Şimdi Ara

Havalimanında unutulan ürünler Avcılar'da satılıyor. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
37
Favori
126.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hasanpaşada kadıköy belediyesinin kapısını arkana al karşı yola geç hafif hafif yürü görürsün kapıda ceketler elbiseler var . kaliteli mallar var ancak daha çok bayan ürünler gözüme çarptı. ayakkabıdır çoraptır gömlek hilfiger dockers gavur malları var etiketli üstünde 315 euro diyordu bayan gösterdim kaç kuruş 200 dedi palto mahiyetinde. diğeri fikirtepedeymiş oraya üşendim olta, tencere tava bakacaktım.
  • Arkadaşlar avcılardaki yerin dışında bahsedilen bir de tasiş denilen yer var. tasiş'in türkiyenin bir kaç yerinde şubesi bulunmakta ve satılan ürünlerin hepsi internet sitesinde listelenmiş bulunmakta.http://www.tasis.gov.tr/yeni/index.htm ama bu sitede genellikle kaçak mallar olduğu söyleniyor. ürünler hakkında tam ve kesin bilgi verilmiyor. yerine gidip görmek lazım. ama şunu söyleyebilirim ki ürünlerin fiyatlarını veren experler hiç işten anlamıyor gibi. takım elbise 20 tl örneğin ama ne markası var ne birşeyi. ya da gözlükler ve saatler içinde aynı şey geçerli 20 tl'ye bvlgari gözlük olduğu söyleniyor sahteliği vs belirtilmemiş. böyle işte. herkes de listeye bir göz atsın derim. yukarıdaki internet sitesinden perakende satış sorgulamadan görebilirsiniz.
  • Ankarada var mı böyle mağaza? @Karakass

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araçların çoğu gümrükte oldu ki aldık bunları nasıl kullanıcaz ek bi vergi vericez mi prosüdür nedir ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deccal?

75 TL'ye laptop düşüren varmış dediler geldik.

yok artık daha neler. Avcılardaki yerine ben de giderim arada bir bakarım. elbise gani gani. Mont kazak bavul ayakkabı tişört pantolon kadın elbiseleri sürüsüyle.. Elektronik eşya da çok var ama şu var arkadaşlar bu adamlar da enayi değil, maldan anlıyorlar. İyi mal iyi para ediyor. Arada dandik malı iyi fiyata almak pek mümkün değil. Ha adamın anlamadığı bilmediği bir şey çıkar o ayrı mesele. Kalkıp da iphone 5'i iphone 4 parasına zaten alamazsınız keriz değil adamlar. Tek avantajı tr'de bulamayacağınız, bulsanız da çok para vereceğiniz şeyleri ucuza alıyorsunuz. ama ölü fiyatına değil.

gözlük filan da sürüyle..
  • xyria aynen katılıyorum anca anlamayacağı bir mal olacak o zaman ama heyecan yapmayacan bulduğunda ucuza kapatmak için.
  • Hocam avcılarda tam nerede eğer biliyorsanız cadde sokak ismi verirmisiniz.
  • Sonuçta birisine ait olan ve kendi rızasıyla satmadığı şeyler. 5 kuruş ucuza alıpta içinizin rahat etmemesi durumu var. Ben olsam almazdım.
  • Avcilarda marmara cd ustunde merkez camiinin caddesine cikmadan sagda pasajin icinde.. Turkcell bayiinin yaninda

• konu hort ancak devam ediyor mu böyle şeyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Hocam avcılarda tam nerede eğer biliyorsanız cadde sokak ismi verirmisiniz.

avcılarda yaya trafiğine açık, araç trafiğine kapalı olan cadde var bilirsiniz. o cadde üzerinde. avcılar meydan'dan aşağı doğru iniyorsunuz. Havuzlu yerin sağındaki pasajın içinde. Biraz daha aşağıda yeni camii inşaatı var. Bir de şöyle tarif edeyim. aşağı doğru indiniz. araçların geçtiği kesişen caddeye geldiniz. sağınızda simitçi var, simit sarayı. bu simitçinin olduğu binada, geriye yukarıya doğru giderken ilk değil, ikinci pasaj. giriş katında, pasajın sağında ve en sonda.
  • Anladım gibi tarif ettiğiniz yer ya hala duruyorsa rıdvan kuyumcu var pasaj içinde orası yada iş bankası sırasında.
  • sağında solunda kuyumcular var, evet. iş bankası o simitçiden sağa dönünce biraz ilerde. bu o köşeyi dönmeden yukarı doğru çıkarken solda. aşağı inerken de süs havuzunun karşısında, sağda. çok basit aslında yeri. oraya gidince kime sorsan gösterir.
  • Sirkecide ki nerde hocam bilen var mı yarın uğruyayım bi ?
  • Dikkat edin, titreşimli birşeyler karışmasın araya.
  • reactor1111 kullanıcısına yanıt
    Kardeş ankarada var gözüküyor ama neresindedir nedir ne değildir ben bilmiyorum onu.
  • 26_____ kullanıcısına yanıt
    hiç ama hiç bilmiyorum üstadım. ihale şartları vs sitede yazar büyük ihtimal ile ben bir göz at derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karakass

hiç ama hiç bilmiyorum üstadım. ihale şartları vs sitede yazar büyük ihtimal ile ben bir göz at derim.

Baktim hicam bi iki araba ve motosiklet buldum guzeldi ama cogu arac yqbanci plaka sasirtici

• quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

havaalanında unutulanları ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarına ihaleyle satıyorlar ha..

sevinip ucuza aldıklarınızdan pek hayır beklemeyin

haklısın memleketimde 3gs e ve D20 ye ihtiyacı olan binlerce insan var

kıyafet konusunda belki bağış yapılabilir ama verimli olacağını düşünmüyorum

Telefonlar tabletler vs. başarı gösteren öğrencilere dağıtılabilir ve çok iyi bir uygulama olur bence.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.