Şimdi Ara

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
50
Favori
475.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BayernM

quote:

Orijinalden alıntı: aydin96

quote:

quote:

Kalibre Seçimi : 5.5 mm 105,00 TL 1 Adet

Gamo Pro Magnum 5.5 mm Havalı Tüfek Saçması 7,91 TL 1 Adet 7,91 TL

bu saçmadan aldım bişey olurmu acaba ?

çok güzel dostum güle güle kullan

teşekkür ederim arkadaşım bakim 22.03.2012 de ne olucak perşembeye geliyomuş bizimkiler bilmio desem söyledim alıcamı ben babaanemlerde kalıyorum köyde annem babam istnbulda. herkese söyledim bak alıcam valla alıcam aldım 113,26tl den ne olucak be bugün alışveriş için 100tl üstü şeyler aldık bişey dicem ödemeyi ptt den havale olarak yapıcam eft yazıyodu o ne oluyo bankamatıklemı ilgili

eft de bir çeşit para havalesi gerçekleştirme şekli bende aldıktan sonra söylemiştim babama :D sen eğer ptt den yapacaksan içeri girip yaparsın 1.5 tl masrafı var birde onuda ayrı verirsin

ya şansa bak okula gitmek için servisi bekledim ptt okulun yakınında ilçedeler. ya yollarda sorunda gelmedi

3 tofaş gitti sorun yok bi ford transit 15 liktemi sorun var 2500cc motoru var şaftı kırar motoru yakar gine çıkar(bizde vardı ondan biliyorum)biz7 kişiyiz 5kişi onun evinin yanında 2kişi ayrı köydeyiz ama eğer gittiyse bizi almadan birkere yapsa bunu 3kere yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyener07

Arkadaşlar hepinize merhaba yakın zamanda havalı tüfek sahibi olmak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Hatsan mod 125 düşündüm okuduğum yorumlarda çok kötülüyorlar sizin bu tüfekle ilgili düşünceleriniz nedir?

stoeger x20 suppressor 4.5 kalibre tüfeğimi yeni aldım faturası duruyor kutusu kullanma kılavuzu orjinal dürbünü alyanı dürbün silme bezi tüfek yağ 2 kutu 200 adetlik gamo ağır pelet 1 kutu 500 adetlik sivri uçlu saçma hepsni pazarlıksız 400 tl ye vericem istanbul avcılarda oturuyorum bir hevesle aldım kullanıcak yer boş arazi olmadığı için satıyorum tüfek sorunsuz son fiyat 400 tl dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysf82

quote:

Arkadaşlar hepinize merhaba yakın zamanda havalı tüfek sahibi olmak istiyorum ama bir türlü karar veremiyorum. Hatsan mod 125 düşündüm okuduğum yorumlarda çok kötülüyorlar sizin bu tüfekle ilgili düşünceleriniz nedir?

stoeger x20 suppressor 4.5 kalibre tüfeğimi yeni aldım faturası duruyor kutusu kullanma kılavuzu orjinal dürbünü alyanı dürbün silme bezi tüfek yağ 2 kutu 200 adetlik gamo ağır pelet 1 kutu 500 adetlik sivri uçlu saçma hepsni pazarlıksız 400 tl ye vericem istanbul avcılarda oturuyorum bir hevesle aldım kullanıcak yer boş arazi olmadığı için satıyorum tüfek sorunsuz son fiyat 400 tl dir

TAMAM anladık satıyorsun 400tl
    bana göre pahalı okada parada yok zatten.
    benım mesaj alıntı yapılmış diyo ama yapılmamış
    servisçi adam 3 gün daha gitmicem diyo ilçeye böyle işin a yol açık adamlar gidip geliyo sen neden gitmiyon tüfek değilde okulada gidemiyoz(AMAN neyse boşverin hilal av"ı aradım ödemeyi isteiğiniz zaman yapabilirsiniz dedi ödeme yapılınca ürün kargoya verilcekmiş.)okul çok fena olucak konular üstüstü sınavlar derken ohoooo
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ysf82

quote:

TAMAM anladık satıyorsun 400tl
    bana göre pahalı okada parada yok zatten.
    benım mesaj alıntı yapılmış diyo ama yapılmamış
    servisçi adam 3 gün daha gitmicem diyo ilçeye böyle işin a yol açık adamlar gidip geliyo sen neden gitmiyon tüfek değilde okulada gidemiyoz(AMAN neyse boşverin hilal av"ı aradım ödemeyi isteiğiniz zaman yapabilirsiniz dedi ödeme yapılınca ürün kargoya verilcekmiş.)okul çok fena olucak konular üstüstü sınavlar derken ohoooo

haklısın dostum fiyatı 370 tl yaptım en son bu olur dahada olmaz böyle tüfeği bu fiyata giç biyerde bulamazsın sadece kullanmak için yerim olmadığı için satıyorum
  • Arkadaşlar bendede hatsan mod 55 var ben gayet memnunun tabi profesyonel değil belki ama gayet iyi yanında 4x20 dürbün var evet pek iyi değil ama oda iş görüyor ama sıkı bir ayar gerekiyor yoksa dağlara taşlara attı ilk başta :D silah 4.5 mm mermi çıkışı 305m/s kullananlar varmı veya bilgisi olanlar sizde memnun kaldınız mı?ben 2010 da almıştım bu arada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwoollff

Arkadaşlar bendede hatsan mod 55 var ben gayet memnunun tabi profesyonel değil belki ama gayet iyi yanında 4x20 dürbün var evet pek iyi değil ama oda iş görüyor ama sıkı bir ayar gerekiyor yoksa dağlara taşlara attı ilk başta :D silah 4.5 mm mermi çıkışı 305m/s kullananlar varmı veya bilgisi olanlar sizde memnun kaldınız mı?ben 2010 da almıştım bu arada...

dostum malesef biraz düşük model ama güzel tüfektir ucuz ve baslangıc için ideal denebilecek bir tüfek bence kullanmadım ama o dürbün ayarıyla ilgili makalelerde var ayarlamanda yardımcı olabilir veya bilen birini bulup yaptırabilirsin.

quote:

aydin96

üzüldüm dostum durumuna güldüğüme bakma alınca çok hooşuna gidicek demedi deme ama
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bendede hatsan mod 55 var ben gayet memnunun tabi profesyonel değil belki ama gayet iyi yanında 4x20 dürbün var evet pek iyi değil ama oda iş görüyor ama sıkı bir ayar gerekiyor yoksa dağlara taşlara attı ilk başta :D silah 4.5 mm mermi çıkışı 305m/s kullananlar varmı veya bilgisi olanlar sizde memnun kaldınız mı?ben 2010 da almıştım bu arada...

dostum malesef biraz düşük model ama güzel tüfektir ucuz ve baslangıc için ideal denebilecek bir tüfek bence kullanmadım ama o dürbün ayarıyla ilgili makalelerde var ayarlamanda yardımcı olabilir veya bilen birini bulup yaptırabilirsin.

quote:

aydin96

üzüldüm dostum durumuna güldüğüme bakma alınca çok hooşuna gidicek demedi deme ama

Haklısın biraz düşük model ama mod 80 e kadar yarışabilir gerisi Allah kerim bunla kaç m reye kadar atar acaba onu merak ediyorum bana 100 m etkili menzil gerisi gider ama boncuklu tabancadan farkı olmaz demişlerdi doğrumu?Birde o dürbün ayarlama ile ilgili makalelerin linklerini atarsan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwoollff -- 19 Mart 2012; 23:40:00 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

aydin96

Haklısın biraz düşük model ama mod 80 e kadar yarışabilir gerisi Allah kerim bunla kaç m reye kadar atar acaba onu merak ediyorum bana 100 m etkili menzil gerisi gider ama boncuklu tabancadan farkı olmaz demişlerdi doğrumu?Birde o dürbün ayarlama ile ilgili makalelerin linklerini atarsan sevinirim.

dostum bulunca pm olarak geçerim onları sana simdi biraz işim var .Ayrıca evet 100 metreyi belki görürsün ama sineğe denk gelse öldürmeyebilir o menzildeyken yani gider gitmesine ama etkisi baya azalır o tüfek için en ideal ve güçlü atış 50 mtredir(+,- 10 mt.)
  • arkadaslar bendede norica dragon spece artik nasil yaziliyorsa bilmiyorum aldigimda kutusundan orjinal durbun montelenmis bir sekilde cikti 4.5 parasut mermi atiyor mermi cikis hizi 305m/saniye ilk etapta durbunu ayarlamak iskence oluyor kutu kutu mermi ile durbunu ayarliyordum ama simdi tek mermi ile durbunu sifirliyabiliyorum nasilmi ? tufegin icine mermisini koyup mengene ile sikistirip belirlemis oldugum 25-30 metre ilerideki bir levhaya tek atis yapiyorum ve tabi isaretledigim yere mermi gitmiyoyor merminin furdugu yere durbunun artisini ayar ile goturuyorum tufek sifirlaniyor yani tufek hic yerinden oynamiyor ates ettigim de vudugum yere durbunun artisini ayar ile goturuyorum cok basit
  • @cevdetay güzel buluş

bende yarın yatırcam parayı,,dün gelmedi bugün beni bırakıp gitti araba.yarın gidicem
    nezaman gelir tüfeğim?
  • aydin bey sayet magazadan gorerek alacaksaniz durbun lu olsun istiyorsaniz mutlaka gez goz olsun durbunu sonradan minte edersiniz orjinal durbunlu olyrsa ileride durbun ile bir sikinti sayarsaniz gez ve arpacik olmayacagi icin sikinti olur ama gez arpacik olursa durbunu cikartip gez ile kullanabilirsiniz
  • Babam ve benim uzun süredir hevesimiz vardı havalı tüfek için ve bugün aldı babam, sonunda.. Benim ilk deneyimim olucak ama babam mesleği gereği kullanmasını biliyor, öğrenicem bende kısa zamanda.
    Şunu aldıkhttp://www.avpazarim.net/_A3-830-hatsan-mod-125-havali-tufek.htm 5.5mm lik 1250fps varmış sanırım.
    Dürbünü buhttp://www.armer.com.tr/OPTIMA-3X9X32-DURBUN-pid-11808.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Bir Üye

Babam ve benim uzun süredir hevesimiz vardı havalı tüfek için ve bugün aldı babam, sonunda.. Benim ilk deneyimim olucak ama babam mesleği gereği kullanmasını biliyor, öğrenicem bende kısa zamanda.
    Şunu aldıkhttp://www.avpazarim.net/_A3-830-hatsan-mod-125-havali-tufek.htm 5.5mm lik 1250fps varmış sanırım.

5,5 mm 1250 fps çok iyi. sivri uçlu pallet kullanıyorsanız arabaları bilene deler. Her türlü kuşu da öldürür(tavsiye etmem).

Bende mod70 var. biraz geliştirirsem kendimi mod125 almayı planlıyorum ben de. Ama dürbünle atmanı önermem. Gez-göz den nişan alarak atış yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkyBlaster

quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Bir Üye

Babam ve benim uzun süredir hevesimiz vardı havalı tüfek için ve bugün aldı babam, sonunda.. Benim ilk deneyimim olucak ama babam mesleği gereği kullanmasını biliyor, öğrenicem bende kısa zamanda.

5,5 mm 1250 fps çok iyi. sivri uçlu pallet kullanıyorsanız arabaları bilene deler. Her türlü kuşu da öldürür(tavsiye etmem).

Bende mod70 var. biraz geliştirirsem kendimi mod125 almayı planlıyorum ben de. Ama dürbünle atmanı önermem. Gez-göz den nişan alarak atış yap.

2 türlü de öğrenmeyi düşünüyorum malum ileride askerde çok lazım olucak bu beceri. Ama zaten atışım çokta kötü değil. Kuş veya herhangi bir canlıya atış yapma gibi niyetim yok hobi gibi kullanıcam. Babam ava giderse kışın belki peşine takılırım
    1250fps emin değilim fakat bu SAS dedikleri tepmesi az olandanmış. Çıkış hızından emin değilim kimi yerde 240m/s yazıyor kimi yerde 310m/s kimi yerde 350..
    Sivri uçlu palet kullanıyorum ileride kendimi geliştireyim yarışmalara katılmayı düşünüyorum, belki bir derece elde ederim.
  • http://www.youtube.com/watch?v=d70ONuSfJBY

bu videoda herşeyi anlatıyor havalı tüfeğin babası
  • Ben de Torun mod301 5.5mm alıyorum, yanında 4x20 dürbün,kılıf,yağ,mermi hediyesiyle 150 TL'ye. fiyat nasıl sizce? ve başlangıç için bu tüfeği tavsiye eder misiniz?
  • ii akşamlar paramı yatıdım kargo için hazırlanıyo diyo sitede

..gez falan var merak etmeyin kral magnum

. nezaman gelir bilmiyorum

dürbün yerini bilmediğim içinden dürbünü almadım sonra alıcam

ama heralde yok gibi sandım ben burda biri almış onda vardı

benim için ilk değil 3 veya 4. kullanışım olucak

zaten nişancılıgım kötüdür onu geliştircem askerlikte çok lazım.

normal tüfekle atış yapıyorum desteksiz %60 vuruyom destekli %80 gibi %95 yapmaya çalışçam işte yani tüfek alan üye hayırlı olsun gülegüle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hitler's Last Nazi

Hatsan ve bu arasında kaldım,yardım edin beyler.

http://www.avcim.com/?urun-1971-Kral-Alttan-Kurma-Havali-Tufek--Plastik-Dipcik--5-5-mm---Hediyeli-.html

Hocam bunun 4.5mm liği var bizde fiyatına göre güzel atıyor. Yanında verdikleri dürbün çok güzel değil ama. Çok yakınlaştırmıyor ve görüntü net değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PortakalÇorbası -- 21 Mart 2012; 22:03:56 >
  • http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=4652
    bu tüfek nasıl bilen var mı arkadaşlar. satıcı çok methetti.
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.