Şimdi Ara

Havalimanında unutulan ürünler Avcılar'da satılıyor. (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
37
Favori
126.767
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakin oldugu icin gittim.
    saticilar pek cana yakin degil.
    Urunlerin bircogu orjinalden cok cok uzak.

hangi parfumu sorsam 120 lira ama bana 100e birakiyor
    sise full dolu kutusu yok kapagi tam oturmuyor ama sordummu orjinal.

Sattiklari urunu kesinlikle geri almiyorlar.

Gitmeyi dusunen varsa buna gore gitsin bence. Bitpazari.

• Gittiğimde bavul aldım. Dışarıda ne kadar bilemem ama 50 TL'ye aldim ve memnunum. Ihtiyacım vardı aldim geçtim.

Çok fazla kıyafet var. Ucuza kapatmak isteyen varsa gidebilirler. Büyük beklenti içinde olmayın derim, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hafta içi gidilmeli. Fotoğrafçılar veya model çekimi yapan kişiler, uygun kıyafet bulabilirler ucuz fiyata. Elektroniğe bakmadım, çok kalabalıktı bakamadım daha doğrusu. Heykelin oradan devam ettiğinizde yolun sonuna doğru sağda kalıyor. Yeni ürünlerin geleceğini de söylediler.

Bilginize,
  • *Büyük beklenti ile gitmeyin , yolunuz düşerse uğrayın

*tutabildiğine kafasına estiği fiyattan veriyor , öyle aman aman bir durum söz konusu değil

*Güler yüz beklemeyin , alıyosan al almıyosan bak dalgana misali :)
  • 15 liraya powerball neon aldım bugun :)

• Parfüm duty free olduğundan dolayı yolcular havalimanı içinde zaten ucuza alırlar. Dükkanda satılan parfümlerin bir çoğu muhtemelen sahtedir. Arada ikinci el ve sahte ürünleri de kakalıyorlar. Biliyorlar piyasayı adam açar iki kelime google araması ile fiyatlara ulaşır.
  • Esnaflik sıfır avcilardaki yerde. Musteriyle hasım gibi munasebet kuruyorlar. Boyle adamların bu sekilde para kazanmalarına inanamıyorum. Parfumun sahte oldugunu soyledigimde kavga edecekti uzatsaydım terbiyesiz herif. Hayır markayi piyasayi biliyormus gibi tartisiyor bir de komedi. Elektronik barkodlu ya da orjinal parfumler de mevcut, fakat anlamıyorsanız almayın bence.
  • Orda airsoft bulunurmu

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfie

Gittiğimde bavul aldım. Dışarıda ne kadar bilemem ama 50 TL'ye aldim ve memnunum. Ihtiyacım vardı aldim geçtim.

Çok fazla kıyafet var. Ucuza kapatmak isteyen varsa gidebilirler. Büyük beklenti içinde olmayın derim, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hafta içi gidilmeli. Fotoğrafçılar veya model çekimi yapan kişiler, uygun kıyafet bulabilirler ucuz fiyata. Elektroniğe bakmadım, çok kalabalıktı bakamadım daha doğrusu. Heykelin oradan devam ettiğinizde yolun sonuna doğru sağda kalıyor. Yeni ürünlerin geleceğini de söylediler.

Bilginize,

50 çok değil mi be o para verilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Al1mert

quote:

Orijinalden alıntı: wolfie

Gittiğimde bavul aldım. Dışarıda ne kadar bilemem ama 50 TL'ye aldim ve memnunum. Ihtiyacım vardı aldim geçtim.

Bilginize,

50 çok değil mi be o para verilir mi

50 tl'nin, o boyuttaki bir bavul için "çok" olduğunu düşünmüyorum. Hatta uygun bir fiyat, bu yaz kullandık eşimle birlikte, 2mizin tüm eşyalarını rahatça aldı ve yırtılma vs.de olmadı. Memnunum.

• Arkadaşlar 100 tl den 4 parfüm aldım orjinalı ayırt edebilirim ürünlerin büyük kısmı orjinal yüzde 20 lik bir kısım sahte. Ancak! Kesinlikle ve kesinlikle tarihi geçmiş orjinalitiyle alakası olmayan bozulmuş mallar. 2 güneş gözlüğü aldım birinde birşey yoktu diğerinin sapı çatlamıştı değiştirtirim dedim sağlam olan numaralı cam çıktı. Çatlak saplı olanı değiştirmek içinse kendi mağazası 370 tl fiyat çekti. Yani ucuz buldum alayım diye evdeki bulgurdan olmayın. 2.si her ürünün fiyatına internetten bakıp ortalama yarı fiyatı gibi bir fiyat veriyorlar. Ulan ürün kullanılmış, yıllarca elden ele gezmiş kim bilir havalimanı depolarında Ne şekilde muhafaza edilmiş yani ne badereler atlatmış senin internetten ürünün fiyatına bakıp bir fiyat vermen mantıklımı? Diğer bir kısım satıcılar çok kapa 10 dk bakındın diyelim hadi hadi kalabalık yapmayalım gibi ifadeler kullanıp alıcaksan bak falan deyip sinir bozuyorlar. Gidemeyenler hiç üzülmesin gidenlerde böyle adamlara prim vermesin kardeşlerim. Gidin adam akıllı 3 kuruş fazlasına garantili tertemiz kutusunda ürünler alın. Ben yandım siz yanmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozerozgul82

Arkadaşlar 100 tl den 4 parfüm aldım orjinalı ayırt edebilirim ürünlerin büyük kısmı orjinal yüzde 20 lik bir kısım sahte. Ancak! Kesinlikle ve kesinlikle tarihi geçmiş orjinalitiyle alakası olmayan bozulmuş mallar. 2 güneş gözlüğü aldım birinde birşey yoktu diğerinin sapı çatlamıştı değiştirtirim dedim sağlam olan numaralı cam çıktı. Çatlak saplı olanı değiştirmek içinse kendi mağazası 370 tl fiyat çekti. Yani ucuz buldum alayım diye evdeki bulgurdan olmayın. 2.si her ürünün fiyatına internetten bakıp ortalama yarı fiyatı gibi bir fiyat veriyorlar. Ulan ürün kullanılmış, yıllarca elden ele gezmiş kim bilir havalimanı depolarında Ne şekilde muhafaza edilmiş yani ne badereler atlatmış senin internetten ürünün fiyatına bakıp bir fiyat vermen mantıklımı? Diğer bir kısım satıcılar çok kapa 10 dk bakındın diyelim hadi hadi kalabalık yapmayalım gibi ifadeler kullanıp alıcaksan bak falan deyip sinir bozuyorlar. Gidemeyenler hiç üzülmesin gidenlerde böyle adamlara prim vermesin kardeşlerim. Gidin adam akıllı 3 kuruş fazlasına garantili tertemiz kutusunda ürünler alın. Ben yandım siz yanmayın.

paylaştığın deneyim için teşekkürler

• Elektronik bölümünde fotoğraf makinalarına bakan var mı ? işe yararr bişeyler var mı acaba
  • ihaleyle depozito vererek gidip direkt gumrukten almak lazim bedavadan biraz pahalıya gelir ama değer[D:]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiye Şişliye yakın mı burası şehir dışından geleceğim de

• ftm1633 F kullanıcısına yanıt
    Mecidiyeköyden metrobüse binip direkt avcılara gidebilirsin dostum
  • Çöp.gitmiştim.

• cnkst kullanıcısına yanıt
    hocam bu unutulan malların ihalesi nerde oluyor bilgin vamrı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.