Şimdi Ara

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
50
Favori
475.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    BENDE DE SATILIK HATSAN AT 44 LW 10 PCP HAVALI VAR FULL SET VAR.MERAKLISINA DUYRULUR...

TÜFET + 3-9X44 IŞIKLI DÜRBÜN
    ÖZEL DÜRBÜNLÜ TÜFEK TAŞIMA KILIFI
    2 ADET 10 LU ŞARJÖR
    HATSAN WEBLEY TRİ PUMP POMPA VE EKİPMANLARI
    ÇATAL AYAK V.S.

SIFIR SARSINTI, SIFIR TEPME OLDUĞU GİBİ 100-150 METRE STABİL ATIŞ YAPILABİLMEKTEDİR.
    KIRMALI TÜFEKLER GİBİ TEPME YOKTUR.
    NAMLU ÇIKIŞ HIZI 340METRE/SANİYEDİR.

SETTE ÇALIŞMAYAN VE ARIZALI OLAN HİÇBİR EKİPMAN BULUNMAMAKTADIR. SET FİYATI 1300-TL DİR.
    HEPSİ FAAL ÇALIŞIR VAZİYETTEDİR.  Havalı Tüfek Kullananlar Buraya!
     Havalı Tüfek Kullananlar Buraya!

İRTİBAT : 0 533 614 07 50 KAYSERİ
    E-MAİL : sniperesky@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akrep38 -- 29 Temmuz 2016; 19:12:36 >
  • V4Vendetta26 V kullanıcısına yanıt
    hiç düşünme kral puncher breakers al
  • satrobali S kullanıcısına yanıt
    Tüfek almak isteyenler elimde çok temiz Hatsan Mod.125 Sniper 5,5 mm havalı tüfek VORTEX Piston tüfek var.. Dürbünü hiç takılmadı bile ..Fiyat 375 tl..Elden teslim etmek içni Kayseri içi tercihimdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan38010 -- 1 Ağustos 2016; 15:42:07 >
  • GAMO HUNTER 440 NAMLUDAN KIRMA 4,5 mm. HAVALI TÜFEK atılıktır.
    üzerinde 400 tl değerinde gamo dürbün mevcuttur.
    sadece 2 gün kullanıldı ve toplamda maksimum 50 adet atış yapıldı. o dan farksızdır.
    fotoğraflarda görünen farklı cesitlerde 1000 den fazla pellet ve harbi bakım ekipmanlarının tamamı ve kaliteli taşıma kılıfı hediyedir.

http://3.1m.yt/mQlJFKw.jpg
    http://3.1m.yt/hPMrTHD.jpg

fiyat 550 tl dir

05304091505

MALZEME : AĞAÇ KUNDAK

ÇELİK NAMLU

KAPASİTE : TEK ATIŞ

NAMLU ÇIKIŞ HIZI : 305 M/SN

AKSESUAR :AYARLI GEZ FOSFORLU ARPACIK

ETKİLİ MENZİL : 150 MT

• Stoeger X50 5.5 Synthetic Combo gamo Dürbünlü Havalı Tüfek satılıktır.
    üzerinde 400 tl değerinde gamo dürbün mevcuttur.
    sadece 2 gün kullanıldı ve toplamda maksimum 50 adet atış yapıldı. o dan farksızdır.
    fotoğraflarda görünen farklı cesitlerde 1000 den fazla pellet ve harbi bakım ekipmanlarının tamamı verilecektir.

fiyat 450 tl dir.

05304091505

http://3.1m.yt/TVIxDeJ.jpg
    http://3.1m.yt/yyK6DS1.jpg
    http://3.1m.yt/tsEd11o.jpg Havalı Tüfek Kullananlar Buraya!
    System.ArgumentException: Parameter is not valid.
    at System.Drawing.Bitmap..ctor(String filename)
    at UploadPhoto.Page_Load(Object sender, EventArgs e) Havalı Tüfek Kullananlar Buraya!
  • Yakınlarda bende bir adet tüfek almayı planlıyorum, yeni başlayanların için önerileriniz nelerdir. Altta ki linkte olan silah nasıldır marka olarak
    http://www.hepsiburada.com/kral-n-01-s-havali-tufek-seti-p-OUTPR716336
  • Arkadaslar Hatsan bellibir ucret karsiligi vortex piston takiyor mu ? pek arastirmadan mod 125 th aldim vortex daha iyi diye yorumlar okudum. Fabrika bi ucret alip bu tüfeğe vortex takar mi ? bilgisi olan aydinlatirsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hatsan mod 125 sniper vortex nasildir ? önerir misiniz ? ayrıca dürbün için dampa gerekir mi ? bazı yerlerde yaylı değil piston mantığıyla çalıştığı için gerekmez demişler ama bazıları ise çok güçlü bir silah o yüzden gerekir demiş. Yardımcı olursanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: RayMcCall

Arkadaslar Hatsan bellibir ucret karsiligi vortex piston takiyor mu ? pek arastirmadan mod 125 th aldim vortex daha iyi diye yorumlar okudum. Fabrika bi ucret alip bu tüfeğe vortex takar mi ? bilgisi olan aydinlatirsa sevinirim

Evet yapiyor ara hatsani odemeyi yap kargola sana degisip versinler

• Havalı tüfekle av yasaktır. İnsanları yanlış bilgilendirip yasaları çiğnemelerine sebep olma.

• Yasaksa kabul..
    Zevkine atış yapmaya devam o zaman..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bulent3333 -- 25 Ağustos 2016; 0:01:53 >
  • Bu silahların gövdesi nasıl? Metal mi, plastik mi ? Gerçek silah gibi mi yani ? Galiba sessizmiş bu havalı silahlar adı üstünde.

Bana aslında ses yapan bir şey lazım, köye gitme durumum var. Gece yolda yürürken, yaban domuzlarına zarar vermek istemiyorum. Sadece korkup kaçsınlar diye bir şeyler almak istiyorum.

Sizce şu tarz bir şey alsam nasıl olur?

http://www.avfoni.com/urun/retay-eagle-dessert-mat-siyah-ses-tabancasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 26 Ağustos 2016; 12:06:45 >
  • Var mı 50 75 metreden atış yapacağım bir tüfek bütçe 300 350 bekliyorum tavsiyeleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Coroic

Var mı 50 75 metreden atış yapacağım bir tüfek bütçe 300 350 bekliyorum tavsiyeleri

MODEL:Hatsan mod 125 SAS QUATRO
    KALİBRE:5,5 mm
    NAMLU:510 mm
    UZUNLUK:1255 mm
    AĞIRLIK:3650 gr
    NAMLU ÇIKIŞ HIZI:(5,5 ; 305 m/s)
    TÜR:Namludan kurmalı
    DİĞER:Hassas yiv set çekilmiş çelik namlu
    Otomatik tetik emniyeti
    Ergonomik dizayn Montekarlo stili plastik dipçik
    Daha iyi kavramak için kabzede boğaz alası, Sağ-sol ve yükseklik ayarlanabilen truglo gez
    Sarsıntı Azaltıcı SAS özelliği
    Yeni versiyon Dürbün kızak ve kanalı , Kapalı truglo arpacık 3-9 x

Ben toplamda 200 pellet civarı atabildim çok fazla çıkamıyorum aracım olmadığından ve kalabalık ve nezih bir semtte oturduğum için sadece pikniklerde ya da balık avında kullanabildim askere de gidip geldim bu arada mod 80 kardeşimin / mod 85 abimin /At 44 abimin/Av tüfeği de abimin/ askerde de G3 kullandım mod 125 içlerinde av tüfeğinden ve G3 den sonra en güçlüsü At 44 oyuncak tabanca hissi veriyor hiç sevmedim o nedenle Vortex piston yaptırmadım.

50-100 metre civarlarında internette videolar var mod 125 tüm serileri için hatta yayı çok güçlü olduğundan tepmesiyle üzerinde dandik dürbünler hemen bozulur kaliteli ayak ve dürbün almak lazım ya da benim gibi lazer takacaksın en temizi ben lazer taktım 100metre rahat gösteriyor deneyemedim bile hala aracım olmadığından elimde tüfekle de dolaşılmaz herhalde, en kralı lazer oldu ancak elimde dürbün de duruyor olması lazım dürbün işi beni bozuyor beceremiyorum çünkü normalde uzak gözlüğü takıyorum bir de gözlükle bakınca açı iyice garip geliyor.

Fiyatım 200 lira piyasada 400 altında bulmak zor bence iyi fiyat verdim Hatsan Mod 125 SAS QUATRO tüfek dediğin teper arkadaş yoksa git oyuncak tüfek al pıt pıt pıt .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 8 Eylül 2016; 15:42:01 >
  • Arkadaşlar selamlar;

Hatsan BT65-RB 5.5mm Ahşap Kundak setim satılıktır

Kondisyon olarak çok iyi durumdadır.Faturası vardır.Bugüne kadar yaklaşık 500 pelet atabildim.

Tüfeğin yanında aksesuar olarak vereceklerim şu şekilde:

-6lt 300 bar hava dolum tüpü (İstanbulda yaşayan hobiyle ilgilenenler tanır Rüştü abi'den alınmıştır)

-Yüksek basınçlı güvenli dolum aparatı

-Üç kademeli metal bipod çatal ayak

-Moderatör(Susturucu)

-Dürbün Körüğü

-Sergileme amaçlı arka kısım destekleme aparatı (El yapımı fotoğrafta görülebiliyor)

-Kutudan çıkan separatör,tüp boşaltım aparatı,2 adet şarjör,Plastik korumalı taşıma çantası,Optima 3-12x44 ışıklı paralakslı dürbün

Elden teslimat öncelikli tercihimdir.Satma sebebim başka bir hobi için bütçe yaratmaktır. Geforce 1060 veya 1070 ile takas düşünebilirim altı üstü konuşulur..
    Üzerine nakit alabileceğim şekilde takas düşünebilirim.

Barış Aydın - 0535 424 01 03 - Detaylar telefonda verilebilir.Whatsup yoluylada ulaşabilirsiniz.
    Fiyat olarak 1400 TL düşünüyorum ama ufakta olsa pazarlık payı vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeroLynx -- 8 Eylül 2016; 17:29:10 >
  • Selamun Aleykum. Arkadaşlar ben ikinci el Hatsan Striker Edge Almayı düşünüyorum. Hatsan Striker Edge 5.5 mm ve yanında Ansar 3-9x50E Yeşil, Kırmızı ve siyah ışıklı dürbün ile birlikte 140 Tl. Ayrıca silah 1 yıl garantili. Ürünün özellikleri ve fiyatı hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler...
  • Beetle Juice kullanıcısına yanıt
    Hocam Hatsan Strike Edge 5.5 mm bir silah var. 1 yıl da garantisi var. Yanında da Ansar 3-9x50E model dürbün var. Fiyat 140 Tl. Sizce ürün ve fıyatı nasıl?
  • Ben bugün striker edge ve bir kutu ithal pellet'i 150 liraya aldım. Başlangıç olarak kullanıcam.
    Aldım ama nerde sıkıcam bunu bilmiyorum :)
    İstanbul anadolu yakasındayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Beyler benim farklı bir sorum olacak size.

Ben Almanyada Yaşıyorum ve burada 7.5 jouleden (enerji) den fazla olan havalı tüfeklerin kulanılması yasaktır.

türkıyede Hatsan Mod 125 var her defasında bir sorun çıktı ve ben MALESEF getiremedim tüfeğimi.

Bugün ise Almanyadan Dükandan bunuhttp://www.kotte-zeller.de/Haemmerli-Hunter-Force-600-Combo-Luftgewehr-45-mm-inkl-4x32-Zielfernrohr.htm?websale8=kotte-zeller-shop&pi=9789 Aldım maksat iş olsun biraz skıntı atayım.

şimdi asıl sorum şu ben bu tüfeğin YAYINI değiiştirerek 7.5 olan Joule yi 16 yada daha üzerine getirmek istiyorum?
    Ama ilaki o markanın o modelin mi tüfeğin YAYINI alıp takmalıyım yoksa önemli olan en boy ve yaslılıkmı?

Lütfen bu konuda bana yardımcı olursanız seviriim internete çok araştırdım ama bulamadım MALESEF.

ve tüfeğe yaya bakıp mesela örneklerde vere bilirsiniz.

ben size örnek bir yay link paylaşayım.

Örnek Yay :http://www.sportwaffen-schneider.de/product_info.php/products_id/20319

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsiL27 -- 22 Eylül 2016; 22:04:24 >
  • Merhaba arkadaşlar konu o kadar ilgimi çekti ki baştan sona herkesin yorumunu okudum ve bilgi edinmeye çalıştım.Ve bende bir havalı tüfek almaya karar verdim sizlerinde bilgisine dayanarak seçimimi yapacağım. Şimdi kararsız kaldığım tüfekleri paylaşayım ve hangisini veya başka türden öneriniz varsa lütfen nedeni ile paylaşın.
    1-Stoeger X20 S air rifle combo mi? stoeger x50 mi?
    2-Hatsan 125 ve vortex
    3-hatsan mod99
    4-norica goliath g88
    5-diana mod 46 studzen
    6-Stoeger X20 Suppressor
    7-Fx boos
    8-Benjamin Titan Nitro
    9-CROSMAN TR77
    10-Gamo Hunter IGT
    11-at-44-10 NEW LONG
    12-Hatsan BT65
    13-Hatsan mod 135
    14-HATSAN Dominator 200 W

Bunların arasından hangisini tercih etmeliyim ya da 1000 tl aralığında öneriniz var mı teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.