Şimdi Ara

Havaalanında İntihar Girişiminde Bulunan Güvenlik Görevlisinin Son Paylaşımı...

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
51
Cevap
0
Favori
2.917
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Havaalanında İntihar Girişiminde Bulunan Güvenlik Görevlisinin Son Paylaşımı...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    316 Mesaj
    Yoğun bakımdaymış DHA muhabirine göre.

https://www.instagram.com/p/By0XmeBAqJ7/

Twitter linkinde altta kaldığı için gözükmüyor olabilir sonradan farkettim.Yazı şöyle;

"Kürt olduğumuzdan dolayı hep dışlandık belki bu yaptığım şeyle değişir ne mutlu kürt ve türküm diyebilene... hakkınızı helal edin."

Ah ah o kadar üzülüyorum ki şu ülkemizin,vatandaşımız haline..Kelimeler kifayetsiz kalıyor.Bu gencimiz kim bilir ne gibi olaylara maruz kaldı,bizim basit gördüğümüz şeyleri ne kadar kafasına taktı..Umarım sağ salim bir şekilde hayatına geri döner.Ama bazıları bundan ders alır mı orası her zaman muamma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mrtchn -- 18 Haziran 2019; 2:37:53 >

• intihar etmesine üzüldüm.ama şu bir gercek var bazı kürtler insanları lanet ettittiriyo.sürekli kavga cıkarıyorlar yalan söylüyorlar agresifler bazı yanlış hareketleride var..bazı kürtlerle işim oldu bundan dolayı biliyorum.büyük çoğunluk böyle.bundan dolayı kızın istememesi normal.iyi olanlarda vardır ama azınlık.öz elştiri yapıp iyi olmayanları düzeltmeleri lazım iyi olan kürtler.öz eleştiri yapılması lazım

beni illalah ettirdiler.hayır diyorsun laftanda anlamıyorlar.kıza kızmamak lazım.ticaretle ilgili bir işti benim ki.

kuklacini kullanıcısına yanıt
    @kuklacini demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Medenice reddetmek varken "Ben Kürtlerle asla çıkmam" demek beyinsizliktir.

Napalım sizlerde yeterince protein, mineral ve oksiyen gitmiyor beyinlerinize sizi de böyle kabul ettik artık.

Ben de Turk oldugum icin bir Bulgar kizi tarafindan reddedilmistim ( yakisiklisin ama olmaz demisti) ama gidip de intihar filan etmedim. Boyle bahane mi olur? Yazik..bos yere yazik etmis kendine

Kürt, Türk ya da Ermeni olmaktan önce insan olduğumuzu hatırladığımızda bu topraklara huzur ve mutluluk gelir.

• Yarbay
    2839 Mesaj
    Allah şifa versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Fatih Sultan Mehmet Han
  • Yüzbaşı
    505 Mesaj
    Kim bilir ne sıkıntısı vardı Allah herkese tüm zorluklara dayanma gücü versin.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    You are not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
  • Yüzbaşı
    316 Mesaj
    https://twitter.com/gergerliogluof/status/1140901267520274433

İntihar eden Kürt gencinin ismi İbrahim Layık

1 genç kızı seviyormuş, teklif etmiş, genç kız "Hayır" demis ustune "Ben asla Kürtlerle çıkmam"demiş,o üzüntüyle intihar etmiş

İstanbul Havalimanı'nda özel güvenlik hizmeti sunan İGA Güvenlik personeli, gidiş katından gelişe atlamış
    |
    |

|
    |
    |
    |
    Kız reddeddi diye intihar etmek nedir kardeşim, yazık

|
    |
    intihar etmesine üzüldüm.ama şu bir gercek var bazı kürtler insanları lanet ettittiriyo.sürekli kavga cıkarıyorlar yalan söylüyorlar agresifler bazı yanlış hareketleride var..bazı kürtlerle işim oldu bundan dolayı biliyorum.büyük çoğunluk böyle.bundan dolayı kızın istememesi normal.iyi olanlarda vardır ama azınlık.öz elştiri yapıp iyi olmayanları düzeltmeleri lazım iyi olan kürtler.öz eleştiri yapılması lazım

beni illalah ettirdiler.hayır diyorsun laftanda anlamıyorlar.kıza kızmamak lazım.ticaretle ilgili bir işti benim ki.

|
    |
    Shall I tell you about my life, they say I'm a man of the world. I've flown across every tide, and I've seen lots of pretty girls. I guess I've got everything I need, i would't ask for more. And there's no one I'd rather be, but I just wish that I'd never been born.
  • Yarbay
    2950 Mesaj
    [12 Haziran 2020 00:06:33 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    Benim kız kardeşim hava alanında çalışıyor. Bu çocuğun ekip arkadaşları Kürt olduğu için laf söylemişler bir sebepten tartışma çıkmış sonra da çocuk gidip intihar etmiş.
    |
    |

|
    |
    Arkadaşlar Kürtler azınlık olduğu için mağduruz kafasındalar ama Türkler Avrupada azınlık orada da Türkler dışlanıyor. Kendi ırkından gurur duymalısın yada utanıyorsan gizle hiç belli etme doğru düzgün Türkçe öğren ne diyeyim. İnsanlık tarihinde azınlık olanlar hep dışlanmıştır bunun Kürtle falan alakası yok şimdi Suriyeliler geldi onlar dışlanacak zamanla. Gerçi dışlanma falan da yok kendinden olmayanı hor görme denir buna. Benim çocukken çok fazla kürt arkadaşım oldu hatta şuan da bile var o zamanlar hiç kürt türk diye düşünmedim hala düşünmüyorum ama yabancı bi kürt görsem o zaman kürt gibi geliyor aslında olayın Kürt Türkle alakası yok kendinden olmayan meselesi.
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: kuklacini

Bu mesaj silindi.
    Medenice reddetmek varken "Ben Kürtlerle asla çıkmam" demek beyinsizliktir.

Napalım sizlerde yeterince protein, mineral ve oksiyen gitmiyor beyinlerinize sizi de böyle kabul ettik artık.
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.