Şimdi Ara

Havalimanında unutulan ürünler Avcılar'da satılıyor. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
37
Favori
126.772
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avcılarda oturan bir tanıdık dün gitmiş. İçerisi tıklım tıklımmış,girmeden geri dönmüş.
    Haftasonu felan zaten niyetlenmeyin bile bence .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

havaalanında unutulanları ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarına ihaleyle satıyorlar ha..

sevinip ucuza aldıklarınızdan pek hayır beklemeyin

katılıyorum..
  • mesajım bulunsun
  • boşuna gelmeyn. Herseye kafadan fiyat biciyolar. Birinin 50 dedgne oburu 150 diyor :) kisacasi bos bi iş. Hiç ugrasmayn. Zaten urun fln yok. Kirli kiyafetler disnda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

havaalanında unutulanları ihtiyaç sahiplerine dağıtacaklarına ihaleyle satıyorlar ha..

sevinip ucuza aldıklarınızdan pek hayır beklemeyin

haklısın memleketimde 3gs e ve D20 ye ihtiyacı olan binlerce insan var

kıyafet konusunda belki bağış yapılabilir ama verimli olacağını düşünmüyorum
  • iyi de kayıtsız telefonlar falan beyazıtta doğubankta yine bu fiyatlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Bildiğim kadarı ile Havaalanı ve gümrükte takılan eşyaları ihale ile satılıyor.
    En iyileri ayrılıyor ne oluyorsa artık, sirkeci 2-3 mağazaya geldiğini görmedim.
    Sirkeci de HDD fiyatlarına 70-100-150 tl etiketler var hiç de uygun değil bu gibi yerlerden bi cacık olacağını düşünmüyorum.Giyim ürünlerinde mont gibi uygun fiyatlı marka ürünler düşebiliyor.

Belki Avcılardaki farklıdır.Varsa bir galaxy s alalım 300-350tl ye htc de olur yeterki 1ghz lik cpu su olsun

sirkeciye zamanınd açok iyi mallar geliyodu, sonradan piyasa altına veridklerini farkettiler fiyatları değiştirdiler.

son zamanlarda da erenköy açılınca pek bişey gelmez oldu.

erenköy derken, anadolu yakası erenköy den mi bahsediyorsunuz?
    erenköy de tam olarak nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: wallace_son

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

Bildiğim kadarı ile Havaalanı ve gümrükte takılan eşyaları ihale ile satılıyor.
    En iyileri ayrılıyor ne oluyorsa artık, sirkeci 2-3 mağazaya geldiğini görmedim.
    Sirkeci de HDD fiyatlarına 70-100-150 tl etiketler var hiç de uygun değil bu gibi yerlerden bi cacık olacağını düşünmüyorum.Giyim ürünlerinde mont gibi uygun fiyatlı marka ürünler düşebiliyor.

Belki Avcılardaki farklıdır.Varsa bir galaxy s alalım 300-350tl ye htc de olur yeterki 1ghz lik cpu su olsun

sirkeciye zamanınd açok iyi mallar geliyodu, sonradan piyasa altına veridklerini farkettiler fiyatları değiştirdiler.

son zamanlarda da erenköy açılınca pek bişey gelmez oldu.

erenköy derken, anadolu yakası erenköy den mi bahsediyorsunuz?
    erenköy de tam olarak nerede?

1080P'nin bahsettiği sirkecideki mağazaların 1 i devlet satışı diğer 2 si de ihaleyle alıp sonra satanların yerleri. Uyanıklar adıı da gümrük market yapmış

Develete ait olan yer TASİŞwww.tasis.gov.tr kısmındaki perakende satış bölümünden adresi ve sorgulama bölümünden de güncel olmasa da hangi malların oluğunu görebilirsin.

• Yarın sabah erkenden gitmeyi düşünüyodum, az önce haberlerde gördüm bi de netten bakayım dedim yorumları görünce vazgeçtim :D Ya aslında ben cep telefonu almayı falan düşünmüyorum, bu yurtdışına açtırma olayı falan uyuz bi iş. Laptop lara da güvenemiyorum, sonuçta 300-500 TL ye de satsalar yüksek bi miktar bi öğrenci için. Sonra bi sorun çıkarır falan, üzülürüm yani (:

Ben mp3/mp4 oynatıcı iPod, Sony Walkman tarzı bişi almak istiyorum aslında, gitsem mi sizce? Öyle bi cihazda fazla problem çıkmaz diye düşünüyorum, ayrıca çakmasını da kakalayamazlar, çalıntı olma ihtimali de daha düşük olur (:
  • Haftasonu istanbuldayım bir bakayım :)
  • beyler bir bok yok afedersiniz boş tere gitmeyin. telefonların hepsi kayıtsız vede ellettirmiyorlar pilleri vs yok. denemeden alacaksın yani fiyatlarda uygun değil. sirocco vardı 300 tl dedi ve kayıtsız. telefoncularda 200 250 arasına bulursunuz mesela.

dandik ekranlı dvd playerlar çin malı tablet pc ler eski püskü giyimler var.

boş yere gitmeyin milletin çöpünü satıyorlar işte
  • ya zaten iyi bişey olsa bu tür yerleri takıp eden çakallar hemen alirlar. veya eşe dosta akrabaya hatta kim satiyorsa bu adamın başka dükkanı vardir orada satiyordur.
  • Haberlerde izledim, ihaleyi 227 bin TL'ye kapatmışlar ve tam 220 adet bavul varmış, şimdi bavul başına 1000 TL'den fazla gelir elde etmeli ki parayı çıkarıp ara geçsin, hiç mantıklı görünmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Haberlerde izledim, ihaleyi 227 bin TL'ye kapatmışlar ve tam 220 adet bavul varmış, şimdi bavul başına 1000 TL'den fazla gelir elde etmeli ki parayı çıkarıp ara geçsin, hiç mantıklı görünmüyor.

işporta mallarıın ekleyerek 220 bavulu 440 bavul yaparlar
  • Ankarada yok mu boyle bir yer ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Ankarada yok mu boyle bir yer ?

tasiş'in ankara şubesi var.

detaylar içinwww.tasis.gov.tr
  • İzmirde yok mu bunlardan
  • ben montumu unutmuştum bi kere havalimanında. eve gidene kadar hem üşüdüm hemde küfür ettim. Bu ürünleri alan kişi pek hayır beklemesin. ha çalınmış,ha unutulmuş sonuçda isteyerek bırakmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast

ben montumu unutmuştum bi kere havalimanında. eve gidene kadar hem üşüdüm hemde küfür ettim. Bu ürünleri alan kişi pek hayır beklemesin. ha çalınmış,ha unutulmuş sonuçda isteyerek bırakmıyor.

1 yıl bekliyormuş,1yıl hiç geri dönüp sormadın mı ki havaalanına.sanırım yetkililere ulaşmadan direk almışlar senin montu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dükkana giden arkadaşlardan ricam bir kaç fotograf karesi çekselerde koysalar buraya ne güzel olur :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.