Şimdi Ara

Havalimanında unutulan ürünler Avcılar'da satılıyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
37
Favori
126.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

ben montumu unutmuştum bi kere havalimanında. eve gidene kadar hem üşüdüm hemde küfür ettim. Bu ürünleri alan kişi pek hayır beklemesin. ha çalınmış,ha unutulmuş sonuçda isteyerek bırakmıyor.

1 yıl bekliyormuş,1yıl hiç geri dönüp sormadın mı ki havaalanına.sanırım yetkililere ulaşmadan direk almışlar senin montu

rotar olmuştu,bende oyalanmak için dışarı çıkmıştım. acele ile bindim monta bakmak aklıma gelmemişti. Sonrasında bir mont için istanbul a dönmek abes olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 24 Eylül 2011; 13:40:39 >
  • Bende ipad için gittim 64gb ipad'e 1000 tl dediler ama üzerinde maç yapılmıştı sanki o kadar çizikti yani birde sakın ama sakın imei'si değiştirilemiyen cep telefonu almayın açmanız imkansız çünkü hiç bir cihaz kayıtsız değil hepsi imei'si btk tarafından kapatılan cihazlar.Ve aldığınız cihazları hiç bir şekilde değiştiremez ya da iade edemezsiniz 50 yaşında ki bir adamın aldığı açılmayan telefonu değiştirmek için geldiğinde çocuk gibi azarlanıp dükkandan kovulduğuna bizzat ben şahit oldum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

ben montumu unutmuştum bi kere havalimanında. eve gidene kadar hem üşüdüm hemde küfür ettim. Bu ürünleri alan kişi pek hayır beklemesin. ha çalınmış,ha unutulmuş sonuçda isteyerek bırakmıyor.

1 yıl bekliyormuş,1yıl hiç geri dönüp sormadın mı ki havaalanına.sanırım yetkililere ulaşmadan direk almışlar senin montu

rotar olmuştu,bende oyalanmak için dışarı çıkmıştım. acele ile bindim monta bakmak aklıma gelmemişti. Sonrasında bir mont için istanbul a dönmek abes olurdu.

ee ne diye küfür edip beddua ediyosun ?

akrabanı gönderseydin en azından, 1 sene malının arkasını arama sonra ha çalınarak ha unutularak gibi saçma bişey söyle.
  • Her zaman açıksa yazın İstanbul'a gittiğimde uğrarım bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: shanke

dükkana giden arkadaşlardan ricam bir kaç fotograf karesi çekselerde koysalar buraya ne güzel olur :)

aklıma gelmişti çekmek abes kaçar diye çekmedim..
    merdiven altı dükkan gibi bi görünümü var ufacık bir yer zaten..

*Telefonlar denildiği gibi kayıtsız piyasa fiyatından aşağı olabilir belki ama kayıt ettirilmeye kalkışıldığında yine piyasa fiyatını buluyor.. kimisinin bataryasını almışlar kimisi çizik içinde..
    *250 liraya iphone 3 16gb vardı sim kapağının olduğu kısım kırık diye bu fiyata veriyorlardı ( kasa filan bayağı çizik içindeydi )
    *valiz almayı düşünenler olabilir.. valizlerin kilitleri kırık hepsinin
    *fotoğraf makinelerine baktım pahalı geldi bana canon 400d vardı 900 lira fiyat koymuşlardı.. gg de yada sahibinden de daha ucuza var kaldı ki
    bunların ne kablosu ne şarj aleti ne de çantası var.
    *oraya bile teyzeler dadanmış teyzenin biri 3 tane kupayı pazarlıkla 5 liraya aldı sonra geride kalan diğer kupalara da göz koydu bi şekilde onu da almayı başardı :D
    *bir sürü tekerlekli sandalye vardı bi adam tekerlekli sandalyesini nasıl unutup gidebilir ki onu anlamış değilim

eğer giderseniz zayıf esmer uzun boylu olan çocukla konuşmamaya çalışın fiyatı zor düşürüyor ve yüksek fiyat çekiyor bilginize

birşeyler almak için kendimi çok zorladım ama işe yarar birşey bulamadım dükkanda işe yarar fazla birşey yok açıkcası..
  • ya zaten 1 yıl bekletilen eşyalarsa bunlar içerisinde yeni telefon olma ihtimali yoktur ki
  • tasişin sayfasında rolex saat 50 tl diyor
  • Ben Sirkeci'deki yerlerine gitmiştim. Bırakın ürünlere bakmayı, içeride 5 dk. kalamadım bile. Orada sağlam mal bile bozulur.

Hem düşünün alanda çok ucuza bir ürün olacak (ya da gümrükte el konmus bir ürün de olabilir) alanda çalışan binlerce kişi araya adam sokmayacak hadi oradan yırttı ihalede tanıdıklara haber verilmeyecek hadi onu da geçtim bu mağazalarda millet eşe dosta raf altı yapmayacak. Hiç zannetmem ama siz yine de gidip bakın aklınız kalmasın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginkurt

Ben Sirkeci'deki yerlerine gitmiştim. Bırakın ürünlere bakmayı, içeride 5 dk. kalamadım bile. Orada sağlam mal bile bozulur.

Hem düşünün alanda çok ucuza bir ürün olacak (ya da gümrükte el konmus bir ürün de olabilir) alanda çalışan binlerce kişi araya adam sokmayacak hadi oradan yırttı ihalede tanıdıklara haber verilmeyecek hadi onu da geçtim bu mağazalarda millet eşe dosta raf altı yapmayacak. Hiç zannetmem ama siz yine de gidip bakın aklınız kalmasın...

sirkecideki hangi yerde sağlam mal bile bozulur merak ettim. içerde 5 dk kalamamandaki sebebi de anlamadım.

ki karıştırdığınız bişey var, sirkecideki tasiş, resmi devlet satış mağazası. bu konudaki yer adamın birinin ihaleyle aldığı malları satması.

1000 liraya kutusu açılmamış D80 vardı tasişte, aynı şekilde 1500 liraya D90. 10 liraya koss'un markafoni indirimlerinde bile 85 liraya sattığı kulaklığı aldı forumdan pek çok kişi.

600 dolarlık network ekipmanını 50 liraya aldım, ha dersen herşey bu kadar güzel mi değil, ama içerde sağlam ürün bozulur demene anlam veremedim.

tasişte illa gümrükte kalmış mallar satılmıyor, haczedilmiş, el konmuş ya da kaçakçılıktan yakalanmış ya da ithal edilmiş ama gümrükten çekilmemiş ürünler de satılıyor.

tasişte bazen fiyatlar çok saçma olabiliyor, 1080P'nin yazdığı 50 60 70 tl lik disklerle beraber 20-25 liraya 320GB 2.5" disk sattı adamlar. ki belirli bir süre alınmayan malların fiyatını da bir süre sonra indiriyorlar.
  • Ankara'da var mı arkadaşlar böyle bir yer?
  • sirkecide ki yeri biraz tarif edermidiniz ltf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TAKİP
  • quote:

Orijinalden alıntı: suganzm

sirkecide ki yeri biraz tarif edermidiniz ltf

İstanbul Satış Mağazası

Hocapaşa Mah. Ebusuud Cad No:21 Sirkeci

Mağazamız Çalışma Gün ve Saatleri:

Pazartesi-Cuma: 09:00-16:30
    Cumartesi : 10:00-16:30

Tel :( 0 212) 514 68 22
    Faks:( 0 212) 514 68 17
  • Yarın gitsek bir şeyler var mıdır acaba Avcılarda ?
  • topuklu ayakkabı warmıydu ,rugan filan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: enginkurt

Ben Sirkeci'deki yerlerine gitmiştim. Bırakın ürünlere bakmayı, içeride 5 dk. kalamadım bile. Orada sağlam mal bile bozulur.

sirkecideki hangi yerde sağlam mal bile bozulur merak ettim. içerde 5 dk kalamamandaki sebebi de anlamadım.

ki karıştırdığınız bişey var, sirkecideki tasiş, resmi devlet satış mağazası. bu konudaki yer adamın birinin ihaleyle aldığı malları satması.

1000 liraya kutusu açılmamış D80 vardı tasişte, aynı şekilde 1500 liraya D90. 10 liraya koss'un markafoni indirimlerinde bile 85 liraya sattığı kulaklığı aldı forumdan pek çok kişi.

600 dolarlık network ekipmanını 50 liraya aldım, ha dersen herşey bu kadar güzel mi değil, ama içerde sağlam ürün bozulur demene anlam veremedim.

tasişte illa gümrükte kalmış mallar satılmıyor, haczedilmiş, el konmuş ya da kaçakçılıktan yakalanmış ya da ithal edilmiş ama gümrükten çekilmemiş ürünler de satılıyor.

tasişte bazen fiyatlar çok saçma olabiliyor, 1080P'nin yazdığı 50 60 70 tl lik disklerle beraber 20-25 liraya 320GB 2.5" disk sattı adamlar. ki belirli bir süre alınmayan malların fiyatını da bir süre sonra indiriyorlar.

Sevgili SPaCeLoRD,

Ben gördüğümü söyledim sen de gördüğünü söylüyorsun, evet ben 5 dk. kalamadım ve içeride sağlam mal bozulur diyorum. Bana göre neden mi?
    İçerisi ufak, eşyalar yerde, tezgahtarlar kalabalığa yardımcı olamıyor vaziyetteydi 5 dk. duramamamın sebebi bu,
    İçeride sağlam mal bozulur, evet bana öyle geldi çünkü açık kutularda insanların yürüdüğü koridorlarda (ve o ufacık yere rağmen) seramik kahve fincanı satıyorlardı...

Ben gideli uzun zaman oldu belki de sen son zamanlarda gitmişsindir de değişmiştir bilemiyorum, ayrıca güzel ürünler bulmuşsunuz şanslısınız demek ki

o yüzden ben de arkadaşlara gidip kendilerinin bakmasını tavsiye ettim, buraya sadece tecrübelerimizi yazıyoruz ki insanlarda giderken az da olsa bilgi sahibi olabilsin...

İyi Alışveriler...
  • bende polemiğe dahil olayım... sirkeci'deki tasiş bazen tıka basa dolu olsa da öyle olanların bozulacağı bir yer değil kanımca... zira çok alış-veriş yapan biri olarak söylüyorum bunu... gidip bir şeyler alayı düşünen arkadaşlar varsa bir kaç önerim var,
    mesela elektronik ürün alırken kesinlikle deneyin. telefon ise açın deneyin.
    oem ürünler varsa harddisk,ram v.b size tavsiyem uzak durun.ya da şöyle söyleyeyim çalışacak gözüyle bakmayın. ekran kartı,harddisk aldım ve bunlara yaklaşık 70 tl verdim. sonuç çalışmıyor. kısaca olay bu parayı gözümden çıkardım ne olacak diye yaklaşın,çalışırsa ne mutlu.Geri iadesi de yok.
    başka bir anı daha hasbro'nun kutu oyunları geliyordu bir ara,twister,mastermind gibi... onlardan da satın aldım.buradaki dikkat edilecek de şudur; kutunun dışında türkçe yazmıyorsa almayın.Oradaki yetkili bana dışı fransızca yazan bir oyunu içi türkçedir diye sattı. [not:oyun hala duruyor istiyene satabilirim :) ]
  • 75 TL'ye laptop düşüren varmış dediler geldik.
  • 20 tl gerçek deri mont varmış
  • hasanpaşadaki yerlerine gittim ancak çokda ucuz değil veya millet kapmış işe yarar şeyleri
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.