Şimdi Ara

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya! (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.291
Cevap
50
Favori
475.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serseri_pislik

quote:

Orijinalden alıntı: Hope401

quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

bunun için 18 olmak gerekiyor mu? 18den sonra yasal mı?yani bizim evin yakınlarında boş bir alana gidip şişe kutu falan vursam biri gelip birşey diyebilir mi? ve bu silahlar ses çıkartıyor mu yani ne kadar ses çıkartıyor? son olarak o dediğiniz 125 sniperın gücü nasıldır az çok en fazla neyi deler?

teşekkürler.

Evet hocam 18 olmanız gerekiyor. Havalı tüfek'ler zaten atıcılığı geliştirmek için üretilmişlerdir. Avcılık kesinlikle yasak hocam :)

Ses çıkartmıyorlar, boncuklu tabancalar kadar bi ses desibelleri var. Darbe gücü olarak video'ları izleyebilirsiniz youtube'da :)

ses konusunda biraz yanlısınız var kankalar açık arazide ses çıkartmaz ama ben canım sıkıldıgında balkondan karşı çatıdaki güneş enerjilerinin tellerini vuruyorum gayet güzel ses çıkartıyo denenmiştir.

HATSAN mod 125 sniper elime geçtikden sonra bu yoruma hak verebileceğim
  • hayatımız bunlarla geçti bizim yaylalarımızda
  • O zaman 18 olunca alayım bir tane peki ben Bos bir arsaya falan gitsem halka açık ama birsey olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1 HiT u DowN

O zaman 18 olunca alayım bir tane peki ben Bos bir arsaya falan gitsem halka açık ama birsey olur mu

kimse şikaayet etmesin polis falan gelirse sunu vuruyorum diye gösterebilecegin şişe tahta bişey olsun olmaz
  • Merhaba arkadaşlar, Hatsan mod125 ile Stoeger x20 arasında kalmıştım araştırmalarım sonucu Stoeger de karar kıldım.
    Sormak istediğim birkaç şey olacak,

http://www.hilalav.com.tr/default.asp?git=17&altkategori1=279
    bu sayfada

1- Yayladaki kümeslere gelincikler dadandı ziyan edip bırakıyorlar bütün tavukları. Pusuya yatıp gelincikleri vurmak önceliğim. Daha sonra şişelere hedef tahtalarına ateş edeceğim.
    Seneye Avrupa'ya gitme durumu var oradada av için kullanacağım.
    Hayvanlara acı çektirmekte istemiyorum vurduğum gibi ölsün. O bakımdan kuvvetli bir silahmıdır ?

2- Stoeger X20 Synthetic Havalı Tüfek Fiyatı : 320,00 TL KDV Dahil - Stoeger X20 Synthetic Combo Havalı Tüfek Fiyatı : 400,00 TL KDV Dahil
    Bu iki model arasında sadece dürbün farkımı var ? 80tl değermi dürbün için.

3- Stoeger X20 Suppressor Combo Havalı Tüfek - Bu tüfek hakkında hiç bilgi göremedim. synthetic ten dahamı iyidir ? dürbünü nasıldır ?

4- Tüfeğe verebileceğim maximum para 450tl. Dürbünlü x20 yerine Dürbünsüz Stoeger X50 Synthetic Havalı Tüfek(460,00 TL) Almak dahamı mantıklıdır ?

5- Dürbünsüz modelleri aldıktan sonra daha ucuza dealextreme den dürbün getirterek dürbün takabilirmiyim ? verimli olurmu ? Aradaki farklar değermi dürbün için.

6- 4.5mm mi yoksa 5.5mm tercih etmeliyim av için ?

Önerebileceğiniz alternatifler varsa merak ediyorum önerebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pew -- 2 Ekim 2011; 21:17:00 >
  • Birde bu tüfekleri en uygun nerede bulabilirim ? Eminönünde bildiğiniz biryer varmı bu tüfekleri ucuza satan.
    Bu sitede bayağı ucuz koymuşlar diğer yerlere göre ama bir sakatlık olmasın ?
    HAVALI TÜFEK STOEGER X50 DÜRBÜNLÜ 4.5 mm 321 TL
    STOEGER X20 DÜRBÜNLÜ 4.5 mm.HAVALI TÜFEK 272,25 TL diyor.
    http://www.askermekani.com/main/search_results.asp?tip=1&word=stoeger&kat=28&submit=++

x50 ile x20 arasındaki fark nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: experienced

@ tenceresapı şikayet edildi.

Bende gamo Cfx kulanıyordum üzerinde 3-9x42 dürbünüm vardı , paraya sıkıştım diye satmıştım ama tekrar alacam.

Havalı Tüfek Kullananlar Buraya!

meraklısı değilim ama bu aletten var arada atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pyrosus

Buda benden olsun:D

http://www.youtube.com/watch?v=4DY34J35dVY

bu video sizinmi hocam?
  • Co2 tüp leri ve mermileri pahalımı kardes bu tüfeklerin
  • Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantona10

Co2 tüp leri ve mermileri pahalımı kardes bu tüfeklerin

yoo çok ucuzzz hilalav ın sitesine bak
  • Yukarıdaki youtubetaki tüfeğim adına konuşursam dalgıç tüpü kullanıyorum. 15 liraya doluyor ve yüksek güçte 1400-1600 atış yapıyor.
  • bir de bulunduğum yerde hatsan-webley buldum modelinden tam olarak emin değilim ama Hatsan-Webley Stingray galiba nasıl bi tüfektir hoşuma gitti görünüşü.http://www.hilalavmarket.com/default.asp?git=9&urun=196
  • quote:

Orijinalden alıntı: korkmaz262

bir de bulunduğum yerde hatsan-webley buldum modelinden tam olarak emin değilim ama Hatsan-Webley Stingray galiba nasıl bi tüfektir hoşuma gitti görünüşü.http://www.hilalavmarket.com/default.asp?git=9&urun=196

güzel tüfektir youtube da videolarını bulabilirsiniz
  • teşekkür ederim
  • beyşehirden fabrikadan rambo marka bir havalı tüfek aldım.. susturuculu.. rambo magnum modeli.. fakat 2. gün susturucu kısmı oynamaya başladı.. elle kırarken o kısımda oynuyordu bu nedenle nişangaç da oynuyordu.. bugün geri gönderdim.. gelmesini bekliyorum.. tüfek gayet güzel ama susturucu kısmı moralimi bozdu.. para biriktirip mod125 almak şart:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oRHaN07 -- 9 Kasım 2011; 1:33:56 >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.