Şimdi Ara

Havalimanında unutulan ürünler Avcılar'da satılıyor. (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
37
Favori
126.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.unutulanesyalar.com/?ad=icerikler&id=2

Buda sitelerindeki notu.

TÜRK HAVAYOLLARI DIŞ HATLAR TERMİNALİ VE UÇAKLARDA UNUTULAN EŞYA İHALESİ TARAFIMIZCA ALINMIŞTIR. YENİ ÜRÜNLERİN SATIŞI 10.04.2015 TE BAŞLAYACAKTIR. BİNLERCE ELEKTRONİK EŞYA VE YÜZBİNLERCE BİRBİRİNDEN FARKLI ÜRÜN YELPAZESİYLE SİZLERİ BEKLİYOR. BAŞKAŞUBEMİZ YOKTUR..0212 509 15 21 MERKEZ MAH. MARMARA CAD. ÇAĞATAY İŞ MERKEZİ NO:7/1 AVCILAR/İSTANBUL! 0532 648 66 83 ! BAŞKA ŞUBEMİZ YOKTUR !!!

Ben hiç gitmedim ama öyle sanıyorum ki değerini bilemedikleri malları oldukça ucuzdan satabiliyorlar.

O yüzden telefon laptop foto makinesi çok uygun olacağını sanmıyorum.
    Mesela sağlam bi pc kasası vardır içindeki bileşenleri tam okuyamazlar ve ortalama bi fiyat koyarlar oldukça uyguna alınabilir.

Yani bi note3'ü adam size niye 300 tl ye versin ki gider telefonculara okutur kafadan 800 tl. Bunu ben akıl ediyorsam onlar daha nelerini düşünmüşlerdir.

Yine de keşif için gidilir

• Ben geçen sene gittim. Laptop falan almayı düşünüyorsanız boşuna yorulmayın derim. Piyasa fiyatı neyse ona yakın bir fiyattan veriyorlar.
    Güneş gözlüğüdür falan orjinalinden anlıyorum diyorsanız birşey diyemem. Yani çok fazla umutlu olmayın. Zaten dükkan öyle pek büyük bir yer değil. Her şey karmakarışık...
  • Anadolu yakasından gitmek isteyen arkadaşlarla beraber gidebiliriz isteyen pm atsın haberleşelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteye şimdi baktım abi fotoğraf makinesine tıklayınca açılan menüde "profesiyonel" yazıyor bu da bana mahalleye gelen arap görünümlü dolandırıcı satıcıları andırdı.
  • cagataybas kullanıcısına yanıt
    buzdolabı yokmuşta unutulan bi kaç boeing-737 varmış. kredi kartına 12ye bölüyolarmış. sabah erken gidip kuyruğa girecem kalırsa kaparım bi tane
  • ben bu konunun aynısını 2 sene önce yine bu forumda okudum hatırladığım kadarını aktarayım kimseninde günahına girmek istemiyorum ama bu adamlar piyasadaki çöpleri toplayıp biz bunları havalimanından aldık insanlar bunları unutmuş diyerek insanlara satıyorlarmış. keşke biri o konunun linkini atabilse
  • Siteyi görmek yetiyor adama, daha kötüsünü görmemiştim

Bir de anket yapmışlar sitemizi nasıl buldunuz diye şıklar: iyi çok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferman1987

buzdolabı yokmuşta unutulan bi kaç boeing-737 varmış. kredi kartına 12ye bölüyolarmış. sabah erken gidip kuyruğa girecem kalırsa kaparım bi tane

tasıması zor olur onun....

• Oha burası benim evime 50mt mesafede arkadaşlar. Bir kez bile gitmedim ilk defa sizden duyuyorum. Sıcak fırsat dibimdeymiş de haberim yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Oha burası benim evime 50mt mesafede arkadaşlar. Bir kez bile gitmedim ilk defa sizden duyuyorum. Sıcak fırsat dibimdeymiş de haberim yokmuş

Ayrintili foto atmak sizin goreviniz artik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sürü çakma eşya var gidenler çok heveslenmesinler.
    Tekerlekli sandalye bile var onu kullanan adam nasıl unutur gider aklım almıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Bir sürü çakma eşya var gidenler çok heveslenmesinler.
    Tekerlekli sandalye bile var onu kullanan adam nasıl unutur gider aklım almıyor

Öyle deme bir mucize sonucu adam ayaklanmış olabilir onun için bırakmıştır belki

• Fotoğraflarda ipad falan var arkadaşlar bunlar mevcut olur mu ve fiyatları ne düzeyde olur acaba

• Kadiköyden nasıl gidilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Oha burası benim evime 50mt mesafede arkadaşlar. Bir kez bile gitmedim ilk defa sizden duyuyorum. Sıcak fırsat dibimdeymiş de haberim yokmuş

elektronik raflarina Detayli foto isterizzzzz

• İş hanında ufak bir dükkan burası alt kata elbiseleri yığmışlar Etiketli kullanılmamış deri ceketler her şey vardı. İhram bile vardı içlerinde beyler hacılardan biri unutmuş herhal. Üst katta da elektronik ıvır zıvır vs. vardı her ay ihaleden alınan toplu mallar gelirmiş değerli olanlar ilk günden gidermiş pek bir şey yoktu. Notebook telefon kalmamıştı zaten 10'unda ürünler gelecekmiş dediğiniz gibi. 3-4 dk durabildim kapatıyodu adam dükkanı. Yarın isterseniz detaylı foto çekip atabilirim. Nasıl bir yer oldugunu görmeniz açısndan
  • Güneş gözlüğü falan var mıydı gördünüz mü?

• fazla uyanık olmayın dükkan sahibi daha uyanıktır
  • Mr xXx kullanıcısına yanıt
    Hocam Sirkecide Tasiş'in yeri var. Orası buradan 10 kat daha iyi. İhale zamanını takip edin ve oradan alın derim.
    Çakma ve işe yaramaz bir sürü şey var. Elektronik kısmına gelince yukarıda da yazdım iyi mala iyi fiyat istiyorlar. Ürünün 2.el piyasası ne ise o fiyat.
    Bence karşıdan Avcılara kadar zahmet etmeyin derim ama siz bilirsiniz.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Vardı ama çakma mıdır orjinal maidir, orjinalse fiyatları uygun mudur, hepsine yarın bir göz atıcam
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.