Şimdi Ara

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.291
Cevap
50
Favori
475.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oRHaN07

beyşehirden fabrikadan rambo marka bir havalı tüfek aldım.. susturuculu.. rambo magnum modeli.. fakat 2. gün susturucu kısmı oynamaya başladı.. elle kırarken o kısımda oynuyordu bu nedenle nişangaç da oynuyordu.. bugün geri gönderdim.. gelmesini bekliyorum.. tüfek gayet güzel ama susturucu kısmı moralimi bozdu.. para biriktirip mod125 almak şart:)

olur öyle ama kesin katıldıgım bişey var;para biriktirip mod 125 almak şart :D
  • Merhaba arkadaşlar,
    ilk kez havalı tüfek alıcam sizce bu tüfek nasıldır? Hediyeleri falan var...

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=2813#.
  • Bu havalı silahlarda mermi fiyatları nasıl arkadaşlar ? (tüfeklerde değil silahlarda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nepazystamasis -- 9 Kasım 2011; 18:42:42 >
  • Arkadaşlar bu yaz pcp model bi tüfek alıcam, bunu şehirde nerelerde kullanabiliriz ya da şehirdışlarında nerelerde kullanmak serbest? Ciddi manada uzun mesafe atışı yapmak istiyorum ama?
  • Bu havalılar sadece tüfek ve tabanca mı oluyor otomatik yok mu g3 tarzı vs.vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YSOFT

Bu havalılar sadece tüfek ve tabanca mı oluyor otomatik yok mu g3 tarzı vs.vs.

Airsoftlarda vardı sanırım otomatik olanlar, ama onlar da bu kadar güçlü değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWertigo

quote:

Airsoft a da baktım TR 'de yüksek fps li cihaz bulamadım 0. Bulduklarım 2. el ve haddinden fazla pahalı.
    Havalılar da sniper türü bir şey var mı? Mermisi felan nasıl?
  • Arkadaşlar verdiğim linkteki tüfekle ilgili bilgisi olan var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheWertigo

quote:

Airsoft a da baktım TR 'de yüksek fps li cihaz bulamadım 0. Bulduklarım 2. el ve haddinden fazla pahalı.
    Havalılar da sniper türü bir şey var mı? Mermisi felan nasıl?

Var, hatta 200 metreden nokta atışı yapan insanlar var bu makinelerle, pm link atayım her türlü bilgi var orda
  • quote:

Orijinalden alıntı: olcay_sonat

Arkadaşlar verdiğim linkteki tüfekle ilgili bilgisi olan var mı?

O fiyata alabileceğin daha iyi tüfekler var, benden daha iyi bilen arkadaşlara sormak lazım
  • quote:

Arkadaşlar verdiğim linkteki tüfekle ilgili bilgisi olan var mı?

valla çok yardımcı olmak isterim fakat tüfek hakkında pek bilgim yok.. biraz araştırdım fakat pek bişey bulamadım google da.. umarım bu tüfek hakkında bilgisi olan birileri vardır.. kaliteli birşeyler alın.. 2-3 mesaj yukarda anlatığım gibi 2. gün elinizde kalmasın biyerleri:)
  • Siz peki bu fiyatlara dürbünlü ne önerirsiniz min. 100 mt için ?
  • quote:

Siz peki bu fiyatlara dürbünlü ne önerirsiniz min. 100 mt için ?

verdiğin linkteki üründe dürbün yok.. sadece red dot veriyorlar.. dürbünlü istiyorsanhttp://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=1129#. bu ürün iyi gibi.. gez göz falan da yok.. optima 4-9x 32mm dürbün veriyor yanında.. fakat 100m konusunda birşey diyemem.. bir araştır tüfeği.. 240 lira bütçe ayırmam diyorsan kral , torun gibi ürünlerde var.. onlarında ürünleri güzel..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesFord

Bu havalı silahlarda mermi fiyatları nasıl arkadaşlar ? (tüfeklerde değil silahlarda)

Hediyelerine bakma. Dealextreme'deki en ucuz parçalar sayılır.
    Havalı silah forumlarına bakmanı öneririm. Bu tüfek,çok da önerilen bir alet değil. Bu fiyata alabileceğin daha "keyifli" tüfekler elbette var. Hatsan'lara bir göz at,akmasa da damlar diyebilirim. Detaylı incelemeler için dediğim gibi,forumları araştırman daha doğru olacaktır.
  • quote:

quote:

verdiğin linkteki üründe dürbün yok.. sadece red dot veriyorlar.. dürbünlü istiyorsanhttp://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=1129#. bu ürün iyi gibi.. gez göz falan da yok.. optima 4-9x 32mm dürbün veriyor yanında.. fakat 100m konusunda birşey diyemem.. bir araştır tüfeği.. 240 lira bütçe ayırmam diyorsan kral , torun gibi ürünlerde var.. onlarında ürünleri güzel..

Evet onda dürbün yokmuş.. aslında hatsan mod 125 öneriyorlar acaba bende ondan mı alsam diye düşünmüyor değilim.. Bununla arasındaki fark nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hpilgir

quote:

Orijinalden alıntı: JamesFord

Bu havalı silahlarda mermi fiyatları nasıl arkadaşlar ? (tüfeklerde değil silahlarda)

Hediyelerine bakma. Dealextreme'deki en ucuz parçalar sayılır.
    Havalı silah forumlarına bakmanı öneririm. Bu tüfek,çok da önerilen bir alet değil. Bu fiyata alabileceğin daha "keyifli" tüfekler elbette var. Hatsan'lara bir göz at,akmasa da damlar diyebilirim. Detaylı incelemeler için dediğim gibi,forumları araştırman daha doğru olacaktır.

tamam teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

Evet onda dürbün yokmuş.. aslında hatsan mod 125 öneriyorlar acaba bende ondan mı alsam diye düşünmüyor değilim.. Bununla arasındaki fark nedir?

bişeyide belirtmek isterim( kendi düşüncem) dürbünü, av yapacaksanız alın.. ağırlıklı olarak belirli bir hedefe atacaksanız gerek yok.. çünkü hedefe atmanın zevki zaten dürbünsüz atmakta.. yoksa dürbünle hedef vurmanın pek bi numarası olmaz bence..

mod 125 alacak bütçeye çıktıysan şuna bir bak derim..
    http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=1181#.

mod 85 ile 125 arasında özellik olarak pek fazla fark yok..
    • Kırma namlu ve tek atış sistemi.
    • .177 (4.5 mm) , .22 ( 5.5 mm) ve .25 (6.35 mm) kalibre opsiyonu.
    • Quattro tetik ve SAS sistemi.
    • Ergonomik tasarım, montecarlo yanaklı plastik kundak.
    • Kabza ve ön kundak kısmında daha iyi kontrol ve kavrama sağlayan kanallı doku.
    • Maksimum geri tepme emilimi sağlayan TRIOPAD® dipçik tabanı sistemi.
    • Dipçik boyunu uzatma olanağı sağlayan 3 adet Triopad uzatma takozu.
    • 11 mm dürbün kanalı ve dürbün stopu.
    • Metal tetik.
    • Hassas yiv set çekilmiş çelik namlu.
    • Manüel emniyet ve otomatik kurma emniyeti.
    • Ayı kapanı emniyeti.
    • Truglo fiber optikli, hem aşağı-yukarı hem de sağ-sol hassas ayarlanabilir gez.
    • Truglo fiber optikli açık arpacık.

bu özelliklerin hepsi mod85 ve mod 125 de barınıyor..

mod 85 in 5.5 calibrede ki maksimum namlu çıkış hızı 245 mt/sn iken mod 125 in aynı kalibrede maksimum namlu çıkış hızı 300 mt/s

mod 85 3.3kg iken mod 125 3.8kg

mod 125 in namlusuda 50mm daha uzun..

not:
    300 küsür lira havalı tüfeğe para vermektense gerçek bir tüfek almak daha mı mantıklı bilmem:)
    http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=9&urun=635 pompalı tüfek:)

ben aldığım rambo magnum u 50 tl ye getirttim.. tabi piyasa fiyatının çok altına aldım beyşehirden fabrikadan.. tabi ucuz etin yahnisi bukadar oluyor:) ama tüfeğin atışları gayet tatmin edici.. sanırım ürün iç pazara sunulmayacak bir ürün.. gelince incelemesini ve resimlerini burdan paylaşacağım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oRHaN07 -- 9 Kasım 2011; 22:04:54 >
  • bu arada benim aldığım rambo magnum tüfek hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar? araştırdım da hiç biyerde bulamadım:) neyin nesidir bu tüfek.. :D

saçmaları yıkamakta bir sakınca varmıdır arkadaşlar? saçmaların dışında genelde kurşun kalıntıları oluyor ve elime bulaşıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oRHaN07 -- 10 Kasım 2011; 20:50:04 >
  • Gamo V-3 Havalı tabanca black.
  • bu konu neden ilgi görmüyor...
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.