtdışı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
41
Favori
5.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eski konuyu 2. El bölümüne taşıdım ve ismini "Ucuz Bilet Fırsatları (Kişisel Bilet Alım-Satım Ana Konusu)" olarak değiştirdim.

http://forum.donanimhaber.com/m_27437638/tm.htm

Konu Sadece Kişisel Bilet Alım-Satım konuları içindir.
    Mil karşılığı bilet alım-satımı serbesttir daha önce olduğu gibi...

Doğrudan Mil Alım-Satım, Mil Yüklü Hesap Alım-Satım tüm forumda yasaktır!

İyi forumlar,
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Merhabalar,

Eski konu açılma amacı olan "Havayolu firmalarının uçuş fırsatları" olmaktan çıkıp Kişisel Bilet Ticareti konusuna dönmüştür.
    Bu nedenle Biten Sıcak Fırsatlar bölümüne taşınmıştır ve bilgi paylaşımına devam edilebilmesi için şimdilik bu bölümde kalmaya devam edecektir.
    http://forum.donanimhaber.com/m_27437638/tm.htm

Yeni konuya kurallara uygun bir şekilde devam edebilirsiniz.

Sadece Firmalara ait fırsatlar paylaşılmalıdır.
    Mil-Para karşılığı ucuz bilet Alımı-Satımı yasaktır.
    Kişisel satışlar yasaktır ve bu tür konuların yeri Sıcak Fırsatlar bölümü değildir.
    Konunun asıl amacı fırsat sormak değil olan fırsatları paylaşmaktır.

Konu ile aktif olarak ilgilenmek isteyen bir arkadaş olursa kendisine devredebilirim.

İyi forumlar,

olması gereken de buydu , yoksa konu kapanıp gıdecekti arada.. teşekkürler..

• http://www.onurair.com/tr/kurumsal/basin-detay/Onur-Air-Avrupanin-buyuk-sehir-merkezlerine-ucuslara-basliyor/18/378/0

istanbul Atatürk Havalimanı’ndan Paris, Amsterdam, Frankfurt, Düsseldorf ve Viyana 49 Euro'dan başlıyor.
  • takip
  • AnadoluJet %50 Kış Fırsatını kaçırmayın!

Biletinizi 15-21 Eylül tarihleri arasında, aşağıdaki promosyon koduyla satın alın, 1 Kasım 2014 - 15 Ocak 2015 tarihleri arasındaki %50 indirimli* uçun.

Kampanyadan yararlanabilmek için uçuşunuzu planlayın, Ödeme sayfasına geldiğinizde Kredi Kartı ile Ödeme alanında %50 İndirim Kampanyası’nı seçin. 7126CAB indirim kodunu girerek %50 indirim kazanın.

Kampanya Koşulları;

Kampanya sadece anadolujet.com adresinden alınan biletlerde geçerlidir.
    Vergi ve harçlar hariç ücret üzerinden %50 indirim sunulacaktır.
    Kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerlidir.
    Ortak uçuşlar kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya promosyon ücretlerde geçerli değildir.
    Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
    AnadoluJet kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Havayolu Fırsatları Anakonu- Yurtiçi ve Yurtdışı

• Kampanya Kuralları:

1. Kampanya,tüm iç hat uçuşlarında geçerlidir. Kontenjanlar sınırlıdır.
    2. SunExpress’in tüm satış kanallarında uygulanacaktır.
    3. Acenteler, kampanya kapsamında iç hat için tercihli hizmet bedeli uygulayabilir.
    4. Belirlenmiş olan kampanya fiyatı sınırlı sayıda koltuk ve herşey dahil tek yön uçuşlar için geçerlidir.
    5. Satış tarihi 15.09.2014 – 28.09.2014 tarihleri arasıdır.
    6. Seyahat dönemi 20.10.2014 – 28.03.2015 tarihleri arasıdır.
    7. Kampanya kapsamında biletleme işleminiwww.sunexpress.com adresinden, 444 0 797 no’lu çağrı merkezimizden veya SunExpress acentelerinden gerçekleştirilebilir.
    8. Kampanyadan alınan biletlerde, rezervasyon değişikliği ve iade yapılamamaktadır.
    9. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
    10. Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek uçuşlar SunExpress Genel Taşıma Kurallarına tabi olacaktır.
    11. SunExpress tarafından tanımlanan kampanya sınıfı için, uçuşlardaki müsaitlik durumuna göre biletleme yapılacaktır.
    12. SunExpress kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
     Havayolu Fırsatları Anakonu- Yurtiçi ve Yurtdışı

• sun express iyi geldi, izmir-diyarbakır gidiş dönüş 22tl puana aldım maça gideceğiz, evden Atatürk stadyumuna gidiş taksi 25 tl yazyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dortluk -- 15 Eylül 2014; 15:45:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

sun express iyi geldi, izmir-diyarbakır gidiş dönüş 22tl puana aldım maça gideceğiz, evden Atatürk stadyumuna gidiş taksi 25 tl yazyor

Naasi akdin hocam o fiyata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 22 tl iyiymis :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dortluk

sun express iyi geldi, izmir-diyarbakır gidiş dönüş 22tl puana aldım maça gideceğiz, evden Atatürk stadyumuna gidiş taksi 25 tl yazyor

Birde gidiş dönüş

• ben başlayayım mı tekrar fırsatlara
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    Seneye yapacağım tatil için alayım paylaş :)
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    Eğer varsa Yurtiçi-Yurtdışı uçuş fırsatlarını bu konuda paylaşınız lütfen
  • arkadaş paylaşıyorum, biri çıkıyor ki şu şöyle bu böyle. şevk mevk kalmıyor insanda... zaten bundan sebep bırakmıştım paylaşmayı ama belki tekrar denerim bakalım artık... please wait diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photo_canon1 -- 15 Eylül 2014; 23:03:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncanny

Plus 10 Kat UçuşPuan Kampanyası

http://www.flypgs.com/kampanyalar/2001/pegasus-plus-10-kat-ucuspuan-kampanyasi.aspx

Biletlerini 8-21 Eylül tarihleri arasında alan Pegasus Plus üyeleri bilet tutarlarının %20’si değerinde UçuşPuan kazanıyorlar.

Kampanya Kuralları

Kampanya 8-21 Eylül tarihleri arasında yapılacak olan biletlemeler ve 1 Ekim 2014 – 28 Mart 2015 tarihleri arasında yapılacak olan uçuşlar için geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için yolcu bilgileri girilirken üyelerin cep telefonu numarasını girmeleri yeterlidir. Üye olmayanlar Pegasus Plus’a ücretsiz üye olup kampanyadan faydalanabilirler. UçuşPuan’lar uçuşlar gerçekleştikten sonra otomatik olarak üyelerin hesaplarına yüklenecektir.

a. Tüm hatlar kampanyaya dahildir.
    b. Satış tarihi: 8 – 21 Eylül 2014 (Kampanya Türkiye yerel saatine göre 21 Eylül 23:59'a kadar devam eder.)
    c. Uçuş tarihleri: 1 Ekim 2014- 28 Mart 2015
    d. Kampanya direkt uçuşlar için geçerlidir.
    e. Kampanyada kazanılacak olan %20 UçuşPuan vergiler de dahil bilet tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
    f. Puan kazanımı Pegasus Plus üyesi olup üye numarasını (telefon numarası) yolcu bilgileri ekranında girmiş olan tüm yolcularımız için ayrı ayrı hesaplanacaktır.
    g. İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
    h. Pegasus kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yani 800 TL'lik bilet aldım 160 TL puan mı kazandıracak?

• yurtiçi yurtdışı ayrılsaydı daha iyiydi
  • aşağıdaki linkten bilet alan arkadaşlar varmı? sanırım tüm hava yolları dahil değil bu siteye. buna benzer daha kapsamlı bir aracı site kullan varsa paylaşabilirmi?

http://www.skyscanner.com.tr/
  • Yurtdışı için güncel fırsat var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbilgn

aşağıdaki linkten bilet alan arkadaşlar varmı? sanırım tüm hava yolları dahil değil bu siteye. buna benzer daha kapsamlı bir aracı site kullan varsa paylaşabilirmi?

http://www.skyscanner.com.tr/

Ucuzabilet.com ets garantili site buraya bakılabilir

• Mayis,haziran, temmuz biletleri ne zaman satisa cikar acaba

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.